ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

У №34 (1078) газети «Вісник Розділля» на сторінці 3 розміщено замітку «Цеглинка до цеглинки – і для машини більшає «хатинка»…», у якій йдеться про будівництво гаражу на «директорському» кварталі. Крім того, мене вже неодноразово мешканці міста запитували про підстави здійснення цього будівництва.

У фокусі уваги міської та обласної влади – вирішення потреб учасників АТО

У суботу, 24 вересня у м. Львів у приміщенні палацу культури залізничників «Рокс» відбулась зустріч голови облдержадміністрації О.Синютки з демобілізован6ими учасниками АТО 5 хвилі та інших хвиль, у яких виникали проблемні питання.

З вівторкової апаратної наради

Андрій Степанович повідомив поточну інформацію, що стосується подальших дій з порятунку 4-річної городянки Ані Романчук, зокрема, транспортування її у США, яка ще 11 вересня внаслідок необережного поводження з вогнем зазнала 65% опіків тіла і знаходиться у вкрай важкому стані.

Наталя ТАРНАВЧИК: "Впорядкування прийому дітей в ДНЗ – копіткий і відповідальний процес. Але спільними зусиллями досягнуто відчутного поступу"

Досвід з упорядкування черг у дитячі садочки в Новому Роздолі, який запровадили ще в 2009 році, перейняли й інші міста області. І хоча зараз практично й необхідності немає у веденні такої черги, але було всяке: і неможливість влаштувати дитину в садок, і різноманітні плітки, і брак місця та незадоволення батьків…

Дякуємо доброчинцям за допомогу у виготовленні та встановленні меморіальної дошки герою АТО

Низький уклін Вам, шановні добродії, від педагогічного, учнівського та батьківського колективів Новороздільського НВК імені Володимира Труша.

Новороздільський НВК – лідер за результатами ЗНО

ЗНО – одне з найбільш креативних та реформаторських нововведень в українській освіті, яке стало втіленою надією тисяч випускників, справжнім критерієм їх знань і навіть головним чинником у визначенні рейтингу шкіл нашої країни. Один такий цікавий сайт www.docs.google.com/spreadsheets/d/1a3mdMTC-JhsXj1fzxIf4SqoFTgU1AMRcwiK0KiaXOIs/edit#gid=841358537 дав можливість помандрувати чи не всіма школами України, заочно знайомлячись з їх учнівським та педагогічним ресурсом. Звичайно, автоматично шукала м. Новий Розділ

Бібліотеки – храми книги, острівці духовності і культури

Добігає кінця перший осінній місяць вересень, наближаючи до нас світле свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Саме в цей день бібліотекарі відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський День бібліотек. Це свято об’єднує не лише професіоналів, а й усіх, хто любить книгу, читання та не мислить свого життя без бібліотек.

2016-й: «Осінній вернісаж» як вінець плідного культурного життя міста

Цей рік напрочуд видався плодовитим на проведення різноманітних заходів у культурному житті міста. Зберегти українські традиції, поширювати духовні цінності, сприяти духовній та історичній спадщині нашої держави, міста, зрештою, виявити нові таланти - це було і є завданням та метою оргкомітету з проведення свят та різних заходів протягом року.

Ірина САГАЛО: «Творчі колективи МБК «Молодість» – від місцевого до міжнародного визнання»

Мешканці нашого міста мають можливість відвідувати заходи, які проходять на великій сцені міського Будинку культури. Самодіяльні аматорські колективи МБК «Молодість» є активними учасниками цих заходів.

Батьківські збори – як військовий парад

Кожен раз вимагається наново демонструвати свої можливості. Краще, щоб наочно. А головне батьківське питання завжди одне і те саме: що відбувається з моєю дитиною в навчальному закладі.

Новації в обслуговуванні громадян за допомогою Централізованої системи «Призначення та виплата пенсій»

З 1 липня 2016 року в управлінні Пенсійного фонду України в Миколаївському районі Львівської області запроваджена нова система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій.

За сприяння Олега Рісного лікарня отримала дорогу медтехніку

Разом з колегами по партії "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" Степаном і Олександром Семераками виконували приємну місію: передали Новороздільській міській лікарні два оксигенатори і кардіодефібрилятор.

Товариська футбольна «Золота осінь-2016»

Футболу багато не буває – ці слова сказані ветераном місцевої команди «Хімік» Богданом Качарабом у рідному місті великих футбольних традицій, видатних футболістів, де з тих незабутніх часів і звершень сформувалося своєрідне «футбольне братство», яке підтримують відомі ветерани, аматори гри мільйонів та теперішня по-справжньому талановита футбольна молодь.

Микола ФЕРЕНЦ: «У громадян залишилось три місяці до кінця 2016 року, щоб скористатись правом на податкову знижку за 2015 рік»

Що й казати, для пересічного читача винесена у заголовок публікації інформація видається доволі цікавою насамперед тому, що передбачає певну преференцію для певної категорії громадян. Власне, тому репортер «Вісника Розділля» звернувся за більш докладним коментарем до начальника Миколаївського відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Миколи ФЕРЕНЦА. Отже, пряма мова.

Новороздільські боксери знову перші

24-25 вересня в м. Самбір проводився турнір з боксу, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Кисилиці Б. М. В турнірі брали участь команди Червонограда, Львова, Дрогобича, Мостиськ, Стрия, Нового Роздолу, Сколе, Самбора – всього взяло участь 96 спортсменів.