Навіть під прискіпливою увагою сотень мешканців міста депутати так і не змогли довершити розгляд включених до порядку денного сесії ради актуальних «комунальних» питань. На заваді став демарш 2-х депутатів, внаслідок чого було зірвано кворум.

Отже, насамперед кілька слів про тло, на фоні якого відбувалася сесія: 14 червня у великому залі МБК «Молодість» зібралося декілька сотень особливо активних городян, які вже двічі – 10-го числа на центральній площі Героїв Майдану та 11 червня – біля входу у міську раду – мітингували, вимагаючи від очільників міської ради та керівництва КП «Розділжитлосервіс» пояснень щодо підвищення комунальним підприємством тарифів на послуги.

Тільки один депутат із 16-ти висловився проти проекту рішення «Про розгляд електронної петиції «Щодо відміни рішення виконавчого комітету Новороздільської міської ради №87 від 10.04.2018 р. «Про визначення управителя багатоквартирних будинків»

Четверте засідання ХХХІІІ сесії стало завершальним і, хоча й проходило у великій залі МБК у присутності знервованих комунальними перипетіями городян, пройшло доволі спокійно.

КОЛИ ВЕРСТАВСЯ ГАЗЕТНИЙ НОМЕР

Андрій МЕЛЕШКО: « Яке б рішення не приймалося, воно має відповідати вимогам закону»

- Що ж, що відбулося, те відбулося – рішення «Про розгляд електронної петиції «Щодо відміни рішення виконавчого комітету Новороздільської міської ради №87 від 10.04.2018 року «Про визначення управителя багатоквартирних будинків» депутати на четвертому пленарному засіданні сесії підтримали.ПРАВОПОРЯДОК

Про громадський порядок та криміногенну ситуацію минулого та поточного тижня

На третьому пленарному засідання ХХХІІІ сесії Новороздільської міської ради, яке, з огляду на значну присутність мешканців, відбувалося у великому залі МБК «Молодість», городяни помітили декількох правоохоронців, в тому числі і начальника міського відділення поліції.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас Батенко: Влада здешевить елітні авто для багатіїв і зробить у рази дорожчими бюджетні машини для звичайних українців

Влада хоче заощадити кошти покупців елітних іноземних автомобілів за рахунок звичайних українців. Про це під час виступу з трибуни Верховної Ради заявив голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

Тарас Батенко пропонує запровадити вступні пільги для професійних спортсменів

Народні депутати пропонують запровадити спеціальні пільги для молодих професійних спортсменів при вступі на спеціальності з фізичної культури та спорту у вищих навчальних закладах. З цією метою у Верховній Раді зареєстровано законопроект № 8356 «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо пільг при вступі на спеціальність з фізичної культури і спорту молоді, яка професійно займається спортом».

І ЗНОВУ ЩОДО ГАЗОВИХ ЛІЧИЛЬНИКІВ…

До народного депутата України Тараса Батенка звернулися представники малого та середнього бізнесу, юридичні особи – споживачі газу, яких суб’єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу, (облгази) змушують встановлювати на власних комерційних вузлах обліку газу засоби дистанційної передачі даних за власний кошт.ДО 75-РІЧЧЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ

Вони боролись за Україну: їх не лякали ні смерть, ні тортури, ні заслання

Вишневецький Володимир Михайлович народився в селі Стратин Рогатинського району Івано-Франківської обл. в родині заможного селянина. Його батько, Вишневецький Михайло Григорович, 1893 року народження, був у селі авторитетним господарем.

ЛЮБИ І ЗНАЙ СВІЙ РІДНИЙ КРАЙ

У гості до білих хорватів...

У погожий літній день учні 5-х класів під керівництвом класних керівників Пастух А.М. та Стегній М.М. відправились у подорож стежками Миколаївщини, щоб краще пізнати історію рідного краю. Дорогою до села учні милувались красою природи, ділились враженнями.

Зустріч з поетичним словом

Минулого місяця новороздільські митці слова Наталія Співак і Павло Ризванюк зустрілись з учнями міського професійного ліцею будівництва та побуту. Поети коротко розповіли про себе та свою творчість після представлення їх завучем І.І. Заяць.

З ПЕРЕЖИТОГО

Материнська любов

Про цей випадок розповів мені мій дядько Атаманюк Іван Михайлович, нині покійний, який після війни на десять років був висланий у Воркуту за участь в УПА.

Перерахунок пенсій з 1 липня 2018 року

Згідно Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» з 01.07.2018 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, буде підвищено з 1373 грн. до 1435 грн.

До уваги платників податку на нерухоме майно!

Миколаївське відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області нагадує, що відповідно до норм ст. 266 Податкового кодексу України податкове/податкові повідомлення - рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити...

День Батька: штурман сімейного корабля

Минулої неділі, 17 червня, незважаючи на нудний дощ, все-таки відбувся День Батька. Щоправда, у скороченому варіанті – без конкурсів. Звичайно, це дуже нас засмутило, але попереду ще не одне свято і ми обов’язково подаруємо радість і подаруночки усім учасникам.

СФК «Хімік»: третій поспіль програш. Цього разу у Яворові...

На жаль, наша команда у трьох останніх турах першості Львівщини з футболу (І ліга) зазнає поразок. Зокрема, минулої неділі «хіміки» зазнали розгромної поразки від гравців ФК «Яворів» - 0:3 на виїзді.