Під рішучим впливом голови ЛОДА Олега Синютки процес відновлення роботи ТЕЦ нарешті зрушив з місця

Лід зрушив. І появилася реальна надія на початок опалювального сезону. Інформацію ми подаємо у послідовності від кінця до початку.

Якщо зривається кворум, то зривається і прийняття важливих рішень. На жаль, не вперше...

Чергова 39-а сесія розпочалася вчасно і цілком спокійно, зі сподіваннями на плідну працю, але закінчилася доволі ганебно. Примітивно навіть – десь раптово зник «кворум»: як оповідали у «кулуарах» холодного МБК, таким чином місцеві депутати ведуть «холодну війну» за вирішення своїх «шкурних» питань.Євген КОЗА: «Нашу пропозицію щодо розблокування ТЕЦ та відновлення теплопостачання у місті представник ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М», на жаль, відхилив...»

У минулому числі «Вісника Розділля» у редакційному матеріалі «У Новому Роздолі без змін: в кранах і батареях зимна вода, в уяві – привид Алчевська…» тезово подано тільки фрагмент із коментаря директора ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» Євгена Кози про причини форсмажорної ситуації із зривом опалювального сезону у місті, оскільки на момент розмови газетний номер був зверстаний.

Чому безпідставно звинувачують колектив ТЕЦ? Вони не «раби» і не «гвинтики», тому хочуть чіткої відповіді від Управителя з приводу ситуації, що склалася, та гарантій. Утім, головне зараз – запустити в місто тепло

До хорошого звикається швидко. І коли ми, мешканці міста, мали можливість користуватись гарячою водою цілодобово, в помешканнях було не просто тепло, а дуже тепло, то й не задумувались - хто, як, за допомогою чого, в яких умовах„ за яку зарплату створює нам такі блага.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас Батенко: «Головне завдання – відновити централізоване теплопостачання. Вже потім знайдемо винних у зриві опалювального сезону»

Зважаючи на те, що проблема відсутності центрального теплопостачання та зрив опалювального сезону у м. Новий Розділ є передумовою можливої надзвичайної ситуації державного рівня, звернувся до Кабінету Міністрів України...

Ще раз про квартирні лічильники тепла та індивідуальне опалення. Хто гальмує процес встановлення?

Після оприлюднення офіційної позиції народного депутата України Тараса Батенка про зрив опалювального сезону у Новому Роздолі, що вірогідно може призвести до надзвичайної ситуації, до нього почали масово звертатися мешканці інших областей з такою ж проблемою у їхніх населених пунктах. Зокрема, жителі міста Суми, де третина міста (Ковпаківський район) залишається без тепла, а це понад 80 тисяч сімей!

РЕЗОНАНС

Повторне колективне Звернення щодо обгрунтування політики ціноутворення на житлово-комунальні послуги та порядку виконання (надання) заявлених робіт і послуг

На наше колективне звернення від 04.10.2018 р. (зареєстроване в КП «Розділжитлосервіс» за №463 від 12.10.2018 р.) ми отримали лист-відповідь від 18.10.2018 р. №1021. Проте п.Жук Б.Л. в особі керуючого КП «Розділжитлосервіс» не надав відповіді ні на один пункт викладених у зверненні питань.

«Цей злочин нікому не зійде з рук!», – заява Юлії Тимошенко про підвищення ціни на газ

Президент Порошенко дав команду підняти ціну на газ на 23,5 %. Це означає, що на новий опалювальний сезон ціна на газ і тарифи на тепло будуть значно вищі.

ІНІЦІАТИВА

«Благостиня», навчальні заклади та люди доброї волі зібрали кошти на лікування бійця «Аратти»

«Благостиня» - молода громадська організація у нашому місті, яка неголосно, але наполегливо і постійно творить добро. То організовує чергову поїздку у дитячі будинки чи школи-інтернати (про одну з останніх оповімо наступного разу)...

Він віддав своїм учням тепле серце в долоні…

Жив на світі Великий Педагог. Він дуже любив дітей і написав для них багато-багато оповідань та казок про ласкаве сонечко та м’яку травичку...

«Осіннє намисто» народних талантів

Так, новороздільські бібліотекарі, як намисто, нанизують на нитку пам’яті та пошанування мистецтво наших земляків – то зустрічі з людьми слова – поетами, письменниками...

За згвалтування 5-річної доньки батькові-збоченцю загрожує до 15 років ув’язнення

За процесуального керівництва Миколаївського відділу Золочівської місцевої прокуратури Миколаївським ВП Пустомитівського ВП ГУ НП у Львівській області завершено досудове розслідування в резонансному кримінальному провадженні стосовно 38-річного мешканця...Танець – це мова тіла, мова душі

Саме танцем живуть вихованці хореографічного гуртка «Перлина», створеного на базі Новороздільського НВК ім. Володимира Труша під керівництвом хореографа і постановника З.М. Гладкої.

СФК «Хімік»: Знову перемога. Знову – на виїзді…

Не втомлюють дивувати підопічні Романа Мамонова, які у цьогорічному сезоні демонструють настільки контрастну гру, прикметну насамперед тим, що на «рідному» полі вони частіше програють супернику, а на виїзді – поразки «чергують» із яскравими перемогами, що мимоволі напрошується висновок, що все-таки молода команда проходить період росту, а не спаду.

Учні 10-11-х класів практичним результатом підтвердили теоретичні знання, здобуті на уроках «Захисту Вітчизни»

19 жовтня на базі ЗШ №2 відбулися змагання із стрільби з пневматичної зброї серед учнів навчальних закладів Нового Роздолу, присвячені Дню Захисника України та 76-й річниці створення УПА.