Галина КАЛІНЧУК: докладно про новий порядок призначення житлових субсидій, який впроваджується з 1 травня 2018 року

У цьому році Кабінет Міністрів України в рамках реформування системи надання житлових субсидій, її вдосконалення, спрощення та підвищення ефективності прийняв низку законодавчих актів, які суттєво змінили досі діючі механізми у соціальній сфері.

З ПОНЕДІЛКОВОЇ АПАРАТНОЇ НАРАДИ

Так можна стисло охарактеризувати ситуацію, що склалася із встановленням охоронної сигналізації у приміщенні Будинку школяра.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас Батенко: Українська влада ставить власні бізнес-інтереси вище за життя українців

Українська влада вкотре показує своє справжнє обличчя, продовжуючи розвивати торгівлю на крові. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.Депутати від УКРОПу підтвердили статус найактивніших парламентарів

Народні депутати від УКРОПу Ірина Констанкевич та Валентин Дідич у червні 2018 року очолили рейтинг найбільш активних позафракційних парламентарів. Про це свідчать результати дослідження, яке провів аналітичний портал «Слово і діло».

СОБОРИ НАШИХ ДУШ

БОГ (ГОСПОДЬ) ДОБРИЙ ДО НЕЇ, або Історія Дарини завершилась щасливо. Історія «Благостині» та новороздільських бійців батальйону «Аратта» – продовжується...

Це історія про те як справжні чоловіки під час війни відшукали один одного і стали силою, про те, хто неквапно, але невпинно, створює в нашому місті свій символічний простір, вкладається у волонтерські організації та соціальний бізнес. У добробут своїх родин. У постійне навчання. У життя поза будь – якою ієрархією.

Живи та працюй в Україні

Тема трудової міграції населення та наслідків зовнішньої нелегальної трудової міграції для економіки області є надзвичайно актуальною.

Про що слід знати для офіційного працевлаштування у чужій державі. Утім, краще працювати в Україні

Доки живете на рідній землі, ви вільні у своєму виборі! Ваша цілеспрямованість, активність, знання та праця не залишаться неоціненими і неодмінно допоможуть знайти гідне місце у суспільстві. Якщо усе ж ви наважилися на закордонні заробітки, виїжджайте на законних підставах, щоби вберегти себе від тенет сучасних рабовласників і не стати жертвою торгівлі людьми.ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ

СФК «Хімік»: провальне завершення І кола Чемпіонату області з футболу (І ліга)

Сьомої поспіль поразки зазнала минулої суботи новороздільська команда, поступившись на виїзді ФК «Кар’єр – Дністер» (Торчинов/ Старий Самбір). Таким чином, перше коло «Хімік» завершив на 13 місці у турнірній таблиці із 16 команд, звісно, із смутком від такого результату.

А судді хто, або Чому Путін випромінював радість після свистка аргентинського арбітра про початок фінального поєдинку Хорватія – Франція?

Отже, сталося так, як, власне, вирахували провідні букмекерські «контори» - збірна Франції завоювала золоті медалі Чемпіонату світу з футболу. Утім, навряд, чи фахівці футбольних тоталізаторів враховували низку факторів, які, утім, чіпко «тримали в умах» , принаймні, українці, що обумовили такий результат фіналу.