Тарас Батенко: «Головне завдання – відновити централізоване теплопостачання. Вже потім знайдемо винних у зриві опалювального сезону»

Головне завдання – відновити централізоване теплопостачання

Зважаючи на те, що проблема відсутності центрального теплопостачання та зрив опалювального сезону у м. Новий Розділ є передумовою можливої надзвичайної ситуації державного рівня, звернувся до Кабінету Міністрів України, ДСНС та Львівської ОДА з вимогою взяти цю справу під особистий контроль та прийняти відповідні рішення для невідкладного відновлення гарячого водопостачання та централізованого опалення у м. Новий Розділ Львівської області, а саме:
1. Скликати позачергову сесію Львівської обласної ради;
2. Львівській ОДА скликати засідання обласної комісії з надзвичайних ситуацій;
3. Доручити працівникам ДСНС вивчити питання щодо відновлення централізованого опалення та у разі необхідності залучення інженерних команд з інших регіонів для відновлення гарячого водопостачання та централізованого опалення у місті Новий Розділ. Головне завдання: відновити центральне теплопостачання, і уже потім ми знайдемо тих, хто винен у зриві опалювального сезону у м. Новий Розділ. Адже про цю проблему ми попереджали ще 2 місяці тому назад! Тому дивно, що ще до цього часу немає офіційної інформації від чиновників відповідальних за підготовку області до опалювального сезону. Адже 70 тисяч громадян України у м. Новий Розділ та Новояворівськ можуть повторити сумну долю жителів Алчевська Луганської області, яких евакуювали у 2006 році з міста та розселяли по санаторіях всієї країни! Також незрозумілим є затягування судового процесу, який тільки загострює цю проблему, адже страждають від цього прості люди!
Надалі буду інформувати про хід вирішення цієї проблеми.
У попередніх номерах газети ми публікували статті про звернення Тараса Батенка до АРМИ, НАК «Нафтогаз України» та інших щодо можливого зриву опалювального сезону у м. Новий Розділ.Також відповіді були опубліковані у Інформаційному бюлетені Тараса Батенка, який розповсюджувався у місті минулого тижня.
Тарас Подвірний