Отець Ростислав ВИСОЧАН – новороздільський подвижник національного виховання

Найбільшою подією минулого недільного багатого на дати дня було нагородження о. Ростислава Височана. Так, розпорядження Кабінету Міністрів №566-р «Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» вийшло ще 18 серпня ц.р.

Ми не маємо права забути

Сіре плакуче небо.... Палаючі свічки... Гнітюча хвилина мовчання і спільна молитва до неба... Дощового суботнього вечора 25 листопада Україна пошановувала жертв Голодомору. Ми не маємо права забути – нашу історію, наших земляків, нашу правду, наш шлях, який нам довелось пройти...

Вечір надій, знакових дат і нагород

Недільні урочистості 26 листопада на головній сцені міста вражали не лише урочистістю, але й багатогранністю подій.

Новий Розділ звітує про використання бюджетних коштів на відмінно

Проміжні результати національного конкурсу «Є-data Рейтинг», який аналізує, як державні службовці міської влади звітують про використання бюджетних коштів, засвідчили п’ятірку лідерів – міст, влада яких найбільш відкрита для громадськості. Ось як виглядає рейтинг 5-ти найкращих: м. Заліщики Тернопільської області, м. Сколе Львівської області, м. Нетішин Хмельницької області, м. Лубни Полтавської області і наш Новий Розділ.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ

«OMEGA» FOREVER?!

Прочитавши відгук на мою пропозицію оновлення дизайну герба нашого міста добродія Святослава Ключника, я був радий подвійно, бо з’явилася додаткова можливість детальніше висвітити значення цього символу. Отже, у центрі герба нашого міста, на фоні золотого «геральдичного вістря» – середньовічний алхімічний знак «Омеґа», як символ сірки!

ОСВІТЯНСЬКИЙ ЗРІЗ

Молодь за здоровий спосіб життя

22 листопада у Новороздільській СШ №4 пройшла конференція, присвячена надзвичайно актуальній у наш час темі – «Молодь про користь здорового способу життя», яку організували завідувач шкільної бібліотеки Стисло І.Б. і шкільний бібліотекар Малярчук О.В.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас Батенко: Після Майдану прийшла нова влада, але корупційна система залишилася

Україна відзначає четверту річницю Майдану в умовах контрреволюції та консервування старої системи під керівництвом уряду і президента. Таку думку в ефірі телеканалу ZIK висловив голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас Батенко: Влада намагається зруйнувати політичну конкурентність

Через чотири роки після подій Революції Гідності влада намагається зруйнувати політичну конкурентність, порушуючи принцип невтручання у виборчий процес. Про це у відеозверненні заявив голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Народний депутат пропонує фінансувати заклади профтехосвіти з державного та місцевих бюджетів

Народний депутат Тарас Батенко підготував законопроект, який передбачає фінансування закладів професійно-технічної освіти з державного та місцевих бюджетів. Йдеться, зокрема, про проект закону №7268-1 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо забезпечення фінансування навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти з бюджетів різних рівнів)». Його розробили за ініціативою нардепа Ірини Констанкевич.

Приємні зміни завдяки сприянню нардепа Тараса Батенка

Що є приємним для дитини? Звичайно любов і піклування батьків, підтримка та розуміння вчителів, дружба однолітків. Але надзвичайно приємно, коли про дітлахів турбуються небайдужі люди.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

У парламенті зареєстрували законопроект, який заохотить молодь до занять спортом

Народні депутати з УКРОПу ініціювали проект закону №7339 «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо заохочення зайняття молоді спортом». У його розробці взяли участь Тарас Батенкфо, Валентин Дідич, Ірина Констанкевич, Олександр Дубінін, Віталій Купрій, Олександр Шевченко та Віктор Шевченко.

НВК імені Володимтра Труша має таланти!

«Талант – то крапля здібностей і море праці» - цей влучний вислів належить відомому українському письменникові Григору Тютюннику. І з ним важко не погодитися. А ще кажуть, що талант завжди родом із дитинства і що кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Саме справжнім засівачем талантів на освітянській ниві можна назвати вчителя музики Новороздільського НВК ім. Володимира Труша Шпака Андрія Мирославовича, котрий відкрив і запалив не одну талановиту зірку у цьому найстаршому в місті навчальному закладі.

Зродились ми великої години

Цьогоріч наша держава відзначала 75-річчя від дня створення УПА, армії, яка не має аналогів у світовій історії, армії, що впродовж більше десяти років вела нерівну героїчну боротьбу з ворогом, який переважав її в десятки чи сотні разів, армії, яка вкрила себе невмирущою славою в боротьбі за створення Української незалежної держави.

ДО 75-РІЧЧЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ

Трагедія і тріумф Василя Біласа і Дмитра Данилишина

Минулої неділі, 26 листопада у с. Верині відбулося вшанування пам’яті славних героїв України – бойовиків ОУН Василя Біласа і Дмитра Данилишина. Після завершення Служби Божої у місцевій церкві численна процесія місцевих жителів та гостей села прибула до символічної могили, насипаної на місці затримання 1 грудня 1932 р. В. Біласа і Д. Данилишина. Священики Василь Говгера і Богдан Колібек відправили панахиду за полеглими героями.

ПРАВОПОРЯДОК: КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ ПОТОЧНОГО МОМЕНТУ

Поради: як застерегтися від шахраїв

Не будемо міняти традиції і нашу розмову знову розпочнемо з того, що слід бути обачними й пильними, щоб не потрапити «на гачок» шахраїв. За минулий тиждень не було випадків передачі грошей громадянами зловмисникам.

Творити добро – ніколи не буває забагато

Благодійна передплата міської газети «Вісник Розділля» для членів міської спілки інвалідів «Промінь життя», яка за кілька років уже стала традиційною, а цієї осені стартувала з легкої руки міського підприємця Миколи Корчевого, набирає обертів.

ПОДЯКА

І добре слово лічить

Пані Стефанія завжди вирізнялася активною життєвою позицією і таким дуже позитивним ставленням до життя. Так, доля навчила її розуміти, що таке самотність, неміч, але не позбавила її доброти, любові до навколишніх, щирості у відчуттях.