Крути – найсвятіше з наших бойовищ!

98 років тому історія України закарбувала на своїх скрижалях новий символ, який став невід'ємною складовою генетичної пам'яті українського народу. Цей символ — бій під Крутами!

Міжнародний семінар: друзі з міста-побратима Поліце завітали до Нового Роздолу

Ця зустріч була довгоочікуваною і по-дружньому щирою та теплою. Аякже, багаторічна дружба з польським містом-побратимом Поліце уже встановила міцний місток співпраці і місцевих органів влади, і депутатських та господарських відносин, і навіть шкільних спільнот: минулого літа угоду про співпрацю підписали гімназія №3 м. Поліце...

Перелік проблемних питань довгий, тож вирішувати їх нам треба спільно

Скажу відверто, незважаючи на підвищену ціну на «Вісник Розділля», новороздільці і надалі розкуповують газету за один день. А все тому, що дізнаємося майже про все, що відбувається в місті, не з чуток. Бо журналісти подають актуальну інформацію. Зараз – це прикрі зміни у міськвідділенні міліції, яку, кажуть, хочуть скоротити до мінімуму; це вкрай незадовільна робота газової служби.

РЕЗОНАНС

Щодо розгляду Відкритого листа Степана Семерака “Такі “реформи” призвели до загострення соціальної напруги та криміногенної ситуації”...

Ваш Відкритий лист, який був скерований Вами до Львівської обласної державної адміністрації для вирішення по суті та вжиття відповідних заходів по кожній із існуючих у місті проблем, повернутий для розгляду до Новороздільської міської ради відповідно до ст. 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

Володимир ЗАСАНСЬКИЙ: «Звісно, у окремих випадках нова влада діє недосвідчено, але щораз намагається оперативно і, головне, консенсусом реагувати на ситуацію. Чого не було в часи попереднього керівництва»

Дві каденції поспіль, а це майже 10 років, представники міської організації ВО “Батьківщина” у депутатському корпусі міської ради за кількістю впевнено перебували в лідерах. Перед останніми виборами в органи місцевого самоврядування, які відбулися в жовтні 2015 року, вони тільки на одного депутата поступилися висуванцям НМО ВО “Свобода”.

СТЕПАН БАНДЕРА (1.01.1909 – 15.10.1959 рр.)

15 жовтня 1959 року Степан Бандера відпустив охорону і увійшов до під'їзду будинку, у якому він жив із сім'єю. На сходах його зустріла людина, яку Бандера вже бачив раніше у церкві. Із спеціального пістолета той вистрілив у обличчя Степану Бандері струменем розчину цианістого калію.

Тарас Батенко не підтримав зміни до регламенту Верховної Ради України, які дозволяють владі коли завгодно переписувати Конституцію

Зміни до регламенту Верховної Ради щодо порядку внесення змін до Конституції України дозволять владі ставити на голосування поправки до Основного закону, зокрема, в питанні надання Донбасу особливого статусу, необмежену кількість разів. Тарас Батенко наголосив, що такі зміни порушують норми чинної Конституції, тому він голосував проти.

Відповідь на лист

На Ваш лист №01/9-03-100 від 13.01.2016р. стосовно звернення п. Семерака С.В., стосовно якості надання послуг населенню послуг з газопостачання ПАТ «Львівгаз» у м. Новий Розділ, повідомляємо наступне.

Колективам ДНЗ “Берізка”, “Голубок”, “Сонечко”, “Малятко”

На Ваше Звернення з проханням передбачити в бюджеті Новороздільської міської ради на 2016 рік кошти на оздоровлення обслуговуючого персоналу на підставі угоди між відділом освіти виконкому Новороздільської міської ради...

Батькам учнів 1-4 класів навчальних закладів міста

На Вашу Заяву з проханням передбачити в бюджеті Новороздільської міської ради на 2016 рік на безкоштовне харчування учнів 1-4 класів, озвучену на пленарному засіданні ІУ сесії Новорозділської міської ради VІІ демократичного скликання та надруковане у “Віснику Розділля” у номері за 22 січня 2016 року, повідомляю...

