СФК «Хімік»: Знову перемога. Знову – на виїзді…

Не втомлюють дивувати підопічні Романа Мамонова, які у цьогорічному сезоні демонструють настільки контрастну гру, прикметну насамперед тим, що на «рідному» полі вони частіше програють супернику, а на виїзді – поразки «чергують» із яскравими перемогами, що мимоволі напрошується висновок, що все-таки молода команда проходить період росту, а не спаду.
До таких оптимістичних роздумів спонукають, як показова ілюстрація, чотири крайні матчі обласної першості. Зокрема, зазнавши двічі поспіль поразок у домашніх іграх, «хіміки», як казали наші пращурі, «нічтоже сумняшеся», домоглися переконливих вікторій у гостевих матчах. Зокрема, минулої неділі наша команда з рахунком 2:0 перемогла міцну футбольну дружину «Богун» з древнього міста Броди (відзначилися Павло Бабічок та Андрій Трухим).
До речі, таким «почерком» новороздільський «Хімік» дуже нагадує львівські «Карпати», які у прем’єр-лізі першості України здебільшого здобувають феєричні перемоги у гостях, аніж на «Арені – Львів». Поміж іншим, і турнірне становище схоже – два клуби напередодні чергового туру посідають третю і четверту сходинки у кінці таблиці.
Наступної неділі «Хімік» прийматиме команду ФК «Кар’єр – Дністер» (Торчинов/Ст. Самбір).
Іван БАСАРАБ