Найуспішнішу у 2016 році та одну з найуспішніших операцій з початку АТО очолював командир 8-го батальйону «Аратта» УДА, уродженець Нового Роздолу Андрій Гергерт

Внаслідок блискавичного і зухвалого рейду – перевірки біля села Широкине, проведеного 27 червня, «араттівці» за підтримки бійців розвідбату ЗСУ виявили у демілітиризованій згідно з Мінськими домовленостями та рекомендаціями ОБСЄ зоні диверсійноштурмовий загін сепаратистів, вісьмох з яких захопили в полон, а трьох знищили.

Закон щодо звільнення від оподаткування пенсій прийнято

Як повідомляє народний депутат України Тарас Батенко, на початку червня парламент 274 голосами прийняв законопроект № 4542 щодо звільнення від оподаткування пенсій. Таким чином законопроектом вносяться зміни до Податкового кодексу України, якими скасовується оподаткування пенсій для всіх категорій громадян.

«Сміттєва криза» у Львові: де вихід?

Трагедія на Грибовицькому сміттєзвалищі, яка забрала життя трьох рятувальників, змусила хвилюватися всю Україну, адже свої «грибовичі» є чи не в кожній області. Втім, найбільший клопіт все ж має Львівщина. Відходи з обласного центру після закриття звалища в Грибовичах комунальники везуть на полігони довколишніх міст, чим дуже обурюють місцеві громади. Частину непотребу зі Львова влада домовилася переправляти до Києва. Та це – тимчасово, лише до 1 серпня. А далі що?

Виховуємо разом

Сучасний період відродження України, її державності, економіки, освіти, науки та культури вимагає зміни поглядів на освіту, виховний ідеал, виховання особистості

Про діяльність батьківського комітету

Навчальний 2015-2016 рік минув швидко , але дуже плідно для нашої школи. Після чотирьох років наполегливої праці директора школи, педагогічного колективу та батьків, вдалося запровадити енергозберігаючі заходи : замінити вікна, утеплити фасад. Весь батьківський комітет активно допомагав у налагодженні прибирання школи після ремонтних робіт. Адже роботи було багато і всі старались, щоб школа стала теплою і затишною.

Факели знань запалено!

Новороздільська загальноосвітня школа №5 пишається своїми вихованцями, які з року в рік показують високі результати в олімпіадах та конкурсах. І 2015-2016 навчальний рік не став винятком. Обдаровані діти нашої школи у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зайняли 41 призове місце. З них І місць – 17, ІІ місць – 11, ІІІ місць – 13.

Ювілейний випуск ЗШ №2 – особливий

Цьогорічні випускники Новороздільської ЗШ №2 є особливими. Цей випуск учнів є ювілейним - п’ятдесятим випуском. Тому і випускний вечір вирішили провести також нетрадиційно: запланували подорож мальовничими куточками нашої України.

Ми йдемо у світ, щоб нами ви гордились

Пролунав останній дзвінок, а з ним залишився в історії п’ятдесятий навчальний рік у державному вищому навчальному закладі «Новороздільський політехнічний коледж» І-ІІ рівня акредитації, який 30 квітня 1965 був заснований як Роздільський вечірній хіміко-технологічний технікум для підготовки спеціалістів для тодішнього гіганта гірничо-хімічної промисловості РДГХП «Сірка».

Вшанували жертв НКВСівців в тюрмі на Лонцького

В останню неділю червня у Львові не площі Мар’яна Шашкевича біля пам’ятника "Жертвам комуністичних злочинів" зібралося чимало людей старшого та молодшого віку, щоб відзначити 75-ту річницю з часу тих трагічних подій, що сталися у перші дні війни, коли «визволителі» - сталінські сатрапи замордували у львівських тюрмах понад чотири тисячі політв’язнів. Відправлена поминальна панахида за невинно убієнних.