Вшанування Кобзаря: творчо, новаторськи, патріотично...

«Шевченкова весна» у Новому Роздолі забуяла біля пам’ятника Тарасові – на пагорбі, з якого відкривається огляд на місто, біля архітектурних композицій – на одній височить Шевченко, на іншій – герой його віршів, Кобзар з Українкою. Словом, сам Бог велів Шевченківські дні відзначати на цьому місці. І сам Бог велів долучатися всім: отож родзинкою свята став хор працівників Новороздільської міської ради та зведений хор МБК «Молодість» - могутньо затягнуті ними «Заповіт», «Реве та стогне…», «Думи мої» рознеслися над містом, привертаючи увагу.МІСЬКА ХРОНІКА

Андрій Мелешко: Весна прийшла – пора братися за ремонт доріг. Передовсім – за проспект Шевченка

Минулої середи міський голова Андрій Мелешко провів нараду за участі начальника відділу комунального майна та приватизації Наталі Пасемко та керівника КП «Розділжитлосервіс» Богдана Жука з приводу напрацювання напрямків у проведенні ремонту міських доріг, який слід виконати до настання Великодніх свят.

АКТУАЛЬНО

Медична реформа вже на порозі

З 1 січня 2018р. в Україні стартувала медична реформи і ми переходимо до цивілізованої системи охорони здоров’я. Звичайно, цей перехід є тяжким для всіх: для пацієнтів, для медичного персоналу.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Від робочої групи по розробці стратегії розвитку «Розділля»: просимо мешканців подавати свої пропозиції у редакцію «Вісник Розділля»

У відповідь на ініціативу та звернення народного депутата Тараса Батенка міським головою Нового Роздолу Андрієм Мелешком підготовлений проект рішення Новороздільської міської ради №614 «Про створення робочої групи по розробці Стратегії розвитку «Розділля».

Тарас Батенко: позиція щодо сміттєпереробного заводу незмінна

Наприкінці лютого, на зустрічі з мешканцями міста Новий Розділ, Тарас Батенко підтвердив свою позицію щодо недопущення будівництва заводу по переробці твердих побутових відходів на території Роздільського державного гірничо-хімічного підприємства «Сірка», яке розташоване в Миколаївському районі Львівської області, без дозволу громади.

З ЧИТАЦЬКОЇ ПОШТИ

До толоки з благоустрою міста слід долучатися усім, а особливо...

З проходом весни знову актуальним стає питання прибирання вулиць, дворів, скверів та прибудинкових територій. Хочу подякувати відповідним службам, які дещо покращили організацію прибирання центральної частини міста. Проте великою проблемою залишається підтримання в чистоті територій, прилеглих до будівель і приміщень, які є приватними або орендуються для ведення бізнесу.

ПРАВОПОРЯДОК

Про те, як одного довірливого молодика через мережу OLX ошукали на 145 тис. грн; як два працівники Стільського лісгоспу намагалися збити з пантелику правоохоронців, які виявили спробу незаконної вирубки лісу...

Минулий тиждень та початок поточного ознаменувався низкою резонансних подій, які певним чином виходять за рамки типових випадків, про які незмінно з номера в номер інформує читачів головний поліцейський очільник Нового Роздолу. Ця обставина й визначила як тематику публікації, так і жанр, аби більш повно висвітлити стан правопорядку поточного періоду та проаналізувати деякі чинники, що призводять до скоєння правопорушень. Отже – інтерв’ю.

Степан СЕМЕРАК: Ірина Кравець ініціювала, команда «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» підтримала - і ось вже другий рік поспіль ми проводимо конкурс флешмобів до Дня рідної мови

Майже місяць у Новому Роздолі тривав конкурс флешмобів до Дня рідної мови, покликаний у такому оригінальному форматі підвищити рівень володіння українською мовою. Вже підбито підсумки, переможцям вручено призи, а й досі усі учасники та глядачі дійств, які відбувалися в рамках конкурсу, перебувають під високим естетичним враженням від побачених шедеврів. Враженнями від патріотичної ініціативи діляться члени журі конкурсу.

Мікс бібліотечних зустрічей

9 березня центральна міська бібліотека зібрала у читальному залі людей різних поглядів, з різних регіонів, поєднавши їх атмосферою творчості й креативу, яка тут давно стала традиційною. Гості розпочинали з перегляду унікальної виставки: бісерне мереживо Ольги Берези, валяні неймовірні речі Ніни Безп’ятої та милі поробки і ляльки-мотанки Наталі Гуменної – не залишали байдужим жодного.Етно-фестиваль новороздільських дошкільнят

Дитячий етно-фестиваль «Свої традиції я знаю і про них не забуваю» заледве вміщував у актовій залі ДНЗ «Сонечко» і маленьких акторів, і переповнених емоціями глядачів, і вихователів-педагогів міста. Уміння маленьких хлопчиків та дівчаток (що танцювати, що співати чи сценку зіграти, що продекламувати вірш)...

Шукаю щастя у веснянім цвіті

Життя кожної людини єдине, особливе та неповторне. Пізнавати його можна роками, вчинками, друзями… А ще життя – це діти, теплота у серці, добро та розуміння. А коли воно підводить до ювілейного порогу, тоді задумуєшся про літа за плечима, про сказане і змовчане, про збуте та намріяне.