Андрій МЕЛЕШКО: «У новий рік крокуємо з оптимізмом, з наміром завершити розпочаті проекти і втілити нові»

Спілкування з очільниками органу місцевого самоврядування є постійною темою наших дописів, адже з перших вуст подаємо достовірну інформацію, озвучуємо напрацювання міської влади, друкуємо відповіді на різного роду запити і звернення. Проте уже традиційно склалося, що напередодні нового року викладаємо на шальки терезів оцінки міської громади, своєрідний звіт першої посадової особи міста – про зроблене у минаючому 2017-му, про заплановане на наступний 2018-й, про баланс сподівань та реальність задумів, словом, про все конкретно.

Руслан ШНАЙДРУК: «Завдячуючи ініціативі виключно міської влади та окремих небайдужих громадян, у квітні у Новому Роздолі заново створено відділення поліції. За неповний рік діяльності - ефект очевидний, хоча на певних напрямах правоохоронцям слід посилити роботу»

Хоча про криміногенну ситуацію поточного моменту читачі «Вісника Розділля» постійно дізнаються із щотижневих коментарів очільника новороздільських правоохоронців Руслана Шнайдрука практично з перших тижнів створення нової структури, проте редакція планувала грунтовнішу публікацію про відділення із широкими повноваженнями, покликане як усунути недоліки у попередній діяльності, так і покращити діяльність загалом.

ДОБРІ ПІДСУМКИ

Новопридбана техніка – чергове підтвердження якісної і плідної роботи адміністрації КП «Розділжитлосервіс». Звісно, підтримка влади та Т. Батенка сприяють неабияк...

«Місто ожило. Таких змін і нових придбань наше комунальне підприємство не мало давно», - переконували фактами керуючий КП «Розділжитлосервіс» Богдан Жук, провідний інженер виробничо-технічного відділу і голова тендерного комітету Ігор Комарницький та начальник транспортної дільниці Іван Смик.

ВІДЛУННЯ СВЯТА

Людям, котрі не забувають творити добро, вдячність НСІ

Практично цілий рік усі ми – і дорослі, і діти – з нетерпінням очікуємо зимове свято День Святого Миколая, який пов’язаний з подарунками, гарним настроєм, приємними несподіванками. Свято урочисте, бо ж Святий Миколай – другий після Бога заступник людей від усіх проблем і нещасть, усе життя він ніс людям Добро і Милосердя. Дарувати любов один одному – ось що заповів нам Господь. А Святий Миколай своїми благими справами навчив нас це правильно робити. Тож не забуваймо творити добро!

ВІДЛУННЯ СВЯТА

І у моїй сім’ї побував святий Миколай із урочим почтом і дарами

У минулому числі «Вісника Розділля» із приємністю прочитав редакційну інформаційну добірку «Святий Миколай щедро роздавав дарунки новороздільчанам». Бо ж і мою скромну домівку напередодні 19 грудня навідав добрий зимовий Угодник із урочим почтом своїх друзів та пригорщею радісних віншувань і подарунків.

ПРАВОПОРЯДОК: КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ ПОТОЧНОГО МОМЕНТУ

Хоча люк гр. С. і вкрав, проте реалізувати його завадили правоохоронці. Доведеться кримінально відповідати

21 грудня 2017 року працівниками міського відділення поліції у Новому Роздолі затримано гр. С., 1969 р. н., в якого було виявлено і вилучено металевий люк. Як зізнався гр. С., цей люк він викрав ще 6 грудня на проспекті Шевченка. Передбачаючи, що правоохоронці у найближчі дні після крадіжки ретельно розшукуватимуть зловмисника, гр. С. заховав люк в таємному місці.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас Батенко: Важливо, що домоглися ухвалити закон щодо індивідуальних лічильників природного газу ще до кінця цього року

21 грудня Верховна Рада ухвалила проект закону № 5722 «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу». Документ ухвалили за основу та в цілому 325 голосами.

ІНІЦІАТИВА

Як зробити своє місто кращим: черговий дискурс

Недільна зустріч у міській бібліотеці була інформаційно насиченою, цікавою у плані численних конструктивних порад і разом з тим по-домашньому затишною, бо ж зібралися однодумці – люди, хоча і різні за статусом, проте об’єднані спільною метою – як зробити своє місто кращим. Новий Розділ – своє бачення висловлювали міський голова А.Мелешко, депутат міськради А.Шалаєв, координатор проекту, присутні депутати В.Дабіжа, В.Засанський.

Проект картування Нового Роздолу триває

Завдяки його реалізації в рамках більш ширшого проекту «Містки громадської активності», що фінансується Євросоюзом, Національним фондом підтримки демократії (NED США) та Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми РІТА – «Зміни в Регіоні» у четвер, 14 грудня, в Новому Роздолі відбувалось картування громади за доступністю соціально-культурної інфраструктури для мешканців міста.

З ЧИТАЦЬКОЇ ПОШТИ

Передноворічний комплімент рушіям змін

Завжди приємно повертатися до рідного міста. І особливо, коли бачиш, як воно змінюється до кращого. А цьогоріч наш Новий Розділ суттєво помолодів: чого лишень вартують нові тротуари, викладені плиткою, «посвітліла» і ніби «збільшена» центральна площа після зрізання дерев, а ще нові сучасні автобусні зупинки, барвисті дитячі майданчики.

ЗНАЙ НАШИХ!

Із 4-х новороздільців-дзюдоїстів 3-є стали призерами

25 грудня у дитячо-юнацькій спортивній школі «Сокіл» міста Калуша Івано-Франківської області відбувся XV Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків і дівчат, присвячений пам’яті національного Героя України Вячеслава Чорновола. Слід відзначити, що до проведення змагань долучились Управління в справах сім’ї і молоді, фізичної культури і спорту Калуської міської ради, міська організація Народного Руху України.

ЗНАЙ НАШИХ!

Новороздільський рахунок: два «золота» і «срібло»

21-23 грудня у Львові на стадіоні СКА проводився чемпіонат Львівської області з боксу серед юнаків 2004-2005 р.н. В чемпіонаті взяло участь 120 боксерів з 18 команд Львівської області. За результатами змагань новороздільські боксери завоювали два перших і одне друге місце. Зокрема, перше місце здобув Дмитро Гапанюк, учень 8-В класу СШ №4, вдруге ставши чемпіоном Львівської області в категорії до 52 кг.