ДОБРА НОВИНА

Галина КАЛІНЧУК: «Після звільнення з полону Ліля Коць знаходиться на реабілітації у київській лікарні. Днями туди відбула, щоб підтримати донечку, її мати, Руслана Петрівна»

27 грудня увага десятків мільйонів українців, європейської та світової громадськості була прикута до репортажів провідних телеканалів про обмін 73-х наших співвітчизників, полонених у казематах «ЛНР»-«ДНР», на 233 російсько-маріонеткових терористів, які перебували в ув’язненні в ізоляторах СБУ.

РЕЗОНАНС

Не перевелися в місті представники п’ятої колони Москви. Але ми довершимо справу наших батьків і переможемо ворогів

Саме цими словами відомого нашого українського страдника за волю своєї нації осмілюся відповісти на ваше запитання «Чому ми такі байдужі до вшанування наших Героїв»?, пані Килино.

Хто і на якій підставі відмовив адміністрації ДНЗ «Голубок» брати участь у обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку?

Ми, батьківський комітет ДНЗ «Голубок», хочемо знати, на якій підставі адміністрації дошкільного навчального закладу відмовили брати участь в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у 2018 році.

У СУСІДІВ

Чому за «незручні» запитання на сесії потерпіла депутат Горішненської сільради? Пані К. очікує пояснень...

Серед численних повідомлень поліції, які надійшли у редакцію «Вісника Розділля» в другій декаді грудня минулого року, привернуло увагу одне: чоловік намагався побити жінку. Як, докладніше повідомив начальник Новороздільського ВП підполковник Руслан Шнайдрук.

ПРАВОПОРЯДОК: КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ ПОТОЧНОГО МОМЕНТУ

Шахрай через Інтернет-мережу ОLX на сайті AUTO. RIA ошукав новороздільця на понад 5 тисяч грн.

Насамперед варто відзначити, що започаткована із весни 2017-го спільна ініціатива відділення поліції та редакції «Вісника Розділля» оприлюднення у кожному номері газети інформації про ситуацію із квартирними шахраями та звернень до громадян бути пильними щодо такого роду злочинів дала відчутний результат - впродовж останніх місяців року, що минув, і натепер злочинів даної категорії не зафіксовано.

ГЕРОЇ НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНИХ ЗМАГАНЬ

Іван - Тадей Мітрінга – «Сергій Орелюк»

Відомим діячем ОУН в 30-х – на початку 40-х років XX ст. був Іван-Тадей Мітрінга. У метричній книзі народжених, яка велася у церкві Різдва Христового у Берездівцях, записано, що 5 серпня 1907 р. народився Іван-Тадей, греко-католик, хлопець, ложа законного.

Заходи із відновлення та збереження національної пам’яті на 2018 рік в області узгодили із громадськістю

10 січня у Львівській ОДА провели публічне громадське обговорення заходів на реалізацію Програми відновлення та збереження національної пам’яті в області на 2018 рік.ьЙдеться про проведення заходів з нагоди державних свят, знаменних дат місцевого значення, вшанування пам’яті визначних осіб, відзначення пам’ятних дат та пам’ятних місць за кордоном, а також проведення пошуку і впорядкування поховань українців закордоном.

На Львівщині розпочалася підготовка до участі воїнів АТО в Іграх Нескорених-2018

10 січня в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації відбулася нарада щодо основних завдань з організації та підготовки участі поранених воїнів АТО Львівщини в тестуваннях й національному відборі за програмою Ігор Нескорених-2018.

ОСВІТЯНСЬКИЙ ЗРІЗ

Диво-майстрині у Центрі «Тавор»

Вже не один місяць активний прихильник діяльності Центру «Тавор» - Ніна Безп’ята, професіонал з фелтингу, проводить заняття з техніки мокрого валяння вовни з друзями (особами з особливими потребами). Під її егідою було створено багато чудових виробів, серед них два прекрасних панно, які чудово збагачують інтер’єр приміщення організації.

ОСВІТЯНСЬКИЙ ЗРІЗ

ЦІКАВИЙ СВІТ ФІЗИКИ

День фізики в дитячій бібліотеці став одним з днів тижня фізики, який проводився в НВК ім. В.Труша. До бібліотеки разом з вчителем фізики М.С. Балябою завітали дев’ятикласники гімназії з темою «Вчені фізики та їх вклад у розвиток науково-технічного прогресу».

ОСВІТЯНСЬКИЙ ЗРІЗ

ЧАРІВНИЙ СВІТ БАЛЕТУ

Серед різноманітних форм навчання і виховання дітей особливе місце посідає театр. Театр – це яскравий спалах емоцій, задоволення, радості. Учні 10 класу Новороздільської ЗШ №3 разом з класним керівником Ігнатовою-Лесюк Іриною Георгіївною, батьками та учителями відвідали Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької та мали змогу переглянути балет «Баядерка».

Нові правила отримання посилок з-за кордону набудуть чинності з 2019 року

З 1 січня 2019 року набудуть чинності обмеження на безмитне отримання посилок з-за кордону. Згідно з новими правилами, один одержувач зможе отримати три міжнародні відправлення з товаром на суму 150 євро кожна. Починаючи з четвертої, такі посилки будуть обкладатися митом у розмірі 10% від вартості, ПДВ 20% та акцизом. Зараз ліміт також становить 150 євро, але обмежень на кількість посилок немає.

Шановні мешканці Нового Роздолу!

Порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення - поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом. Так, від початку 2018 року в області через отруєння чадним газом постраждало 6 осіб, з них - 3 дітей. На щастя, обійшлося без смертельних випадків.

Зміна чемпіона

2017 рік відділення з настільного тенісу завершило традиційним новорічним турніром, що проходив з 27 по 30 грудня і де було залучено чотири вікові групи. З 36 учнів першого року навчання до фінальної частини змагань було допущено 12 спортсменів-новачків. Для них це були перші змагання після чотиримісячних занять в ДЮСШ.

СИЛЬНІШІ - ВЕТЕРАНИ

Досвід та майстерність гравців «Евереста» здолали амбіційність команди «Хімік». Ветерани команди «ЕВЕРЕСТ» таки прийняли виклик молодої команди «ХІМІК», яка поступилася у поєдинку в «Турнірі-4-х» за супер – кубок, який відбувся 3 січня, на матч-реванш.

РОЗДУМИ З ПРИВОДУ

ЖИТТЯ ЯК МОРЕ

Всі ми любимо море, коли воно тепле, гарне й лагідне. Але море часто буває іншим: його збурюють вітри штормами, Місяць – припливами та підводні землетруси – гігантськими хвилями цунамі. Чимось подібні до моря є і калюжі, які в тиху погоду виблискують на сонці. А візьми та поворуши палкою воду в калюжі – то стільки бруду й непотребу спливе на поверхню!

Різдво на фронті пройшло тихо

У неділю, 7 січня, о 18.00 штаб АТО не зафіксував жодного обстрілу та провокації з боку сепаратистів, але уже ввечері був здійснений у нашу сторону один обстріл, - повідомляє Прес-Центр штабу АТО у Facebook.