«Освітянська» сесія

Друге засідання 33-ї сесії Новороздільської міської ради по праву можна вважати «освітянським» - учителів у великому залі МБК «Молодість» було значно більше.

КОЛИ ВЕРСТАВСЯ ГАЗЕТНИЙ НОМЕР: ВАЖЛИВО!

Вчора до розгляду питань порядку денного сесії не дійшло – на пропозицію міського голови депутати і громада обговорили ситуацію стосовно рішення виконкому №87 від 10.04.2018р. «Про призначення управителя багатоквартирних будинків» та ситуацію із підвищенням тарифів КП «Розділжитлосервіс»

Як відомо, з тиждень тому містом прокотилася хвиля громадського обурення новими, значно збільшеними тарифами на послуги, надавані КП «Розділжитлосервіс», яка паралельно підсилилася свіжими платіжками, отриманими городянами від ТзОВ «Енергія – Новий Розділ»...

Андрій МЕЛЕШКО: «Час реформ – завжди найскладніший»

Минулий тиждень у нашому місті пройшов у вирі «комунальних» мітингів – в неділю на центральній площі міста, в понеділок – біля міської ради. І якщо першого дня представників влади та комунальних установ не було, то в понеділок з мешканцями міста спілкувалися міський голова А.Мелешко, заступник міського голови А.Цюра, керуючий КП «Розділжитлосервіс» Б. Жук та його заступник П.Петраш.Про управителя багатоквартирних будинків: дотримано усі вимоги закону

Розглянувши звернення вх. № КО-301 та вх. № КО-302 від 14.05.2018 повідомляємо наступне...

РЕЗОНАНС

З приводу публікації «Ще раз з приводу зрізання квітучих дерев у місті, де передбачено земельні ділянки для учасників АТО»

Шановні мешканці м. Новий Розділ. Неприємний осад залишила стаття «Ще раз з приводу зрізання квітучих дерев у місті, де передбачено земельні ділянки для учасників АТО», надрукована минулого тижня у газеті «Вісник Розділля», авторами якої стали мешканці вулиць Шевченка №3, 6, 7.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

В кожній країні під посольством РФ мають пройти акції на підтримку Олега Сенцова

Українська влада не робить жодних дієвих кроків для визволення незаконно засуджених бранців кремлівського режиму. Про це під час брифінгу у Верховній Раді заявив голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

СЛОВО НАРОДНОМУ ДЕПУТАТОВІ ТАРАСОВІ БАТЕНКО

Наприкінці березня до мене звернулися мешканці Тростянецької об’єднаної територіальної громади (більшість із сіл Дуброва та Ілів) щодо проблеми відсутності мережі мобільного покриття та низької якості послуг рухомого (мобільного) зв’язку на території громади.

Відповідь ПАТ "Київстар"

Приватне акціонерне товариство «Київстар» (далі - Компанія) висловлює Вам свою щиру повагу та у відповідь на Ваше звернення вих. №764 від 06.03.2018 року повідомляє наступне.

ВЛАДА ХОЧЕ ПОЗБАВИТИ СЕЛЯН ЗАРОБІТКУ ВІД ПРОДАЖУ МОЛОКА

Влада має знайти компромісне рішення, щоб не позбавляти селян заробітку від продажу домашнього молока. Про це 24 травня, під час брифінгу у Верховній Раді, заявили народні депутати від УКРОПу.

Закон про трансплантацію дав надію 5 тисячам українцям, які чекають на операції

Верховна рада України підтримала в другому читанні законопроект, яким пропонується дозволити трансплантацію органів після смерті донора за умови, що він заздалегідь надав письмову згоду на це.Василь Ільків: Напрацювання Громадської ради при Львівській ОДА хочемо поширити на всю Україну

Член партії «Батьківщина» Василь Ільків є заступником голови Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації. У цьому тимчасовому органі Василь Ільків є куратором кількох напрямків роботи, зокрема паливно-енергетичного та агропромислового комплексу, спорту і туризму.

ПРАВОПОРЯДОК

Руслан ШНАЙДРУК: «Розпочну з резонансного випадку – за фактом погрози працівнику «Вісника Розділля» стосовно громадянина М. розпочато досудове розслідування за статтею – погроза вбивством»

Про це та низку інших правопорушень, які трапилися у Новому Роздолі минулого тижня, - у докладному інтерв’ю репортера «ВР» з начальником Новороздільського міського відділення поліції Русланом ШНАЙДРУКОМ.

Новороздільський мистецький десант в Тужанівцях

Підприємець та поет і бард водночас Степан Семерак (він же спонсор заходу) спільно з директором будинку «Просвіта», що в сусідніх Тужанівцях, Яриною Колібек організували у цьому мальовничому селі мистецьку зустріч на честь Дня Матері та Дня Героїв.

Двадцять новороздільських авторів презентували вірші про рідне місто

З нагоди 65-річчя Нового Роздолу літературний гурток «Барви», що діє при бібліотеці-філії, видав поетичну збірку «Птиці з рідного гнізда»

Ми дружимо з журналом «Яблунька» і не тільки …

Дитячий журнал «Яблунька» - найулюбленіший серед інших видань для дітей. Одержує бібліотека цей журнал завдяки нашому меценату, яким уже не один рік поспіль є депутат міської ради Засанський Володимир Іванович. Читачі бібліотеки щиро вдячні йому за цей подарунок.

КРОКИ ДОБРОЧИННОСТІ

Відрадно, що сьогоднішній час не віддалив бібліотеки від потреб кожної людини. У певний період виникла якась незрозуміла пауза, коли всю увагу захопив Інтернет, а спілкування переважно велося у соціальних мережах. Така пауза уже забувається, бо у бібліотеки повертаються люди, а теплота спілкування, коли бачиш очі й чуєш голос, нічим іншим не замінити.

Мрії про місто

«Як вечір засвітить весною вогні на вулицях рідного міста, цвітуть білим цвітом каштани рясні, такі чарівні, як намисто. Колись пригорнуло ти долю мою, привітне і затишне місто. Милуюсь тобою й до тебе іду на твій ювілей урочисто».

«З Говерли – до Бога ближче»

Саме під таким девізом відбулося сходження учнів катехитичної школи Святого Володимира Великого м. Новий Розділ на найвищу гору українських Карпат – Говерлу. Подія відбулася 29 травня та була символічним завершенням навчального року.

Знову перемога!

25-26 травня у Львові проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Юні таланти України». І серед кращих – новороздільські колективи та виконавці, вихованці Ірини Чернової (Будинок дитячої та юнацької творчості).

Вибухонебезпечні предмети

Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, здатні за певних умов (або при дії на них) вибухати.

ФУТБОЛ

Знову підвела ігрова турбулентність: двічі ведучи у рахунку, «Хімік» таки зазнав поразки. Вдома...

Поразку «Хіміка» на виїзді від одного з лідерів обласної першості з футболу ФК «Галичина» з рахунком 2:3 очевидці матчу характеризували як оптимістичну, оскільки наші гравці демонстрували зрілу, якісну гру.

У Будинку дитячої та юнацької творчості – вистава театрального колективу «Маска» «Білосніжка та семеро гномів»

У БДЮТ 8 червня була справжня КАЗКА! Театральний колектив «Маска» підготував для свого улюбленого глядача музичну виставу «Білосніжка та семеро гномів». Керівник колективу Лілія Томащук залучила до постановки інші творчі колективи БДЮТ: вокальний - Людмили Верес.