«Бо замість серця – Україна...»

Тихо плаче Україна сльозами і кров’ю… Голосно схлипував зал МБК «Молодість» на вечорі-реквіємі «І без імен вони для нас ГЕРОЇ». Так, поминали і героїв Небесної Сотні, і загиблих на сході України захисників, і особливо щиро молилися за своїх земляків, за Героїв, імена котрих знали, з якими поряд росли, навчалися, працювали, мріяли.

Андрій МЕЛЕШКО: «Коригування тарифів – про силу закону і гірку правду»

У минулому номері «Вісника Розділля» (№ 43(1096) від 18.11.2016 року) надруковано рішення виконкому №266 від 15.11.2016 р. «Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій» і заяву фракції «Конкретних справ» у міській раді щодо прийняття виконавчим комітетом цього рішення із вимогою міському голові накласти вето на дане рішення.

ЗНАЙ НАШИХ!

Андрій Гергерт нагороджений орденом Богдана Хмельницького

У день Гідності та Свободи 21 листопада президент Петро Порошенко нагородив депутата Верховної Ради, екс-лідера "Правого сектору" Дмитра Яроша орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Вчимося співпрацювати

Люди, які працюють у професійній освіті, добре знають, як не просто у нашому місті влаштувати учнів на виробничу практику. Вже не працює, як колись, «Сірка», а інші роботодавці не спішать укладати договори про проходження практики.

Лист з приводу

Просимо не переносити зупинку біля «Либедя»

З інформації міського голови у попередньому номері “ВР” дізналися, що влада планує перенести зупинку біля магазину “Либідь”. Ми категорично вимагаємо, щоб маршрутка зупинялась біля магазину «Либідь». Адже вверху по вул. Стуса є 9- поверховий будинок №8 та інші, де живе багато старшого віку людей, яким важко добиратись на довші відстані.

Історія наяву

З метою збору, систематизації матеріалів історії та культури рідної країни 6 листопада учні 6-9 класів та члени історичного гуртка «Стежками історії» Новороздільської ЗШ №2 здійснили екскурсію по так званій «Золотій підкові» України. Три старовинні замки, архітектурна краса і живі свідки історії – в Олеську, Підгірцях і Золочеві – із захопленням оглядали школярі.

Студентському роду нема переводу

17 листопада, починаючи з 1946 року, щорічно відзначають у цілому світі як День студента. Не оминає це свято і наше місто, адже в ньому студентство представлене Новороздільським політехнічним коледжем, який в цей день особливо відзначився на сцені Будинку культури «Молодість».

Відсутність повноцінного відділення поліції у Новому Роздолі створює інші проблеми, зокрема, позбавлення мешканців повноцінного зв’язку

Уже понад рік у місті викрадають телефонні кабелі. Як результат – без такого потрібного телефонного зв’язку і необхідного у сучасному світі інтернету залишаються не лише мешканці міста, але й стратегічно важливі об’єкти – лікарня, міська рада, та ж поліція чи інші служби.

МІНІСТЕРСЬКІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Незаконне звільнення: як захистити свої інтереси

Окрім цього, роботодавець має внести запис до трудової книжки, яким запис про звільнення визнається недійсним і зробити запис про поновлення на попередній роботі. Або ж, на прохання особи, їй може бути видано «Дублікат» трудової книжки без внесення до неї запису про звільнення.

Підвищення пенсій з 1 грудня 2016 року

З 1 грудня 2016 року відповідно до Закону України від 25.12.2015 №928 “Про Державний бюджет України на 2016 рік” встановлено розміри прожиткового мінімуму, зокрема: - на одну особу в розрахунку на місяць – 1544 грн.; - для працездатних осіб – 1600 грн.; - для осіб, які втратили працездатність – 1247 грн.