Танець – це мова тіла, мова душі

Вихованці хореографічного гуртка «Перлина»

Саме танцем живуть вихованці хореографічного гуртка «Перлина», створеного на базі Новороздільського НВК ім. Володимира Труша під керівництвом хореографа і постановника З.М. Гладкої.
28 жовтня творчі колективи України взяли участь у XXI Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ ОСЕНІ-2018» в м. Києві, який був організований Асоціацією діячів естрадного мистецтва України. Діти з багатьох міст України показали свою майстерність та вміння. Учасники фестивалю-конкурсу в конкурсній програмі представляли два номери. Приємно, що хореографічний колектив «Перлина» виборов в номінації хореографія I місце.
Після конкурсу учасники мали змогу поринути в захоплюючу екскурсію по місту Києву. «Залишилися позаду переживання, тривоги, хвилювання, а на світлинах – дитячі посмішки, радість від того, що виступали на київській сцені, подарували всім найприємніші спогади», – сказала керівник танцювального колективу Зоряна Гладка.
Діти лишились задоволеною своєю поїздкою, оскільки змогли помилуватись Хрещатиком, Софіївським собором, краєвидами Дніпра. А найбільш неочікуваною була зустріч дітей з Дмитром Коляденком – хореографом, танцюристом, телеведучим, співаком і актором. Дирекція Новороздільського НВК ім. В.Труша висловлює щиру подяку керівнику гуртка Гладкій Зоряні Миколаївні, батькам за талановитих дітей та підтримку і дітям за неперевершений виступ, за працю і натхнення.