Феєрія Пасхальних свят

Ось і прийшло до нас одне з найбільших християнських свят - Великдень! Ми христосуємося, зичимо один одному щастя, здоров’я, радіємо празнику життя, дарованого Господом.

Із сесії Новороздільської міської ради

Нагадаємо читачам, що на першому пленарному засіданні (21 квітня) депутати прийняли протокольне доручення, згідно з яким І. Соболевський через тиждень повинен був звітувати про свою діяльність.

Святковий фоторепортаж

2 травня у Новому Роздолі відбувся Великодній фестиваль. Вже починаючи з полудня, по цілому місту було чути пісні, які прославляли Бога та просто українську музику. Найприємніше, що було на фестивалі, - це сміх маленьких дітей, які водили хороводи, співали, танцювали банси, а також розважались на різних атракціонах.

Встановлено меморіальну дошку пам’яті Бориса Ладницького, який зумів зробити ДМЗ «Карпати» кращим підприємством галузі

27 квітня ц.р. Борису Михайловичу ЛАДНИЦЬКОМУ мало би виповнитися 64 роки… 26 квітня при вході на ДМЗ «Карпати» відкрили меморіальну дошку пам’яті багаторічному директору - незмінним керівником заводу був протягом 29 (!) років, пройшовши шлях від майстра, прибувши за направленням після закінчення Івано-Франківського інституту нафти і газу у 1978 році, до директора ДМЗ «Карпати». Син Б. М. Ладницького Дмитро, виступаючи на відкритті дошки пам’яті, так і сказав: «Він жив цим заводом…».

У львівських заходах, присвячених 30-річчю аварії на ЧАЕС, взяли участь і новороздільські ліквідатори

У всіх храмах України били тривожні дзвони в цей пам’ятний день. 26 квітня, у день поминання тих, хто ціною власного життя рятував майбутнє для наступних поколінь під час аварії на Чорнобильській АЕС, у Львові відбулася поминальна панахида біля пам’ятника «Жертвам аварії на ЧАЕС».

Ініціатива

Година духовності у коледжі

З діда-прадіда цінували й берегли українці власні традиції та національне самовизначення, ключовим аспектом котрого є релігія. За пориванням душі кожен напередодні пасхальних днів величі потребує певного очищення та відвертої розмови з власним его.

День цивільного захисту

Напередодні були проведені перевірки протипожежного та санітарного стану приміщень, захисних споруд, підвалів ліцею, проводилися навчальні заняття з посадовими особами із ЦЗ та особовим складом ліцею щодо дій учасників у надзвичайних умовах тощо.

Свято Букваря у 1-Б ЗШ №3

Днями у Новороздільській ЗШ №3 дзвінкі дитячі голоси лунали особливо піднесено та урочисто. Це учні 1-Б класу звітували -«Читати ми всі вміємо, навчились і писати!». Свято Букваря – найкращий спосіб розказати про свої здобутки.

Суд визнав ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» винним у зловживанні тарифами

5 квітня цього року колегія суддів Львівського апеляційного господарського суду винесла остаточне рішення, яким підтвердила висновок суду першої інстанції та визнала маніпуляції ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» з введенням в дію нових тарифів на постачання тепла незаконними.

«Сільські торговці»: яку вони несуть загрозу місту?...

Переглядаючи недавні випуски «Вісника Розділля» і «Зерен істини», зрозуміла, що однією з найбільших проблем нашого міста на даний час є незаконна вулична торгівля. Я, звичайно, не виступаю ні за торговців, ні за владу, але чому б нашим міським чиновникам не задуматися над іншими питаннями, що гостро стоїть на порядку денному: дозвілля молоді, створення робочих місць, екологічна ситуація (бо ж гудронів так і не вивезли), інші важливі проблеми.

Читач порушує проблему

Гарно, хлопці, ви зробили, тільки вам не заплатили…

З таких слів починається вся розмова робітників, які працювали на ЗШ №5. Всі старалися і працювали від душі, бо розуміли, що школа ця для дітей – майбутніх громадян, можливо, і відомих та видатних, в залежності, яка кому судилася доля. І для такої бесіди є підстави, адже коли потрібно було працювати, зокрема, і в неділю, і в релігійні свята, ми, хоч і грішили, але на роботу виходили справно.

