Андрій ЦЮРА: «І надалі втілюємо важливі для міської господарки та покращення благоустрою проекти»

Кошти на соціально-економічний розвиток Нового Роздолу, які цьогоріч надійшли і з державного, і з обласного бюджетів (при умові співфінансування з міської казни) завдяки лобіюванню нашого народного депутата Тараса Батенка, обласного депутата Галини Сич і активній діяльності міської влади, уже «працюють», тобто роботи, які заплановані, йдуть повним ходом.

Змінимо країну разом: в рамках креативного проекту у Новому Роздолі гостювала і навчала дітей вчителька з Лисичанська

29 жовтня 50 вчителів із Луганщини, які впродовж двох тижнів навчали учнів Львівщини в межах проекту «Змінимо країну разом», відбули на малу Батьківщину. Із цієї нагоди голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрівся з освітянами дружньої нам області.

Акція благодійної передплати «Вісника Розділля» триває

Понеділок розпочався з приємної зустрічі-події – до редакції завітав новорозділець Іван Харівський, один з перших підприємців, постійний меценат багатьох подій і заходів у нашому місті, і з ходу заявив – прийшов підтримати почин свого друга Миколи Корчевого.

АКТУАЛЬНО

Про виплату та призначення пенсій особам, які працюють на спецпосадах

З 1 жовтня 2017 року пенсії пенсіонерам, які працюють на посадах державної служби, визначених Законом України від 10 грудня 2015 року № 889VIII «Про державну службу», а також на посадах та на умовах, передбачених законами України «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», виплачуються у розмірі, обчисленому відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

ПРАВОПОРЯДОК: КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ ПОТОЧНОГО МОМЕНТУ

Через інтернет-сайт OLX довірливу городянку ошукали на 17 тис. грн. Шановні мешканці, будьте пильні!

Як підтвердила практика, систематичне інформування у міській газеті городян та мешканців навколишніх сіл, які входять в зону обслуговування Новороздільського відділення поліції, про випадки «телефонного шахрайства», внаслідок чого зловмисники ошукали громадян на значні суми, та постійні застереження бути пильними щодо такого роду злочинів, дали позитивний ефект.

РОЗДУМИ З ПРИВОДУ

Чому дехто не дотримується обіцяного лозунгу «Свій до свого по своє»?

Пригадую, більше року тому, влітку 2016 р., у кабінеті міського голови відбулась невимушена розмова щодо міської господарки, розвитку міста і, зокрема, реалізації мікропроектів. Як правило, учасниками мікропроектів є переважно одні й ті ж установи, у котрих було налагоджено весь процес, починаючи від написання проекту, розробки кошторису, до його практичної реалізації, включно з внеском громади.

ЖИТТЯ ПРОЖИТИ – НЕ ПОЛЕ ПЕРЕЙТИ

І до, і після повернення із США, де у Бостонській клініці лікар Фузайлов врятував життя 4-річній Ганнусі, Романчукам живеться непросто. Але їх не полишає надія, що вони подолають обставини, а люди доброї волі додають віри...

З приходом вибрикуватої осені – то з погідними, то з дощовими днями, - у міському людському калейдоскопічному пейзажі вже майже непомітно колоритну трійцю, – молоду матусю та двійко її діток. А влітку вони нагадували зграйку пташенят, які день у день снували сяючим теплим містом, стрімко кудись крокуючи, але у якомусь неспокої...

ВИЗНАННЯ

Демонстраційний урок Новороздільського професійного ліцею в Національному університеті «Львівська політехніка»

30 жовтня викладачі Новороздільського професійного ліцею Ольга Дідик та Тетяна Плетеня на базі Національного університету «Львівська політехніка» у приміщенні лабораторії моделювання праці провели демонстраційний урок «Один робочий день в офісі фірми «Автотранссервіс» в рамках українсько-польського проекту «Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання».

ДО 75-РІЧЧЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ

Вони боролись за Україну: їх не лякали ні смерть, ні тортури, ні заслання

Довган Михайло Іванович народився в 1933 році в селі Крупське Миколаївського району, Львівської області. Мав двох братів і двох сестер. Його дружина, Довган-Рудка Стефанія Петрівна народилася в селі Малехів, яке нині входить в межі міста Новий Розділ. І в родині Довган, і в родині Рудків є безпосередні учасники тих славнозвісних подій визвольної боротьби - і повстанського підпілля, і військових дій.

Дзюдо – чергові перемоги

Новороздільські дзюдоїсти є потужними конкурентами на татамі не лише обласних, але й всеукраїнських поєдинків. На кожних змаганнях, в тому числі і на виїзді, на переможний п’єдестал піднімаються юні новороздільські спортсмени – вихованці спортивного клубу «Титан-спорт» і тренера Романа Кресана.

«Батьківщина» виграла вибори в ОТГ з результатом 31%, – паралельний підрахунок

«Батьківщина» здобула впевнену перемогу на виборах в об’єднаних територіальних громадах, які відбулися 29 жовтня, в усіх областях України. Про це свідчать дані паралельного підрахунку голосів, який провела партія.

БАТЬКИ, УВАГА! НОВА НЕБЕЗПЕКА!

Колись під словом «КЛУБНІКА» розуміли різного роду втіхи сексуального характеру. Тепер це слово набуло іншого значення – тепер так називають новий синтетичний наркотик, який у формі льодяників останнім часом набув широкого поширення серед учнів великих міст, особливо у Києві.