ПРО ГОЛОВНЕ

Андрій ЦЮРА: «Наразі моя робота нагадує гасіння пожежі. Щоб робити реформи у міській господарці, спершу слід стабілізувати ситуацію»

На минулій 8-ій сесії, як ми уже згадували, одним з найактуальніших питань була комуналка нашого міста, тому то й звіт заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.С. ЦЮРИ не лише уважно вислухали, але й детально обговорили. Не вдаючись до офіціозу, вирішили на цю цікаву тему поговорити особисто з Андрієм Степановичем. Отож, пряма мова.

АКТУАЛЬНА ТЕМА

Об’єднана територіальна громада: чергові кроки до створення

Громадська організація Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», членом якої Новий Розділ є уже давно, в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» провадить навчання по питанню вельми актуальному – утворення територіальних громад, законодавство, зміни до закону, прийняті у першому читанні.

Визначено перелік доріг округу Батенка, які відремонтують до кінця року

Як повідомив народний депутат України Тарас Батенко на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі facebook.com/t. batenko Служба автомобільних доріг у Львівській області надала перелік автомобільних доріг округу, із зазначеними ділянками, які відремонтують до кінця року.

На землі Франковій...

У серпні минає 160 років від дня народження геніального українського письменника, вченого, мислителя Івана Франка.

Подбай про свій соціальний захист

Одним із першочергових завдань фіскальних органів є робота з суб’єктами господарювання - ,,мінімізаторами”, які виплачують найманим працівникам заробітну плату менше встановленого законодавством розміру.

ЖАХИ НАШОГО ЖИТТЯ

Задушивши матір, 26-річний Андрій С., схоже, поринув у стан заціпеніння та прострації, бо аж на 3-й день, у неділю, отямившись, надіслав «есемеску» братові в Польщу про скоєне. Проти ночі він був затриманий правоохоронцями...

А декілька годин перед тим Володимир, який перебуває у Польщі на заробітках, очевидно не повіривши страшному “месиджу” брата, попросив по-мобільному новороздільського друга Р. навідати їхню квартиру і з’ясувати, що там насправді відбулося, бо, мовляв, Андріїв телефон “мовчить” – і ця невідомість остаточно позбавила його спокою.

ОФІЦІЙНО

На Львівщині СБУ викрила незаконну діяльність пилорам

Співробітники СБ України спільно з Нацполіцією та фіскальною службою викрили у Дрогобицькому районі Львівщини незаконну діяльність трьох пилорам. Під час обшуків на території пилорам правоохоронці виявили понад шістсот кубометрів деревини. За висновком профільних фахівців сто тридцять кубічних метрів з неї деревина цінних порід, зокрема дуб, ялиця, модрина.

Податок на нерухоме майно необхідно сплатити до 29 серпня 2016 року

Миколаївське відділення Стрийської ОДПІ нагадує, що цього року громадяни сплачують податок за нерухоме майно, яким вони володіли у 2015 році. Відповідно до ст.266 Податкового кодексу України платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки є фізичні та юридичні особи, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.