Посвячення каменя на Алеї Героїв: урочисті події надавали збіги із історичними датами, присутність бійців «Аратти», АТО та молоді

Камінь на майбутній Алеї Героїв давно привернув увагу новороздільчан. Якою буде ця Алея? Імена яких Героїв будуть увіковічнені у пам’ятних написах на кам’яних стелах? Частково уже видно із відеопрезентації напрацьованого новороздільськими студентами проекту, частково буде узгоджуватися у процесі розробки проекту. І долучатися до цього повинні усі небайдужі (а не лише зневажливо кивати щодо тимчасових недоробок).

АКТУАЛЬНА ТЕМА

Чи враховують ті, хто вже начебто прийняв рішення будувати поблизу Нового Роздолу завод з виробництва РДФ–палива, застереження Міністерства регіонального розвитку та ЖКГ, Міністерства екології та природних ресурсів України, позицію міської громади та народного депутата Тараса Батенка?

У «Віснику Розділля» за 29 грудня 2017 року та за 12 січня 2018 року передруковано інформації з www. pravda.com.ua та www.zik.ua під заголовками «Львівський губернатор обіцяє області 3 сміттєпереробних заводи» та «ЛОДА: На Львівщині будуть 4 сміттєпереробних заводи та 7 регіональних полігонів для ТПВ», у яких майже як доконаний факт стверджується, що поблизу нашого міста таки заплановано спорудити підприємство з переробки ТПВ (чи бува, не на території колишнього Новороздільського заводу складних мінеральних добрив?).

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас Батенко: Нинішня редакція законопроекту про деокупацію дозволить президенту втручатися в політичні процеси та порушувати права людини

Влада продовжує ігнорувати свої обов’язки щодо захисту України від збройної агресії. Про це під час виступу з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат Тарас Батенко. «На четвертому році агресії з боку РФ наша влада продовжує вперто ігнорувати свої конституційні обов’язки щодо захисту територіальної цілісності та суверенітету України.

СИТУАЦІЯ

Ініціатива активістів «підказала», як можна стати на заваді незаконній вирубці лісу

12 січня на телефонний номер «102» у міське відділення поліції зателефонував Степан Семерак і від імені громадських активістів повідомив, що в районі Ілівських дач начебто здійснюється незаконне вивезення незаконно зрізаної лісової продукції. За даним телефонним зверненням працівники поліції оперативно відгукнулися, оскільки незаконні операції з лісовим фондом є пріоритетними в розслідуваннях правоохоронних органів, тож за лічені хвилини прибули на місце сигналу.

СИТУАЦІЯ

Завітайте у бібліотеки міста. У нас багато нового!

Новий 2018 рік розпочинається з добрих кроків, добрих слів та добрих справ. Ось таким добром й увінчалася співпраця Новороздільських бібліотек з народним депутатом Тарасом Батенком. Маємо комфортне приміщення (нові вікна та ремонт) та нові професійні меблі. Сподіваємося, що кожен відвідувач, кожен користувач тепер отримує хороші послуги бібліотеки. Усе це для громади міста.

РЕЗОНАНС

Відповідь на звернення

На Ваше звернення від 28.12.2017р. вх. №С-1035 виконавчий комітет Новороздільської міської ради надає копію звіту з проведення інвентаризації гаражів, які знаходяться на території житлових кварталів у м. Новий Розділ. Одночасно інформуємо, що у виконавчому комітеті відсутні будь-які фактичні дані про особу, що здійснила будівництво гаражу, який знаходиться у кварталі №5 мікрорайону №3 по вул. Грушевського в м. Новий Розділ.

КОЛИ ВЕРСТАВСЯ ГАЗЕТНИЙ НОМЕР

Про те, що 16 січня 2018 року детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали у Новому Роздолі, Новояворівську та у Львові чотирьох службових осіб ТОВ «Енергія-Новий Розділ», ТОВ «Енергія-Новояворівськ» та ТОВ «Енергія» за підозрою у заволодінні понад 300 млн куб. м природного газу НАК «Нафтогаз України» на суму начебто понад 1,4 млрд грн...

Андрій ГЕРГЕРТ: «Як і усі українці, «Аратта» і УДА відзначають Різдвяні свята з душевним теплом, чого бажаємо і землякам. А ворогів чекає пімста за заподіяні злочини і вбивство наших бійців. Відлік відплати вже розпочався...»

Днями завершується нетривала відпустка заступника командувача Української добровольчої армії Дмитра Яроша, командира легендарного 8-го окремого батальйону «Аратта» уродженця Нового Роздолу Андрія Гергерта на псевдо «Червень». Звісно, батько 4-х діточок намагається якнайбільше відведеного на «урльоп» часу віддати сім’ї, відвідати матінку у сусідньому Ілові, зустрітися із новороздільськими – жидачівськими- ходорівськими - стрийськими – миколаївськими - львівськими побратимами. Утім, навіть далеко-далеко від фронту, що під Маріуполем, комбат щоденно на зв’язку із бойовими підрозділами УДА, рідною «Араттою» - хоча і дистанційна комунікація, проте подвійно відповідальна, тому з часом тут теж не доводиться рахуватися.

Інтеграція освітніх галузей у початковій школі

21 грудня минулого року у Новороздільській СШ №4 відбувся семінар-практикум вчителів початкових класів міста “Початкова школа в умовах змін. Інтеграція освітніх галузей у початковій школі”. Високий рівень підготовки та проведення семінару вчителями початкових класів засвідчив серйозну клопітку роботу педагогічного колективу. Заступник директора з НВР Салдан Н. І. зауважила, що на сучасному етапі розвитку суспільство ставить перед освітою нові цілі.

З ЧИТАЦЬКОЇ ПОШТИ

Вдячні медперсоналу за професійність і чуйність

Вітаю Вас з Новим роком і прийдешніми святами! Зазвичай, перед Новим роком приємні клопоти, бігання по магазинах, на думці - встигнути все зробити. Але не все так є, як хочеться. Відвідала я кабінет терапевта Чмелик Л.І. Лікар уважно оглянула мене, зміряла тиск і сказала - обов’язково госпіталізація. Хочу щиро подякувати лікарю-терапевту Чмелик Л.І. і медсестрі Одноріг Т.І. за їх чуйне ставлення до хворих. Лікар завжди уважно вислухає і призначить потрібне лікування.

Звіт депутатської фракції ВО «Батьківщина» у Новороздільській міській раді про проведену роботу у 2017 році

На чергових виборах до Новороздільської міської ради у 2015 році до складу ради від Новороздільської міської партійної організації ВО «Батьківщина» увійшло 3 депутати, а саме: Засанський В.І., Гуглич Г.І., Тарнавчик Н.В. За весь звітний період 2017 року членами фракції Новороздільської ВО «Батьківщина» у міській раді ведеться активна робота з вирішення проблемних питань мешканців міста.