«Осінній вернісаж» поєднав Гала-концерт переможців і День працівників культури

Другий міський мистецький фестиваль-конкурс «Осінній вернісаж» виконавців (вокалістів, танцюристів, читців), дитячих і юнацьких вокальних, хореографічних колективів навчальних закладів м. Новий Розділ пройшов минулих вихідних.

ЧИТАЧ ПОРУШУЄ ПРОБЛЕМУ

Вода у лісі: за чий кошт?

Вода у нашому місті дуже смачна, не заперечують новороздільці. І цінують це. Тому дуже боляче реагують на недбалість тих, хто постачає нам цю воду. Водопровід до міста тягнеться через край лісу вздовж гаражів по вул. Довбуша.

ЧИТАЧ ПОРУШУЄ ПРОБЛЕМУ

Чим зумовлена нова оплата за опалення?

Минулого тижня, коли новороздільці отримали платіжки за «тепло», містом прокотилася хвиля обурення. Ті мешканці, котрі мають автономне опалення і котрі економлять такий дороговартісний газ, вперше за останні десятки років отримали ... оплату за «опалення», якого не отримують.

З ЧИТАЦЬКОЇ ПОШТИ

На звернення початкової школи НВК ім. В. Труша відреагували дієво й оперативно

Ми, батьки та вчителі учнів Новороздільського НВК ім. Володимира Труша (початкова школа), хочемо висловити щиру вдячність усім, хто посприяв у відновленні опалювальної системи в одному з навчальних корпусів, де займаються наші діти.

ПРАВОПОРЯДОК: КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ ПОТОЧНОГО МОМЕНТУ

Вкотре наголошуємо – будьте пильні

З моменту останньої нашої розмови випадків телефонного шахрайства у місті не було, принаймні, до поліції не зверталися, проте ще раз, вчергове, доводимо громадянам, щоб були пильними, обачними, щоб не стати жертвами нечистих на руку людей, які обманним способом наживаються на довір’ї громадян.

Сакури у Новому Роздолі викликали неабияке зацікавлення

Оновлення зовнішнього вигляду прилеглих до центральної площі вулиць щораз тішить позитивними змінами. Стоянка для машин, тротуари, вимощені плиткою, і, що привернуло особливу увагу, висаджені дерева.

День української писемності та мови у Новороздільському професійному ліцеї будівництва та побуту

У Новороздільському професійному ліцеї будівництва та побуту стало доброю традицією святкування 9 листопада Дня української писемності та мови.

ПІДТРИМУЙТЕ ЧУДОВИЙ ОСІННІЙ НАСТРІЙ!

Осінь – пора розмаїта. Вона – то кольорова, то безбарвна. То зігріває теплим сонечком, то поливає прохолодним дощем, то щедро обдаровує плодами, то б`є осінніми вітрами.

«Перлина» НВК ім. В.Труша – лауреат міжнародного танцювального фестивалю

Навчання хореографічному мистецтву у Новороздільському НВК ім. В.Труша є невід’ємною частиною системи загальної освіти, що вносить значний вклад у формування всебічно розвиненого школяра, що вдосконалює його художні та творчі здібності.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Бджоли проти меду, або Чому парламент має ухвалити Виборчий кодекс

7 листопада народні депутати несподівано для себе та суспільства ухвалили в першому читанні проект нового Виборчого кодексу. Він скасовує мажоритарну систему й запроваджує відкриті регіональні виборчі списки на парламентських перегонах.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас Батенко: Влада має виконати свій конституційний обов’язок і розірвати дипломатичні відносини з Росією

Представники влади в парламентському Комітеті з питань національної безпеки і оборони хочуть цинічно «поховати» внесену УКРОПом поправку до законопроекту № 7163 «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях»

ПЕРЕМОЖЦІ МИСТЕЦЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «ОСІННІЙ ВЕРНІСАЖ»

ЧИТЦІ, молодша вікова категорія (6-9 років)
Учениця Новороздільської ЗШ №5 Гелеш Анна – ІІ місце. Керівник Вагляр Ольга Миколаївна. Учень Новороздільської ЗШ №2 Швець Назар – ІІ місце. Керівник Медвідь Жанна Йосипівна. Учениця Новороздільської ЗШ № 3 Пиріг Анастасія – ІІІ місце. Керівник Вовк Оксана Ярославівна.

НІХТО і НІКОЛИ…

10 листопада в нашому місті був проведений другий міський мистецький фестиваль-конкурс «Осінній вернісаж». А 12 листопада відбувся виступ переможців конкурсу. Тим, хто не бачив цього дійства, є про що жалкувати. А я низько вклоняюся тим, хто в цих непростих умовах дбає про майбутнє України, виховуючи достойну зміну героям сьогодення. Не буду зараз називати прізвища виконавців та їх наставників: про це буде написано багато. Я хочу сказати інше…

«Рука допомоги» безробітним

Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку реалізує пілотний проект «Рука допомоги» з працевлаштування безробітних отримувачів державної соціальної допомоги та внутрішньо переміщених осіб.

Невтомні лицарі письменства

Щойно до редакції заходить наш лікар-поет-активіст П.М.Ризванюк, ми усі призупиняємо роботу, очікуючи чергової цікавої розповіді з позитивними враженнями, літературними новинками і неодмінно із веселим гумором, притаманним Павлу Микитовичу.

Шкільні бібліотеки пропагують здоровий спосіб життя

«Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. У давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі», - писав В. Сухомлинський.

Вітаємо ветеранів спорту – чемпіонів змагань з армреслінгу

11 листопада в м. Миколаїв в спортивно-оздоровчому комплексі «Ювілейний» відбувся останній вид змагань за Програмою ХХVІ спортивних ігор Львівщини та Х обласних ігор ветеранів спорту серед міст і районів Львівщини – з переслідувану, на якому остаточно визначилися загальні місця ХХVІ обласних комплексних ігор Львівщини серед 9 міст та 20 районів...

До уваги абітурієнтів 2018

1. ЗНО триватиме з 22 травня до 13 червня 2018 року. 2. Ви зможете обрати навчальні предмети з переліку: українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова, фізика, хімія, біологія, географія...