«Студентському роду нема переводу»

Кожен, хто був студентом, згадує ці роки з особливим трепетом, з радісним піднесенням і почуттям гумору. І згадується не стільки процес навчання, як курйозні випадки, студентські посиденьки, вечори, концерти і т.д. Відчайдушна юність, коли найбільша проблема – сесія, що насувається, а найочікуваніша дата – День студента.

Ким бути?

Хто з школярів замислюється над тим, ким він хоче бути, до одинадцятого класу? Здається, що випуск ще так нескоро! Але одного дня – завжди якось несподівано – знане з дитинства питання «Ким ти хочеш бути?» набуває чіткої та виразної форми. А випускник може й досі не знати, чи те, до чого пристало його серце, взагалі можна зробити своєю професією.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ

Герб Нового Роздолу – історія створення

Прочитав у вашій газеті (№42, від 10.11.2017 р.) звернення п. Городницького Анатолія, в якому пропонується «дещо оновити дизайн герба нашого міста». Приводом для змін дизайну герба п. Анатолій вважає зміну логотипу м. Львова, а також ювілей нашого міста – 65 років з дня заснування. Така пропозиція мене дещо «заскочила», але я вдячний п. Городницькому, оскільки його трактування центрального елемента герба нашого міста дозволяє підтвердити слушність розміщення цього елементу ще й додатковими аргументами.

Опалення місць загального користування – витрати усіх співвласників житлового будинку

Відповідно до п. 28 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» визначено, що споживачі, які встановили у квартирі багатоквартирного будинку індивідуальні (автономні) системи опалення, повинні оплачувати послуги з централізованого опалення місць загального користування будинку відповідно до методики, що затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Дипломатичні установи Росії в Україні є дієвими інструментами війни проти нашої держави

Про це під час брифінгу у Верховній Раді заявив народний депутат Тарас Батенко. «Сьогодні російські дипустанови служать не розвитку відносин, а є дієвими інструментами ведення війни проти України, і час прибрати їх з української землі давно настав», – зауважив Тарас Батенко.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Нардеп Батенко: Ми нині переживаємо контрреволюцію

В Україні сьогодні відбувається контрреволюція, яку очолила виконавча гілка влади на чолі з Президентом, а також Кабміном і частково ВР. Нині відбувається згортання всіх завоювань Майдану. Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат Тарас Батенко.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Позиція депутата: щодо зміни публічної реформи лісової галузі на «урядову»

Народний депутат Тарас Батенко: «Декілька днів тому Уряд на своєму засіданні схвалив Стратегію реформування лісового господарства України на період до 2022 року, якою пропонує докорінно змінити систему управління лісовим господарством. Лісгоспи мають бути ліквідовані, а замість них створюється державне акціонерне товариство, яке повністю підконтрольне Кабміну, тобто прем’єр-міністру.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Новороздільський НВК ім. В.Труша, ми вами пишаємося!

Скільки пісень, ліричних поезій створив український народ! Вони оригінально вплітаються в повсякденне життя, стають невід’ємною частиною творчих звітів, концертів та фестивалів. Чарують своєю задушевністю, ліричністю та захоплюють патріотизмом чи проникливими словами. А найбільш особливими вони стають, коли виконують їх діти – талановиті і такі чарівні.

ДО 75-РІЧЧЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ

Ярослав Богдан – «Всеволод Рамзенко»

Відомим підпільним публіцистом референтури пропаганди Карпатського крайового проводу ОУН, а згодом – керівником референтури Дрогобицького окружного проводу ОУН був Ярослав Богдан, який у підпіллі користувався організаційними псевдонімами «Всеволод», «Василь», «Рамзенко», «Рамзес», «В», «В-13», «25*25» та літературними псевдами «Всеволод Рамзенко», «В. Радич», «Трипільський», «В.Р.», «Л. Кожум’яка», «Б. Войнович», «В. Ярославич», «Б.Ярославич», «Леонід Кожум’яка».

ПРАВОПОРЯДОК: КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ ПОТОЧНОГО МОМЕНТУ

Статистична картина дорожньо-транспортних пригод – робимо висновки

Сьогоднішню рубрику хотів би розпочати із аналізу аварійності на наших дорогах. Так, вражаючу статистику по Україні – скільки аварій, постраждалих, загиблих – уже неодноразово чули. Статистична картина реально жахлива. Отож усім нам, учасникам дорожнього руху – як власникам транспортних засобів, так і пішоходам чи велосипедистам, треба уявити розмах ДТП, треба задуматися і зробити висновки.

Леся Низова: справа мого життя – подарувати Україні творчість Івана Низового

Його поезія потрібна щодня, як творчість Шевченка, Лесі Українки, Ліни Костенко, як барвиста вишиванка, як солов’їна мова... Його поезія проста, земна, людяна, яка може дати відповіді на всі питання... «Іван – рідкісний поет. Поет із синдромом Атланта. Це той Велет духовний, на чиїх плечах тримався Луганськ як українська територія, як частина України» - сказав про Івана Низового письменник і громадський діяч Володимир Шовкошитний.

Знову горіло

У п’ятницю, 10 листопада о 5 год. 01 хв. до Миколаївських рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в с. Криниця в дерев’яному житловому будинку. Першими до місця події прибула місцева пожежна команда с. Більче, яка не втрачаючи ні хвилини часу, приступила до гасіння пожежі. Через деякий час на допомогу місцевій пожежній команді прибув підрозділ 19 ДПРЧ м. Миколаїв, після чого спільними зусиллями о 05:53 год. пожежу було успішно ліквідовано.