Ювілей зобов’язував відзначити День Прапора та 25-річчя Незалежності неординарно. І організатори із завданням чудово впорались...

Урочиста 9-та сесія Новороздільської міськради, приурочена Дню прапора та 25-ій річниці Незалежності України, була дійсно неординарною: виступи дітей, пісні та урочисте внесення українського прапору додали їй незвичайного піднесення. Міські священнослужителі Микола Міджак, Ростислав Мига, Ростислав Височан провадили молитву за Україну.

25 років Державності: від безкровно здобутої волі до кривавої і жертовної борні ...

Шановні новороздільчани! 24 серпня Верховна Рада України проголосила державну Незалежність України. Десятиліттями, століттями ішов наш багатостраждальний народ до своєї Держави. Тисячі і тисячі героїв поклали свої буйні голови на цьому шляху. І ось одного серпневого дня Україна стала вільною. Запам’ятаймо цей день – 24 серпня 1991 року.

Актуальна тема

Микола ФЕРЕНЦ: «Тіньова заробітна плата – це великий резерв надходжень до місцевих бюджетів»

Податківці Миколаївщини, тісно співпрацюючи з представниками місцевих органів влади та громадськими організаціями, крок за кроком проводять у регіоні значну роботу щодо мінімізації заробітної плати. Більш докладно про ефективність вжитих заходів репортера “Вісника Розділля” поінформував заступника начальника-начальник Миколаївського відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Микола ФЕРЕНЦ. Пропонуємо запис розмови.

ІНІЦІАТИВА

Новороздільські учасники АТО релаксували у Моршині та інших відомих і прекрасних місцинах рідного краю

З метою організації психологічної реабілітації учасників АТО та членів їх сімей 20 серпня за сприянням Новороздільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено бюджетний захід. Основним етапом даного заходу стала безкоштовна поїздка по околицях Прикарпаття.

СИТУАЦІЯ

Якби не було де здавати «металобрухт», не було б сенсу зловмисникам і красти…

Після невеликої паузи крадії так званого «металобрухту» знову «вирізали» у місті чимало телефонного кабелю, внаслідок чого ледь не паралізовано роботу низки підприємств, установ та організацій, не кажучи вже про мешканців квартир.

Лист-звернення

Шановний пане голово та панове депутати! Звертається до Вас колектив ТзОВ «Галінтел», (директор Михайлюк В.Д.) та колектив ПАТ “Укртелеком” СЛД №5 м.Новий Розділ (начальник Ганич М.Е.) із проханням втрутитися у ситуацію, яка вже досить тривалий час відбувається у нашому місті.

НАПЕРЕДОДНІ ПОЧАТКУ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Спасибі, перша вчителько!

Про учителя сказано безліч слів, складено мільйони віршів та проспівано багато-багато пісень.

У сусідньому Роздолі створено осередок «Українська молодь – Христові»!

Від часу заснування члени міської організації "Українська молодь - Христові" проводили і проводять активну діяльність, спрямовану на пропаганду ідей УМХ, прищеплення молоді християнських цінностей. Це стало вагомим підгрунтям для розширення кола послідовників, збільшення не тільки лав новороздільської організації, а й для створення нових осередків.