Андрій МІСЮРАК: «Буду плекати українську пісню»

Новороздільці добре пам’ятають голосистого з ніжним тембром співака, який неодноразово отримував гучні оплески і на сцені НВК ім. В.Труша, де виступав у квартеті «Едем», і на сцені МБК «Молодість», де неодноразово сольно чи в дуеті «Перлина Розділля» отримував палку підтримку глядачів. От лише його черговий музичний олімп дещо непомітно минув повз увагу творчих прихильників – перемога на фестивалі ім. Н.Яремчука.

Палац Лянцкоронських – відродження руками волонтерів

У колишньому палаці Лянцкоронських у сусідньому т.зв. Старому Роздолі та прилеглих будівлях розпочались роботи із прибирання та ремонту закинутих приміщень. У ініціативі беруть участь ГО «Спільна місія», бійці АТО, роздільська та новороздільська громада, а також місцеві пластуни.

У Новому Роздолі навчали активних громадян

29 жовтня у бібліотеці-філії «на Бамі» громадські організації нашого міста «Фундація Регіональних Ініціатив» м. Новий Розділ (голова – депутат міської ради Анатолій Шалаєв) та ГС «Центр Регіонального Розвитку» (керівник – член виконкому Новороздільської міської ради Володимир Крижанівський), за сприяння Новороздільської міської бібліотечної системи (директор - Галина Приріз та завідуючої філією - Галина Вілкова) організували для небайдужих мешканців нашого міста семінар-тренінг «Активне громадянство та захист суспільних інтересів».

РЕЗОНАНС

ЗВЕРНЕННЯ

Приводом до опублікування цього звернення стала зміна (оновлення) логотипа Львова до його 760-річчя. Наше місто наступного року теж святкуватиме свій ювілей — 65 років із Дня заснування.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас БАТЕНКО щодо прийняття у першому читанні Виборчого кодексу, який запроваджує пропорційну систему виборів за відкритими списками

Верховна Рада проголосувала в першому читанні виборчий кодекс. 226 голосів на табло, в тому числі там голоси народних депутатів, які представляють партію «Українське об’єднання патріотів - УКРОП». Шок серед депутатів провладних фракцій, які не сподівалися на результативне голосування. Фактично свої голоси віддала майже вся прогресивна, демократична частина парламенту.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Україні необхідно розірвати дипломатичні відносини з Російською Федерацією

Таку думку в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1» висловив голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко. «Це питання – одне з найбільш необхідних у порядку денному для перемоги над Росією», – підкреслив парламентар.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас Батенко: Результати виборів в ОТГ показали, що українці незадоволені владою

Перемога опозиційних політичних партій на виборах в об’єднані територіальні громади демонструє незадоволення українців чинною владою. Таку думку в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1» висловив голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Боротьба загострилася – і «папочка» пішла в хід, – Батенко про «рюкзаки Авакова»

Зараз відбувається пік протистояння у владних коридорах між Президентом і міністром внутрішніх справ. Ця боротьба загострилася через наметове містечко, яке асоціюється з Міхеїлом Саакашвілі, котре відмовився розганяти, за різними версіями, міністр внутрішніх справ.

ПРАВОПОРЯДОК: КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ ПОТОЧНОГО МОМЕНТУ

Пильність не завадить ніколи

Ми постійно, є чи немає повідомлень про злочини, тримаємо, як мовиться, на пульсі тему шахрайства, в тому числі і телефонного. Тому треба вчергове, в десятий, в сотий раз, доводити до мешканців – будьте пильні, обачні, не станьте жертвами шахраїв. Так, минулого тижня не було, принаймні у нашому відділенні, офіційно зареєстрованих випадків шахрайства, але говорити, що цей вид злочинності викорінений, не можна.

ДО 75-РІЧЧЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ

Весна 1950 року – боротьба УПА на теренах Миколаївського району

Цього року минуло двадцять шість років з того часу, як в лісі між селами Ілів та Малехів було освячено символічну могилу на місці загибелі сотенного Івана Паньківа – “Явора” (1912 р.н., с. Верин), секретаря крайового проводу ОУН Львівщини Івана Федіва – “Іскри” (1913 р.н., с. Надітичі) та їхніх бойових побратимів. Так, у 1998 році з допомогою голови Миколаївської райдержадміністрації Івана Юзьківа отримано документи, які свідчили, що 2 травня розпочалася чекістсько-військова операція, в якій 4 травня ліквідовано 9 озброєних підпільників: І. Паньків – “Явір”, І. Федів – “Іскра”, Михайло Пілан – “Осип” (1920 р.н., с. Ятвяги, тепер Прибілля Жидачівського р-ну), кур’єри Проводу ОУН “Баша”, “Борис”, “Кучер”, “Ромко” та “Сянько”. Дещо раніше загинув Іван Шух – “Вихор”.

Екологічною стежкою до лісу

Поволі спливають осінні дні…Із вкритими золотом і багрянцем деревами, з першими приморозками і трохи надокучливими дощами. Так ще хочеться тепла…

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК 2017

Вже стало доброю традицією у Новороздільській ЗШ №3 щедрої осінньої пори проводити благодійний ярмарок. Тож і цього разу учні, батьки та вчителі організували благодійний ярмарок 5 жовтня. Всіх, хто завітав цього дня до школи, гостинно зустрічали господині разом зі своїми учнями. У кожного одразу піднімався настрій. Щирі українські пісні та жарти надавали ярмарку колориту, святковості і неповторності.

Гостям з Нідерландів уроки історії в новороздільських школах сподобалися

В умовах корінних перетворень в українському суспільстві, реформування шкільної освіти відбуваються зміни у викладенні дисциплін суспільно-гуманітарного циклу. Ці процеси охопили й історію, як шкільну навчальну дисципліну.

ОСВІТЯНСЬКИЙ ЗРІЗ

У час шкільних канікул навчаються вчителі

Так, учителі не лише навчають, але і навчаються. Тим паче, гряде нова освітня реформа, яка потребує нових навиків, знань, методів і підходів.

Дзюдо – очікувані перемоги

4 листопада в м. Миколаїв відбувся турнір відкритої першості ДЮСШ «Нива» з боротьби дзюдо серед юнаків 2006-2009 р.н. та дівчат 2005-2007 р.н. Команда Нового Роздолу прийняла участь в складі 10-ти борців. Усі, звичайно, найвищої сходинки п’єдесталу не досягли, хоча потенціал новороздільських дзюдоїстів не залишився поза увагою суддів. Наші юнаки і дівчата завоювали 5 нагород!!

Горів підвал

У неділю, 5 листопада о 03 год. 05 хв. до Новороздільських рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в м. Новий Розділ по вул. Шашкевича, 15 в підвалі п’ятиповерхового житлового будинку. Прибувши до місця виклику, вогнеборці побачили, що із підвалу 5-поверхового житлового будинку виходить густий дим. Не втрачаючи ні хвилини часу, вогнеборці зайшли в задимлений підвал у апаратах захисту органів дихання у складі ланки ГДЗС.