Ідея Акту Злуки стала керівництвом до дії для наступних поколінь патріотів. Революція Гідності і війна на сході – продовження борні за Державність

Стрижневою ідеєю урочистої академії до Дня Соборності України «І обіймуться береги одного вічного народу», яка відбулася минулої неділі у МБК «Молодість», було прагнення донести чисельній аудиторії новороздільців головні міти тих буремних часів, коли 22 січня 1919 року дві новітні держави...

Відповідь мешканцю м. Новий Розділ Степану Семераку

У «Віснику Розділля» за 18 грудня 2015 року надруковано відкритий лист Степана Семерака народному депутату Т.Батенку, голові ЛОДА О. Синютці, депутату ЛОР від Нового Роздолу Г. Сич «Такі «реформи» призвели до загострення соціальної напруги та криміногенної ситуації. Прошу вжити заходів...», у якому порушено низку міських проблем. Подаємо відповідь.

Президент нагородив новороздільця, капітана Збройних сил України Володимира ТРУША орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені в захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Президент України Петро Порошенко нагородив капітана ТРУША Володимира Васильовича орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Координаційний центр: повна мобілізація на допомогу учасникам АТО

На останньому засіданні Координаційного центру темою номер один був збір коштів на тепловізор для штурмової бригади батальйону «Айдар», у якому, до речі, служить і новорозділець Микола. До збору долучився весь Миколаївський район. Активними були і новороздільці.

ІV сесія міської ради: друге пленарне засідання

Оскільки друге пленарне засідання ІV сесії міської ради відбувалося минулого тижня, у четвер, 21 січня, у день виходу “Вісника Розділля”, то редакція встигла оперативно подати тільки інформацію про депутатський флешмоб “#У купочці разом”, присвячений 97-й річниці проголошення Акту Злуки.

Відповідь на лист

На Ваші листи щодо включення до складу виконкому Новороздільської міської ради голови Новороздільської міської організації профспілки працівників науки та освіти України Серафин А.А. повідомляю наступне.

Слухали та не почули освітян

«ІV сесія міської ради відбулася під знаком освітянських вимог. Врахувавши їх, депутати таки затвердили міський бюджет – 2016» - під такою назвою поміщена стаття у «Віснику Розділля» №3 від 22.01.2016р. Але, на жаль, так не сталося, депутати не прислухались до вимог працівників освіти і затвердили бюджет на 2016 рік без урахування їхніх вимог.

Доля кінотеатру «Україна», стихійна торгівля – ці та інші теми обговорювалися на засіданнях Громадської ради

Громадська рада, зініційоване виконкомом Новороздільської міськради об’єднання громадських організацій та активних новороздільців, збирається чи не щотижня. Щораз підходять нові люди, представники нових організацій, цікавляться, вникають, пропонують. Наразі проходить жваве обговорення офіційних документів – положення про громадську раду, формату її співпраці тощо.

На відлов та стерилізацію безпритульних тварин у бюджеті-2016 передбачено 20 тис. грн. Потрібен виконавець, іде пошук

З настанням потепління у місті зросла активність безпритульних псів. До редакції по декілька разів на день телефонують городяни і повідомляють про собачі зграї в різних частинах міста, які нападають на перехожих. Найбільше можуть потерпіти діти та учні навчальних закладів. Дехто навіть пропонує ліквідувати безпритульних тварин.

У 2016 році для народного депутата України Тараса Батенка важливим пріоритетом є і надалі ремонт доріг округу

Тарас Батенко звернувся з депутатським зверненням до комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Львівської обласної ради стосовно виділення коштів на поточний ремонт доріг Золочівського, Перемишлянського, Миколаївського районів та міста Новий Розділ.

Народний депутат України Тарас Батенко у коментарі для нашої газети повідомив інформацію про повірку лічильників. Хто ж має платити?!

«Коли законопроект про зміни до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» розглядався у профільному комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, у нас, депутатів була принципова позиція – нарешті регламентувати відносини споживачів і постачальників щодо повірки засобів вимірювальної техніки (лічильників).

Добрий батько – небайдужий батько!

Будівлі навчально-виховного комплексу «Лідер», збудовані у 50-их роках минулого століття, потопають у зелені дерев, понад сто з яких – потенційно небезпечні дерева, бо досягли вікової межі і деякі з них несуть загрозу життю та здоров’ю учнів, майну навчального закладу, мешканцям навколишніх будинків.

Звернення

Ми, мешканці, які проживають по пр. Шевченка, 25, просимо Вас відреагувати на вирішення проблеми зрізання дерев на прибудинковій території по пр. Шевченка, 25.

Відповідь на колективне звернення мешканців житлового будинку №41 по пр. Шевченка

На Ваше колективне звернення від 13.01.2016р. № Ко-26 виконавчий комітет Новороздільської міської ради повідомляє, що у міському бюджеті на 2016 рік передбачено кошти в сумі 83,3 тис. грн. на проведення робіт з капітального ремонту окремих конструктивних елементів житлового будинку по пр. Шевченка, 41.

ПАТ «Львівгаз» запровадив додатковий телефонний номер для консультації споживачів

Для зручності споживачів газу Львівської області ПАТ «Львівгаз» запроваджено додаткову телефонну лінію контакт-центру. Відтепер отримати консультацію щодо нарахування за блакитне паливо та подати показання лічильника мешканці регіону можуть за номером (032)-24-23-104.

Як покращити послуги газової служби

Ця болюча тема вже неодноразово порушувалася у міській газеті (і 27 листопада 2015 року – публікація «Чому газовики дописують споживачам зайві кубометри газу?», і 30 грудня 2015 року – «Шановний пане Міністре, до яких пір ТОВ Львівгаззбут буде знущатися з людей, або Хто розрубає «газовий зашморг?»), але, як кажуть, віз і досі там.

Зміни в пенсійному забезпеченні громадян з 1січня 2016 року

З 1 січня 2016 року набрали чинності Закони України «Про державний бюджет України на 2016 рік» (від 25. 12. 2015 № 928), «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» (від 24.12.2015 № 909),«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (від 24.12.2015 № 911), якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у поточному році.

ОБЕРЕЖНО, ГРИП!

Миколаївське міськміжрайонне управління ГУ ДСЕС інформує, що за підсумками моніторингу впродовж другого тижня 2016 року в області спостерігається стрімке збільшення кількості хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції, а саме захворіло 11 214 осіб (за 2-й тиждень 2016 року зареєстовано 5 733 випадків).

Подача заяв до відділу ДРАЦС не виходячи із дому

Наказом Міністерства юстиції України від 09 липня 2015 року №1187/5 затверджено Порядок роботи веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», яким передбачено, що з використанням функціональних можливостей Веб-порталу зареєстрований користувач може...

Прощальний “Турнір 4-х“ Богдана Качараби завершився видовищним фіналом. Прощальний?...

За декілька останніх місяців перебування у відпустці у Новому Роздолі колишній гравець “Хіміка” Богдан Качараба організував для любителів футболу два турніри, які отримали схвальні відгуки городян.

Пам’яті товариша

Народився Іван Михайлович 1 серпня 1949 р. у с. Конюшки Рогатинського району Івано-Франківської області. У 1950 році батьки були депортовані на спецпоселення в хутір Усть-Лайба Майського району Красноярського краю.