АКТУАЛЬНА ТЕМА

Ініціатива колективу СШ №4: шлях звивистий – перспективи світлі?

Починаючи з травня, освітянська спільнота Нового Роздолу помітно активізувалась. Такі метаморфози спричинило адресоване директорам закладів загальної середньої освіти та працівникам органів управління освітою місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування...

ПРО ГОЛОВНЕ

«Ще не вмерла України і слава, і воля!»

13 серпня над нашим містом лунає молитва-вервиця. Чотири десятки жінок, декілька чоловіків…

РЕЗОНАНС

ЧЕРГОВА СПРОБА ЗНІВЕЛЮВАТИ ДУМКУ ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ

Велике здивування чекало мене в минулому випуску газети «Вісник Розділля», коли я прочитала прохання першого заступника міського голови до депутатів «визначити, на що використати кошти, які виділені на капітальні видатки на освіту».І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Останнє підвищення мінімальної пенсії становило надбавку в розмірі від 1 до 61 гривні. У кращому разі на ці гроші український пенсіонер може дозволити собі аж три літри молока або цілих два десятки яєць.

Андрій ЦЮРА: «Вважаю, що, залучаючи кошти з різних джерел фінансування, необхідно їх ще ефективно та вчасно реалізовувати – тоді і буде очевидний результат та користь для громади»

Зокрема, у грудні минулого 2017 року наше місто за сприяння народного депутата Т.Батенка отримало субвенцію з Кабінету Міністрів в розмірі 630 тис грн на капітальний ремонт Новороздільської СШ І-ІІІ ступенів №4 (а саме, на заміну вікон на сучасні енергозберігаючі). Проект розпочали реалізовувати з початку літніх канікул.

«Канікули з Богом» – щорічний літній табір

Барвистим і радісним був відпочинок дітвори з Нового Роздолу та Берездовець у літньому таборі «Канікули з Богом», який щоліта організовує настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста о.Дам’ян Панковяк.

Проект «Рука допомоги» надав 12 млн. гривень фінансової допомоги безробітним українцям на відкриття власної справи

Проект «Рука допомоги» продовжує залучати безробітних малозабезпечених громадян та вимушених переселенців пілотних областей (Львівської, Полтавської та Харківської) до малого підприємництва.

Продовження теми

Подумаймо разом: як вплинути, щоб КП «Розділжитлосервіс» надавало послуги якісно?

В статті під назвою, винесеною у заголовок, надрукованій у «Віснику Розділля» у номері від 29.09.2017р., я обіцяла роздільчанам інформувати їх про перебіг подій, пов’язаних з позовом КП «Розділжитлосервіс» до мене, як «боржника».

Тарифи на тепло і гарячу воду: невизначеність, недоопрацювання...

Громадські слухання щодо обговорення встановлення тарифів на транспортування та постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води та централізованого опалення...

ЧИТАЧ ПОРУШУЄ ПРОБЛЕМУ

Ніби дрібниця – поручні при вході в під’їзді – стала серйозним «каменем спотикання»

І, до речі, цю проблему мешканці другого під’їзду будинку по вул. Шашкевича, 15-а, порушують уже давненько. Наразі безрезультатно, хоча очікують результату як реакцію на звернення через міську газету.

З ЧИТАЦЬКОЇ ПОШТИ

20 років у нашому будинку не діє ліфт. Надіємось, що теперішня влада посприяє у його ремонті

Ми, що нижче підписалися, хочемо викласти цим зверненням проблему нашого будинку. Вже більше 20-ти років в нашому 9-поверховому будинку не працює ліфт.

«Імператор» – уміють гарно працювати!

Хто з новороздільців не знає «Імператор». Це кафе-бар недарма користується популярністю. Сама неодноразово мала нагоду відзначати тут сімейні свята і сказати «залишилася задоволеною» - це надто мало сказати.

КРИМІНАЛЬНА ХРОНІКА

Відповідну інформацію оприлюднили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

КОНСУЛЬТАЦІї МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ

Учасники бойових дій та особи, прирівняні до них, мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування).

СПОРТ

Програшна серія триває: минулої неділі СФК «Хімік» поступився вдома жидачівцям – 0:1

Аби зайво не ятрити вболівальницькі душі новороздільців, вже й не хочеться вказувати, скільки поспіль поразок зазнав «Хімік» у цьогорічному Чемпіонаті області.Співвласники нерухомості, не поділеної в натурі, повинні визначити платника податку на нерухоме майно

Яким чином фізичні особи - співвласники житлової нерухомості, що перебуває у їх спільній сумісній власності, але не поділена в натурі, можуть повідомити контролюючий орган про визначеного за їх згодою платника податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?

Вдячні за підтримку

Смерть завжди трагічна і несподівана. Особливо для родини, яка втратила люблячу маму, турботливу бабусю...

Сьогодні, 17 серпня, уродженцю Нового Роздолу, почесному громадянину міста Андрію КУЗЬМЕНКО, який трагічно загинув в лютому 2015-го, виповнилося б 50 років.

17 серпня, в День народження лідера групи «Скрябін» Андрія Кузьменка, канал «Україна» покаже спецпроект «Кузьма...