АКТУАЛЬНЕ ІНТЕРВ’Ю

Про реконструкцію площі, зрізані каштани і не тільки...

Перший етап реконструкції міської центральної площі Героїв Майдану завершився, можна вважати, цього тижня, коли вперше зацвіли висаджені восени сакури, коли світлий оновлений простір, зручні автостоянки і нова плитка на тротуарах дали можливість оцінити по-іншому сучасний вигляд рідного міста. Цвіт сакури доповнив кінцеву картину позитивом і навіть захопленням. Тоді як минулоріч, пригадується, скільки зловтішань прозвучало, негативу вилилося на сторінки соцмереж, скільки хвилювань принесло довге очікування кінцевого результату. Чергова хвиля обурення і звинувачень у варварстві, жорстокості, недбалості тощо прокотилася цього тижня містом, коли у понеділок на площі зрізали каштани.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ

Петро КРІЦАК: «Врятована новонароджена дівчинка вже має офіційне ім’я – Дарина, прізвище та по-батькові. Після відповідного рішення виконкому її буде скеровано до Львова у Будинок дитини №1»

У публікаціях «Удосвіта, коли народжувався суботній день, у мороці негідного вчинку народила у Новому Роздолі немовля невідома матір. Бог їй суддя, а дівчинці ім’я Богдана, Богом дана...» та «Галина Лесюк: «Покинуте матір’ю-зозулею новонароджене немовля напрочуд здоровеньке – із відмінним апетитом, добре зі смаком смокче дитяче харчування, міцно спить. Спокійна і з характером. Вже з’явилися перші бажаючі вдочерити Богданочку», надрукованих у «Віснику Розділля» 30 березня, докладно описувалося про обставини резонансного випадку, що сколихнув місто, та про перші дні перебування врятованого немовляти у лікарні.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ

Докладно про послугу з управління багатоквартирним будинком

Як я відзначив у минулій публікації, виконавчим комітетом Новороздільської міської ради проведено конкурс на визначення управителя багатоквартирними будинками в нашому місті. Переможцем даного конкурсу відповідно до рішення виконавчого комітету від 10.04.2018 року №87 управителем багатоквартирними будинками визначено КП «Розділжитлосервіс». Відповідно до законодавства та даного рішення міський голова має укласти від імені співвласників багатоквартирних будинків договір із КП «РЖС» на надання послуг з управління цими будинками.

ДОЧЕКАЛИСЯ

18 квітня «Лев» відловив 11 безпритульних новороздільських собак і завіз до Львова для відповідних процедур. Через 10 днів їх привезуть у місто...

У середу, 18 квітня відбулася раніше узгоджена із міською радою перша акція гицлів ЛКП «Лев», які цього дня прибули у Новий Розділ та відловили на території міста 11 безпритульних собак. Протягом 10-ти наступних днів даних собак оглянуть фахові ветеринари, стерилізують, вакцинують, оброблять від бліх та підлікують у разі потреби.

ПРАВОПОРЯДОК

Телефонні та інші шахраї не перевелися. Отож громадянам слід і надалі бути пильними

Якщо читач зауважив, вже понад місяць у щотижневих коментарях міського відділення поліції про поточну криміногенну ситуацію, які подає «Вісник Розділля», відсутня інформація про випадки телефонного шахрайства або ж злочинів, скоєних, як кажуть, під прикриттям сайтів оголошень з пропозицією купівлі-продажу.Що робити, якщо Ви зазнали насильства?

Насильство у сім`ї - будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім`ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров`ю.

Реалізація проекту «Рука допомоги» триває

31 січня 2018 року урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України №40 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. №1154 і від 5 квітня 2017 р. №224», якою продовжено строк проведення у Львівській, Полтавській та Харківській областях пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних громадян до 31 грудня 2018 року.

Ольга БЕРЕЗА хусткувала новороздільчанок

Як то личить жінці хустина! Квітчаста, червона, біленька, з торочками і завше дорога серцю. Мамина чи бабусина хустка для доньки чи для внучки. Здається, на хустині квітне доля жінки, доля України. А скільки є способів пов’язати її на голову?! Такі неймовірні способи демонструвала 13 квітня у центральній бібліотеці чудова майстриня Нового Роздолу Ольга Береза.

