Галина Калінчук: про соціальні нормативи для розрахунку субсидій і пільг

Постановою Кабінету Міністрів України від 06. 02.2017 № 51 (чинна з 1 травня 2017 року) внесено зміни до Постанови КМУ від 6 серпня 2014 року №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлового комунального обслуговування».

Новороздільські рятувальники отримали сучасне обладнання від міської влади

Доволі неординарна подія зібрала рятувальників нашого міста у актовому залі Новороздільського міського сектору ГУ ДСНС України у Львівській області. Небагатослівні серйозні «емчеесники» і не пригадують, коли у них було «вручення» подарунків, тим паче нового сучасного аварійно-рятувального обладнання.

Герої знов народжені для життя вічного

Меморіальну дошку пам’яті колишнім студентам технікуму – героям Каптованцю Мар’яну та Труханському Ростиславу – відкрили 27 листопада на фасаді Новороздільського політехнічного коледжу. Найрідніші їм люди – батько Мар’яна Роман Каптованець, його діти – Дем’ян та Іринка і дядько Ростислава – Віталій Барсуков зняли полотно…

Перше снігове випробування комунальники пройшли успішно

Перші дні зима розпочала з надзвичайно красивих білих пейзажів та снігопаду. Найбільше тішилися, напевно, дітлахи, які кинулися ліпити сніговиків. Тішилися, щоправда, недовго, бо вже за день-два снігова краса перетворилася на брудне місиво на дорогах, яке стало неприємністю для водіїв та комунальників.

Термінова оперативна сесія

ХХVІІ позачергова сесія зібралася 28 листопада уже по обіді – розпочала роботу в 16.40. Попри такий авральний збір, до честі депутатів, 17 із 26 були присутні на засіданні сесії, що дало змогу прийняти необхідне рішення. Питання було одне, але достатньо важливе.

Шануємо Вас, наші захисники!

У п’ятницю, 24 листопада, у Новороздільській СШ №4 відбулася святкова лінійка з нагоди вшанування четвертої річниці пам’яті героїв Революції Гідності та Свободи, котру підготували учні 7-Б класу (класний керівник Ганущак Галина Петрівна).

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, батьки дітей, котрим, щоб дійти до школи №5, необхідно перейти головну вулицю, звертаємося до вас. Напроти доріжки до школи раніше була нанесена дорожня розмітка «перехід» і встановлені попереджувальні знаки, що забезпечувало нашим дітям хоч якусь безпеку при переході вулиці.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Мінекології виділило понад 15 млн грн на звернення Тараса Батенка

Понад 15 мільйонів гривень будуть виділені до кінця цього року з державного бюджету на природоохоронні заходи для Золочівського, Перемишлянського, Миколаївського районів та міста обласного значення Новий Розділ, у відповідь на депутатські звернення народного депутата Тараса Батенка.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас Батенко: Україна має відкрити ринок землі лише після запровадження механізмів захисту її власників

В Україні необхідно створити необхідні умови для захисту ринку землі сільськогосподарського призначення. Таку думку в ефірі телеканалу «Прямий» висловив голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

Хай не згасне пам’ять – 85-ті роковини голодомору

«Зроніть сльозу за тими, хто не зріс, що мали зватись гордо – українці!» - лейтмотив літературної години-реквієму «Земляни! Свічки запаліть за тих, що зникли в 33-м», проведеної у дитячій міській бібліотеці разом з учнями НВК ім. В.Труша, дослівно передав атмосферу тужливої зустрічі.

ЗНОВУ СВЯТО – ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОЇ КНИГИ

Заключним акордом цьогорічної поетичної рапсодії стала презентація чергової 5-ї збірки віршів Павла Ризванюка, яка відбулась днями у Новороздільському професійному ліцеї будівництва та побуту. 200 з «хвостиком» поезій (мистецький доробок майстра віршованого письменства) знайшли своє місце на 144-х сторінках збірки «Злітають орли».

ДО 75-РІЧЧЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ

Вони боролись за Україну: їх не лякали ні смерть, ні тортури, ні заслання

Ольга Захарівна Марко-Вірчак народилася 15 серпня 1938 р. в селищі Поморяни Золочівського району в родині заможного селянина Вірчака Захарія Івановича. Мали багато землі і велике господарство, тому працювали від рання і до ночі.

Хліб… Ціна йому – життя

Голодомор... Що розуміємо під цим словом? Які емоції викликає оте, здавалося, просте поєднання літер? Співчуття чи жаль, скорботу чи страх? А може – лише байдужість в наших серцях і намагання закрити очі й вуха і мовчати… забути і вкотре вбити наших дідів і прадідів? Голодомор був. Люди гинули, падали на дорозі і їх потім підбирали і везли, скидаючи в одну могилу… і матері помирали під тинами, а немовлята смоктали ще тепле материнське молоко, не розуміючи, що воно останнє в їхньому такому короткому житті…

Миколаївський відділ Золочівської місцевої прокуратури звітує за півріччя

Враховуючи положення Закону України «Про прокуратуру», щодо інформування населення відповідної адміністративно-територіальної одиниці про результати діяльності на цій території шляхом надання узагальнених статистичних та аналітичних даних, а також про вжиті заходи шодо протидії злочинності, повідомляю про діяльність Миколаївського відділу Золочівської місцевої прокуратури за перше півріччя 2017 року.

Поєдинки з настільного тенісу тривають

Усі вісім навчальних закладів міста 25 листопада прийняли участь в змаганнях першості міста з настільного тенісу, адже учні майже усіх шкіл, ліцеїв залучені до секційних занять з цього виду спорту.