Галина Калінчук: «Замість риби держава планує дати людям вудочку для риболовлі...»

- Галино Анатоліївно, розкажіть нам про «рибу» з точки зору Управління соціального захисту населення?
- Враховуючи, що на соціальну сферу України щорічно витрачається сотні мільярдів гривень, відсутність жорсткого контролю призводить до зловживань. Українці приховують частину свого доходу і оформляють субсидії, отримують соціальну допомогу і користуються пільгами.

Алея Героїв Майдану – проект стартував

Алея Героїв Майдану у нашому місті, яку багато з нас бачили у соцмережах у відеоролику, для багатьох видається нереальною мрією, а для багатьох вже уява вимальовує миловидну алею з неодмінними лавочками, освітленням, декоративними деревами і головне – пам’ятним знаком Героям Майдану, Героям Небесної Сотні, тим завзятим захисникам України, які пожертвували найдорожчим – життям.

Міська ялинка додала відчуття – свята близько

Так, і цьогоріч ближче, аніж попередні роки, адже з 2017 Україна приєднується до офіційного святкування Католицького Різдва – 25 грудня, яке у світі відзначається масовіше і у більшій кількості країн. У нашому місті зелену красуню поставили на Андрія, 13 грудня, коли попередні роки, пригадується, починали займатися підготовкою до Різдвяних свят переважно після 22 грудня.

ПРАВОПОРЯДОК: КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ ПОТОЧНОГО МОМЕНТУ

Новороздільське ВП: ефективно почали працювати з перших днів роботи

У попередньому номері «Вісника Розділля» №46 від 8 грудня ц.р. керівник Золочівської місцевої прокуратури, радник юстиції В. Купецький прозвітував за перше півріччя 2017 р. діяльності Миколаївського відділу. Але і я, і працівники Новороздільського відділення поліції, особливо оперативного блоку, вказану інформацію вважаємо недоречною і некоректною, як мінімум. Наше Новороздільське ВП відкрите 20 квітня 2017 р., фактично почав працювати з 1 травня, отож якщо і оцінювати діяльність нашого відділення, то можна говорити лише про два місяці його початкової діяльності – травень, червень. Тому не надто зрозуміло, чи то критикується діяльність Миколаївського ВП, яке з 1 січня по квітень включно обслуговувало Новий Розділ і навколишні села, чи то Новороздільського ВП.

Сьогодні учні – завтра захисники

День Збройних Сил України – важливе свято, бо саме Збройні Сили стоять на захисті України, на вогненних східних рубежах. Бо саме вони стали оплотом Незалежності, віри в Україну і її майбутнє. Бо саме тут гартуються мужні і скромні водночас захисники. І формувати їх починають ще задовго до досягнення віку, у якому юнаки чи й дівчата (що зараз далеко не новина) можуть іти служити в армію.

Медична реформа: наразі багато шуму з нічого

Медична реформа однаково хвилює і медиків, і споживачів їх послуг. Що там казати, далеко не все гладко у нашій сфері охорони здоров’я, а чи буде краще? Наразі особливо райдужних перспектив не озвучують ні медики, ні тим паче простий люд, який взагалі позитивних змін реформування наразі не відчув.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ

Нелегальна забудова: минув рік…

Для того, щоб повніше зрозуміти суть написаного мною, нам потрібно трішки повернутися у минуле. А саме, 16 вересня 2016 р. у «Віснику Розділля» №34 було надруковано замітку Івана Басараба з двома світлинами під назвою «Цеглинка до цеглинки – і для машини більшає «хатинка», де йшлося про розбудову гаражу на кварталі нашого міста невідомою особою.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Огорожа ДНЗ №8 – роботи розпочато

У Новороздільському ДНЗ №8 «Малятко» розпочали облаштування огорожі за субвенційні кошти, виділені Кабміном за сприяння народного депутата Тараса Батенка. Вартість робіт 150 тис. грн. та 3 тис. грн. – співфінансування з міського бюджету. Замовник – міський відділ освіти, підрядник – ФОП Труш.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Скільки львівських нардепів проголосували проти підняття своїх зарплат?

7 грудня парламент прийняв постанову №7172 про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України. Цим документом установлено розмір посадових окладів народних депутатів України на рівні посадових окладів членів Кабінету Міністрів України.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас Батенко: Влада намагається провалити законопроект про реінтеграцію Донбасу

Влада робить все для того, щоб Верховна Рада провалила голосування за проект закону № 7163 «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях». Таку думку в ефірі телеканалу «Прямий» висловив народний депутат Тарас Батенко.

НАРОДНІ РЕЦЕПТИ: ЖАРТОМА І ВСЕРЙОЗ

Роздуми з приводу лікування, або вузька спеціалізація

Відсвяткував своє 70-ліття і вирішив пройти лікарське обстеження. Вияснити, так би мовити, свій життєвий ресурс з точки зору доступної для таких, як я, діагностичної медицини. Тим більше, що щось боліло чи то у нижній грудині, чи у верхній черевній порожнині. Тож виїхав із села в обласний центр на діагностичну консультацію. Чому в область?

Творчий десант педагогів школи №4

Днями у Львівському обласному Будинку вчителя відбувся традиційний фестиваль-конкурс «Співоча освітянська родина» за сприянням департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. Метою конкурсу було виявлення талановитих освітянських родин, обдарованих учителів загальноосвітніх та позашкільних закладів, а також сприяння подальшому розвитку їх творчих обдарувань та духовному збагаченню.

Голодом вбивали нашу свободу

«Не було тоді ні війни, ні суші, ні потопу, а ні моравиці. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки невинного люду зійшло в могилу – старих, молодих, і дітей, і ще не народжених ...».

Школа успіху 2017

21 і 28 жовтня та 4 листопада в нашому місті проходив освітній проект-семінар під назвою «Школа успіху-2017 Новий Розділ». За ці короткі, але насичені години діти змогли дізнатися багато нового в сферах інформаційних технологій, бізнесу, менеджменту тощо.

П’ЯТІРКУ ОСЕНІ ВИЗНАЧЕНО

Міський голова Андрій Мелешко відкрив традиційний турнір з настільного тенісу серед ветеранів, який відбувся за спонсорської підтримки учасників змагань Ігоря Кучабського та Андрія Ланчута у спортивному залі Новороздільського політехнічного коледжу (директор М.М. Барабан).