З ЧИТАЦЬКОЇ ПОШТИ

Не перевелися на землі новороздільській добрі люди -2

Після Великодніх свят у селах люди з поспіхом приступили до «веснування», тобто усіх видів сільськогосподарських робіт, а найбільше - садіння бульби. Звісно, у такий гарячий сезон на допомогу родичам хутко ринулися і мешканці Нового Роздолу, зокрема, і я з сім’єю. Отож, 17 квітня вранці, заправивши автівку пальним, під’їхав до магазину «Лаванда», щоб взяти дружину, яка вже очікувала із сумками. Мабуть, саме тоді з салону і випала «барсетка» із технічним паспортом, водійськими правами, гаманцем з грошима.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас Батенко пропонує посилити заходи пожежної безпеки у громадських місцях

Народні депутати пропонують посилити заходи пожежної безпеки у громадських місцях. З цією метою в парламенті зареєстровано проект постанови № 8217 «Про звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо посилення заходів забезпечення пожежної безпеки в спорудах масового скупчення людей». Документ розробили народні депутати від «Українського об’єднання патріотів» Тарас Батенко, Олександр Дубінін, Валентин Дідич, Віталій Купрій, Ірина Констанкевич, Олександр Шевченко та Віктор Шевченко.

Парламентарі пропонують на рівні закону включити навчально-виховні комплекси до системи освіти

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, що пропонує на законодавчому рівні включити навчально-виховні комплекси до української системи освіти. Проект закону №8146 «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» (щодо навчально-виховних комплексів)» розробили народні депутати Тарас Батенко, Ірина Констанкевич, Валентин Дідич, Олександр Дубінін, Олександр Шевченко та Віктор Шевченко у співпраці з представниками різних фракцій і груп парламенту.

Тарас Батенко: Українській владі немає діла до збереження культурної спадщини

За роки незалежності українські чиновники так і не навчилися зберігати національні історичні пам’ятки. На жаль, чинна влада не стала винятком. Про це під час виступу в сесійній залі Верховної Ради заявив голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

ОФІЦІЙНО

Виплата разової грошової допомоги

Кабінет Міністрів України 14 березня прийняв постанову №170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».ПОРАДИ ЛІКАРЯ

Що треба знати про туберкульоз…

Туберкульоз - це інфекційне захворювання, викликане бактерією Mycobacterium tuberculosis. Мікобактерія також відома як паличка Коха, за ім’ям відкривача.

Спалювання сухої трави шкідливе вашому здоров’ю!

З початку року на території Миколаївського району та м. Новий Розділ виникло 18 пожеж в природніх екосистемах, що менше на шістнадцять пожеж за аналогічний період 2017 року (34 пожежі). Основною причиною виникнення даних пожеж є неконтрольоване випалювання сухої трави на сільгоспугіддях, пустищах, вздовж доріг, внаслідок чого обідняється видовий склад рослинності і тваринного світу.

Чотири новороздільські боксери - призери

З 14 по 15 квітня проводився відкритий кубок міста Самбора з боксу серед юнаків. В турнірі взяло участь 130 боксерів з 13 команд Львівської області. Новороздільську ДЮСШ представляли чотири спортсмени, які у своїх вагових категоріях вибороли три перших місця і одне друге місце.

Міжобласний турнір з боротьби дзюдо «Квітуча сакура»

15 квітня в Ужгороді відбувся міжобласний турнір з дзюдо – «Квітуча сакура». Боролися юнаки 2003-2006 р.н. Одні з кращих борців Нового Роздолу в кількості трьох чоловік взяли участь у складі Львівської команди і вибороли три призових місця!

Олег ШАЙНОГА: «У 1-й лізі виступають дуже потужні клуби Львівщини. Тож СФК «Хімік» для початку ставить завдання завершити Чемпіонат у першій п’ятірці турнірної таблиці...

Докладніше про «дорожню карту» пріоритетних завдань клубу у новому сезоні, про зміни у тренерському штабі та складі молодої амбітної команди, загалом про проблеми функціонування СФК «Хімік» і, звісно, про переможну звитягу новороздільців у виїзному матчі із традиційно сильним жидачівським «Авангардом» - у інтерв’ю репортера «Вісника Розділля» із президентом ФК «Хімік» Олегом Шайногою.