Першовересень: старту навчального року під мирним небом завдячуємо захисникам. Зокрема, і полеглим випускникам

Першовересень промайнув дзвінким багатоголоссям. На урочисті лінійки школярі збиралися хто з радісним збудженням, хто з легким небажанням після літнього вільного графіку, хто з тривогою чи навіть байдужістю. Проте різнобарв’я вишиванок (практично сучасна шкільна святкова форма) і квіткових букетів та бадьорі звуки шкільних лінійок налаштовували на святковий настрій та урочистість моменту.

Ремонт будинку №41 по пр. Шевченка: ситуацію, що гальмувала процес, вирішено

Для довідки: вперше публікація про розколотий будинок №41 по проспекту Шевченка, внаслідок чого утворилися поздовжні тріщини на стінах та стелях квартир №№41,43,45,47,49, що змусило стривожених мешканців вимагати від міської влади термінових ремонтних заходів, з’явилася у “Віснику Розділля” 21 листопада 2008 року.

Чи законні перевірки?

Тривали час службовці Новороздільської міської ради спільно з представниками органів виконавчої влади (поліція, фіскальна служба, Держпраці тощо) здійснюють перевірки суб’єктів господарювання м. Новий Розділ на предмет, зокрема, легалізації зайнятості населення.

Освітянська конференція: загальна панорама діяльності за звітний період позитивна, наявні виклики вирішуватимуться конструктивно

Освітянська конференція пройшла напередодні Першовересня. У актовому залі ЗШ №5, суттєво оновленої у ході проекту енергоощадності, зібралися вихователі та педагоги Нового Роздолу. Зібралися, щоб налаштуватися на новий навчальний рік, окресливши його пріоритети та вкотре осмисливши зміни в навчальних планах.

Юридичні знання громадян – крок до правової держави

Ніхто не заперечуватиме, правові знання наших громадян на доволі низькому рівні, переважно намагаються уникнути будь-яких юридичних нюансів, часто жертвуючи навіть власними інтересами, мовляв, все-одно нічого не вийде. Причиною до цього є і дорожнеча юридичних послуг та віддаленість від Миколаєва і Львова, куди переважно і їздять вирішувати правові проблеми.

День польської культури: як завжди, змістовний і душевний, хоча і під знаком скорботи за полеглим воїном-новороздільцем...

З доброї ініціативи міського Товариства допомоги полякам “Велике серце”, заснованого понад 10 років тому подружжям Томецьких (на жаль, минулоріч, після тривалої хвороби відійшов у вічність пан Едвард, однак його дружина Мирослава і надалі з ентузіазмом продовжує спільну благородну справу), “Дні польської культури у Новому Роздолі” стали традиційними.

У скорботі за полеглим героєм втратила свідомість, але врятували чуйні люди та медики. Щиро вдячна...

Звістка про загибель під Маріуполем молодого новороздільця Володимира Шелудька пронизала до глибини душі. У понеділок вирішила, як і сотні городян, провести у останню путь бійця, єдиного сина начмеда міської лікарні Ольги Ярославівни Шелудько (ця обставина навівала якийсь особливий біль). Отож, прихопивши букет троянд, рано пішла до храму помолитися за упокій душі воїна – захисника та супроводжувати його на малехівський цвинтар.

Подорож небайдужої новороздільчанки

Так от, завітала я до лікарні. Мій лікар призначила здати аналізи. Щоб здати кров на холестерин, потрібно купити шприц-«десятку» і заплатити 1 грн. в кабінеті. Здати загальний аналіз – потрібно здати 50 коп. за голку. Хотіла запитати в головного лікаря: «Чому ви дозволяєте своїм медпрацівникам так принижуватись, невже забір крові повинні оплачувати пацієнти?».

Гирьовики – чемпіони ХХV спортивних ігор Львівщини

3 вересня в Дрогобичі на спортивній базі педагогічного університету відбулися змагання з гирьового спорту за Програмою ХХV спортивних ігор Львівщини та ІХ обласних ігор ветеранів спорту серед міст і районів Львівщини, в яких прийняли участь і гирьовики нашого міста.