Різдво на фронті пройшло тихо

У неділю, 7 січня, о 18.00 штаб АТО не зафіксував жодного обстрілу та провокації з боку сепаратистів, але уже ввечері був здійснений у нашу сторону один обстріл, - повідомляє Прес-Центр штабу АТО у Facebook.
Майже добу було дотримано «різдвяне» перемир’я, але все ж один обстріл стався уночі. Штаб антитерористичної операції наполягає на необхідності збереження миру під час Різдвяних свят.
Під час «різдвяної» тиші бійці встигли відпочити та навіть влаштувати фронтовий вертеп. Цьогорічне перемир’я дозволило бійцям не тільки добряче відпочити від бойових виїздів та завдань, але й зайнятися буденними справами.


⇔Оголошення_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


На жаль, не обійшлось і без поранених. Під час виконання бойового завдання був поранений один військовослужбовець. Сепаратисти вели вогонь зі стрілецької зброї та міномету калібру 82 мм. Бойовиками було випущено понад двадцять мін в українську сторону. З боку України не було випущеного жодної кулі.
Разом з тим військовослужбовці нагадали про недоречність салютів та феєрверків під час війни, тому що серед глядачів цих дійств можуть бути й військові, котрі нещодавно повернулись з фронту, це негативно може вплинути на їх психіку.
Руслан СИДІР, студент факультету журналістики ЛНУ ім. І.Франка