Усі сім’ї по-своєму щасливі, усі матері – найкращі!

Замаяна яблуневим цвітом, заспівана солов’їними піснями, пахуча і жадана іде по світу весна і несе нам свято у місяці травні, місяці Богородиці – День Матері. Україна-мати, Матір Божа - у Пречистій Діві Марії знаходимо розсудливу пораду, материнську мудрість, оновлену надію, рідна матуся – ненька, з якою у нас асоціюється все добре, щире, людське. Це людина, перед якою ми будемо завжди в боргу… А 15 травня – і день родини, який невідривно пов’язаний з Днем матері.

НОВОРОЗДІЛЬСЬКИЙ ГІСТЬ

Андрій ГЕРГЕРТ: « Майдан розбудив у душі відомого актора Анатолія Пашиніна упокорену віковічним російським гнітом українськість – і він рішуче став на захист своєї держави. Тому боєць «Аратти» вдячний долі і Всевишньому, що повернув його в українську родину, залишив серед своїх»

Хто в Новому Роздолі не знає відважних земляків – бійців 8-го окремого добровольчого батальйону Української добровольчої армії «Аратта», які після участі у Революції Гідності влилися у лави легендарних добробатів «Правого сектору», «Айдару», а згодом – у бойові підрозділи Української добровольчої армії?! І щоразу, коли вони приїжджають з фронту у рідне місто у відпустки, їх радо вітають городяни, висловлюють захоплення їхнім високим громадянським чином.

Мирослав ЛЕПКИЙ: «Розпочався перший етап відновлення міського стадіону»

Історією такого оновлення міського стадіону поцікавилися у першого заступника міського голови М.П. Лепкого, оскільки саме він курує освітянські питання (а стадіон належить освітній структурі – дитячо-юнацькій спортивній школі), а, по-друге, саме «з легкої руки», як мовиться, Мирослава Петровича й були ініційовані такі зміни. Але, надаємо інформацію з перших вуст.

Андрій ЦЮРА: «Намічене не завжди співпадає з можливостями. Утім, щодо ремонту доріг та благоустрою – виконаємо максимум із запланованого

Травень, окрім місяця святкувань, є водночас місяцем, коли після холодного зимового періоду місто прибирається, оновлюється, змінюється: в тому числі ремонтні роботи, адже хочеться потішитися змінами впродовж теплого літа, а не наприкінці осіннього сезону. Втім, міська влада також зацікавлена у чимшвидшому виконанні запланованих ремонтів. Та не завжди наші плани співпадають з нашими можливостями, що також закономірно.СЛОВО НАРОДНОМУ ДЕПУТАТОВІ ТАРАСОВІ БАТЕНКУ

Щодо впорядкування території навколо будівлі залізничної станції «Миколаїв-Дністровський»

Кожного дня більше ста мешканців міста обласного значення Новий Розділ, переважно пільгових категорій, та мешканці Миколаївського району користуються послугами «Укрзалізниці» через залізничну станцію «Миколаїв-Дністровський». Уже декілька останніх років благоустрій території не проводиться і хідники (тротуари) зараз перебувають у вкрай аварійному стані, що може спричинити травматичні випадки серед громадян, пасажирів «Укрзалізниці».

ПРО ТИХ, ХТО «ЦІЛОВАНИЙ АНГЕЛОМ» … ПРО МАТУСЬ

Щасливо оповідали вихованці Центру дозвілля для осіб з особливими потребами «Тавор». Напередодні Дня Матері, яке ми відзначили 13 травня, таворівці разом з друзями та гостями вітали своїх матусь. Цьогоріч до їхньої святкової програми долучились школярі з с.Гранки-Кути. Виконували пісні, читали вірші, танцювали та навіть підготували спортивний показовий виступ. У виконані новороздільської поетеси Ольги Берези лунала лірична поезія, присвячена жінці-матері, яка, як зауважила в одному із своїх віршів поетеса, «цілована ангелом».

ПРАВОПОРЯДОК

Чергове відпрацювання міста

Минулого четверга, 10 травня за ініціативою Новороздільського відділення поліції і моєї особисто повторно проводилося відпрацювання м. Новий Розділ на предмет розкриття, профілактики злочинності та правопорушень спільно з солдатами строкової служби Національної гвардії України. Того дня, як і першого разу, був ряд дзвінків із запитаннями: з якої причини у місті Нацгварія.

З ЧИТАЦЬКОЇ ПОШТИ

Переконалася: ми під надійним захистом поліцейських

Мені 80 років і я завжди думала, що наша поліція – то черстві люди, які носять форму. Але то неправда: як кажуть, всюди є люди і є людиська.

Чи знає поліція про наркоманів, що «крутяться» поблизу ЗШ№3?

Ми часто читаємо у «Віснику Розділля» коментарі начальника міського відділення поліції пана Руслана Шнайдрука. Так, вони досить втішні, бо видно, що поліція працює, але не всюди. Не знаю, чи поступали до Вас, пане Руслане, сигнали про поширення наркоманії у місті?

ЮВІЛЕЙ

Місце зустрічі — школа, або Відкритий урок через 20 років

Як приємно знову увійти в клас, згадати щасливі дитячі роки, побачити своїх однокласників і зустрітися з вчителями. Мимоволі повертаєшся назад у минуле, в ту пору, коли вічність була у запасі. У цих шкільних стінах пройшло 11 довгих років, а у серці залишилися лише найкращі та найприємніші моменти. Коли двері школи залишились позаду, життя раптом набрало шаленого темпу і кожен з нас шукав власного шляху, ми зрозуміли, наскільки важливе місце займає вчитель.БОКС

На міжнародному турнірі новороздільці - серед переможців. Так тримати!

11-13 травня в місті Чернівці проводився Міжнародний турнір з боксу на кубок Едуарда та Олександра Погодіних серед юнаків. В змаганнях взяли участь найсильніші боксери України і Молдови з кваліфікацією не нижче першого розряду. Новороздільську ДЮСШ представляли Казимир Володимир, срібний призер Всеукраїнського турніру, Гапанюк Дмитро, бронзовий призер зонального чемпіонату України, Лисятинський Владислав, срібний призер зонального чемпіонату України, Розлуцький Євген, член національної збірної України з боксу.

З 14 по 25 травня у м. Новий Розділ пройдуть Дні вимірювання артеріального тиску

Нормальним вважається тиск, менший за 130/85 мм рт. ст., а оптимальним – менший за 120/80 мм рт. ст. Рівень тиску – 130-139/85-89 вважають за високий нормальний тиск.

Підготовці робітничих кадрів – належна увага

У професійній освіті, як і в будь-якій галузі народного господарства, важливим є тісна співпраця з іншими навчальними закладами. Днями у Новороздільському професійному ліцеї будівництва та побуту відбулася важлива зустріч з групою працівників Миколаївського професійного ліцею.

СПОРТ

СФК «Хімік»: дві поразки поспіль. Пора надолужувати прогаяне

У минулому числі «Вісника Розділля» через технічні причини у випуск не потрапила інформація про четвертий тур Чемпіонату Львівської області з футболу серед команд першої ліги, зокрема, про «домашній» матч нашого «Хіміка» із ФК «Сокіл» (с. Борщовичі). Отже, із певним запізненням інформуємо читачів, що після трьох поспіль перемог СФК «Хімік» зазнав першої поразки з рахунком 1:2.