Колективу Новороздільської ЗОШ №5 І-ІІІ ступенів

На Ваш Лист щодо розподілу субвенції з державного бюджету, яку виділяють виключно на фінансування загальноосвітніх навчальних закладів, зокрема, з проханням передбачити в міському бюджеті на 2016 рік...

Початкова школа: 15 років реформаторських нововведень

15 літ промайнуло як один день. Час взагалі зараз біжить швидко. Але коли його супутником є нові результати, досягнення, позитивні зміни, то швидкоплинність тішить: адже, оглядаючись назад, бачиш свої справи. 15 літ, відколи у місті почала працювати нова структура-новинка – початкова школа.

Мирослав ЛЕПКИЙ: заходи з економії закумулюють кошти для виплат освітянам

Неймовірні чутки про зміни в освітянській структурі Нового Роздолу миттєво поширилися містом. Не будемо переповідати фантастичні передбачення. За офіційними поясненнями звернулися до міської влади. Коментар першого заступника міського голови, який є і освітянським куратором, М. П. Лепкого пропонуємо і увазі наших читачів.

ВІДПОВІДЬ ФРАКЦІЇ «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» НА ЛИСТИ ОСВІТЯН

Ми, депутати Новороздільської міської ради від Політичної партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» (голова – Степан СЕМЕРАК), отримали Ваші листи 1) про підтримання кандидатури голови організації профспілки до складу виконкому, 2) про закладення додаткових коштів у бюджеті освіти при перегляді міського бюджету і розуміємо, що підняті питання є надзвичайно важливими та болючими для всіх освітян міста.

Англійська мова як інструмент розвитку навчального закладу на міжнародному рівні

Ураховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми GoGlobal...

Ірина Кузик та вокальний гурток БДЮТ – нові сценічні вершини

Вокальний гурток міського Будинку дитячої та юнацької творчості, який веде уже четвертий рік поспіль Ірина Кузик, живе не лише музикою і співом, активними репетиціями, але й тішить своїх прихильників численними яскравими виступами і, звісно, перемогами на пісенних обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях, конкурсах, у яких активно беруть участь.

27-ме сходження на гору Пікуй – радість підкорення

23 січня станиця Миколаїв Пласту НСОУ і «Українська молодь – Христові» з Нового Роздолу організували і провели 27-ме традиційне сходження на найвищу вершину Львівщини гору Пікуй – 1408,7 м (знаходиться у Великому Вододільному Хребті на межі Львівської та Закарпатської областей) з села Біласовиця Воловецького району Закарпатської області, приурочене 97-й річниці з дня Злуки ЗУНР з УНР.

Проходження медичних оглядів працівників, які працюють у шкідливих умовах праці

Людина, що працює, проводить на виробництві значну частину свого життя. Тому для її нормальної життєдіяльності в умовах виробництва треба створити санітарні умови, які б дали змогу їй плідно працювати, не перевтомлюючись та зберігаючи своє здоров'я.

Управління багатоквартирними будинками в сучасних умовах

У травні 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” (№ 417-VIII) (далі – Закон), яким передбачено три форми управління багатоквартирним житловим фондом, зокрема і через залучення до цього процесу управителів – фізичних і юридичних осіб.

Відділ ДРАЦС: показники за 2015 рік

Вже не перший рік відділ державної реєстрації актів цивільного стану Новороздільського міського управління юстиції констатує хоч і незначну, проте позитивну демографію в місті.

«Промінь життя» про добрі справи – передплату міської газети і волонтерську допомогу

Кількарічна акція – передплата міської газети для членів міської спілки інвалідів «Промінь життя» - повторилася і в новому 2016 році. Продовжили її, як і слід було сподіватися, ті ж добродійники, що і попередні роки – міські підприємці, котрі передплатили міську газету для новороздільців, для яких почасти інтеграція в суспільство відбувається завдяки засобам масової інформації.

В Миколаївському районі у відділені поліції запрацюють групи швидкого реагування

Головне у роботі групи швидкого реагування – це захист простих громадян і швидке реагування на злочини. Одним з основних чинників, які впливають на рівень довіри людей до правоохоронців, є миттєве реагування на повідомлення про злочин або інші правопорушення.