Про реформування газети «Вісник Розділля» та КП «Редакція газети «Вісник Розділля»

Керуючись ст.ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 3 ст. 4, ч. 2 ст. 12 Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”, ст.ст. 8, 20, 21, 22 Закону України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”, Цивільним та Господарським Кодексами України, на підставі пропозиції трудового колективу редакції газети «Вісник Розділля» стосовно способу реформування, враховуючи протокол постійної комісії з питань гуманітарної політики від 6 квітня 2016 року, VІ сесія VІІ демократичного скликання

Служба безпеки України ІНФОРМУЄ

Служба безпеки України спільно з прокуратурою та внутрішньою безпекою ДСНС затримала на хабарі заступника начальника одного з райвідділів Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

Актуально!

Викрадачі кабелю загрожують життєдіяльності міста. Як викорінити це зло?

Схоже, крадіжки телефонного кабелю у Новому Роздолі вже нікого не дивують. Бо ж крадуть лиходії майже безупинно та, як з’ясувалося, майже безкарно, оскільки чинне законодавство такий злочин трактує надто “м’яко” і карає, як прозвучало позавчора на апаратній нараді у міського голови, теж “м’яко” – штрафом у 200 гривень.

Визнання

«Справжні дівчата» з Будинку дитячої та юнацької творчості!

Музичні вершини легко долаються талантом і працелюбністю учасників вокального гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості та його керівника Чернової (Кузик) І.М. Пригадується, нещодавно згадували про отримані нагороди на обласному фестивалі, а от напередодні свят при зустрічі уже дізналися про чергові здобутки – цього разу уже на міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірковий грамофон талантів», який проходив 15 квітня у Львові.

Новий звіт для суб’єктів господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном

Головне управління ДФС у Львівській області у зв’язку з набранням чинності 21.04.2016 Наказу Міністерства фінансів України від 11.02.2016 № 49«Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» повідомляє, що суб’єкти господарювання, які отримали передбачені Законом України № 481 ліцензії, подають до органів ДФС за основним місцем обліку в електронній формі...

Донеччина чи Донбас

В рамках акції «Схід і Захід – разом» на запрошення голови ГО « Книжкова Толока» Люби Хомчак разом з нею та письменником-співаком зі Львова і дитячою поетесою з Жидачева пощастило 4 дні бути на Донеччині. Ми виступали зі своїми творами в 12-ти школах області, розповідали про наш край, звичаї, разом із дітьми співали «Червону руту». Цей письменницький «десант» ( вже 5-й) був організований і фінансований відділом освіти Донецької ОДА.

Колонка одного автора

Козацькі новини

У суботу, 2 квітня, у Львові на зборі козацьких організацій 19-ти областей України була створена Ліга цих об’єднань з ініціативи письменника, академіка, почесного професора університету "Львівський Ставропігіон", генерал-отамана Українського козацтва Богдана Сушинського, який днями відсвяткував 70-річчя. Він є уродженцем Самбора, живе в Одесі.

Новороздільські флорболісти: кращі в Україні, одні з кращих – у Європі!

Флорбол – спорт новий і маловідомий, проте популярний та перспективний. І це якимось чином вловив молодий, ініціативний Олег Павлишин. Саме завдяки йому і завдяки надзвичайно обдарованим дітям нашого міста, як стверджує сам Олег, флорбол став для Нового Роздолу не лише черговим спортивним захопленням, але й стартом до найвищих спортивних досягнень

ЗА МЕЖЕЮ

Крадії металу вдруге осквернили відомий пам’ятник на міському цвинтарі

Віднедавна крадії металобрухту у Новому Роздолі перейшли межу – все нахабніше, не боячись кари Божої, вдаються до крадіжок з цвинтарних могил. Десь непомітно поцуплять нержавіючі трубки з огорожі, вазу тощо, що й не завважить ніхто одразу. Так поки що і сходить з рук грабіжникам, але ж Всевишній усе бачить.