Репортаж в номер

4-річна Ганнуся Романчук, яка 3 місяці тому зазнала 65% опіків тіла, у супроводі матері повернулася із США у Новий Розділ, переживши 20 успішних операцій

20 грудня на пероні Львівського залізничного вокзалу юрмилося чимало поважних осіб та ще більше журналістів з різних видань. Сторонній, необізнаний із ситуацією людині могло видатися, що потягом із столиці має прибути вельми впливова або ж знаменита особа, тому, власне, такий поважний почт і метушня. Тож коли із вагона, з допомогою зустрічаючих, зійшла молода мама із маленькою донечкою у візочку, то невтаємничені зіваки були неабияк здивовані.

ПРАВОПОРЯДОК

Сталося! У 2017 році у Новому Роздолі буде створено відділення поліції!

Тож довелося з нетерпінням очікувати тиждень, аби довести до відома новороздільців лист з Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України на адресу Новороздільської міської ради, зміст якого однозначно вказує на те, що у нашому вкрай криміногенному місті буде сформовано підрозділ поліції з широкими функціями та самостійними повноваженнями. А тепер - першоджерело.

ВОНИ ВОЮЮТЬ ЗА УКРАЇНУ

ШИРОКИНЕ – звитяга і чин бійців легендарного 8-го окремого батальйону Української добровольчої армії «Аратта»

...На головній базі 8-го окремого батальйону "Аратти", розташованій на одному з відпочинкових комплексів з протилежної від Широкиного сторони Маріуполя, ми пробули фактично вечір і ранок наступного дня. Тепло, як рідних, зустрівши репортерів з Львівщини, комбат Андрій Гергерт, як кажуть, дав нам повну свободу дій стосовно пересування та інтерв’ю з бійцями ( ми цим дозволом скористалися сповна, проте зібраний матеріал подаватимемо у газеті у кількох номерах, бо навіть одного повного випуску “ВР” буде замало).

Резонанс

Чому міська влада «совкує», а не стимулює створення ОСББ?

Я живу в будинку, мешканці якого перші в Новому Роздолі створили ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку). Тому можу порівняти якість обслуговування комунальним підприємством і ОСББ. Це як небо і земля.

Відкритий лист

Шановні представники партії «Конкретних справ» у Новому Роздолі! До вас звертаються виборці, які на виборах голосували, а також активно агітували за вашу політичну партію, і особисто за голову партії – Семерака Степана. З цієї вагомої причини ми маємо велике право на те, щоб бути згідними чи незгідними з вашими вчинками, діями чи рішеннями.

Починаючи з неділі, святий Миколай крокував із дарами до дітей

Традиційно Святий Миколай довгоочікувану подарункову подорож містом розпочинає із урочистого відкриття міського свята у МБК «Молодість». Не став виключенням і цей рік – недільної днини малюки поспішали з батьками на центральну площу міста, де міське свято «Миколай крокує до дітей», приготовлене художнім керівником МБК «Молодість» І.Жигаль, відзначало настання улюбленого свята дітвори.

З ЧИТАЦЬКОЇ ПОШТИ

Приємний візит напередодні дня Святого Миколая

Щоріч Миколай кличе за собою людей, пропонуючи стати поруч і робити добро задля інших. Хтось уже зробив перший крок, а хтось давно і впевнено іде за ним, несучи радість та добро іншим. Минулої неділі, напередодні свята, до наших діток завітала наш депутат міської ради Оксана Фартушок – і обдарувала їх солодкими пакунками та щедрими вітаннями. Потрібно було бачити радість наших дітей.

Сезонні інфекційні захворювання: медики радять не панікувати, а...

Тиждень раптово розпочався з масового «перекочування» учнів із шкільних класів до лікарських кабінетів. Щодня у класах школярів меншало, бувало, і менше третини сиділо за партами, у міській ж поліклініці навпаки у коридорі було «темно» (до багатолюдності додалося і катастрофічна мала кількість крісел для відвідувачів, тож і мамам з грудними дітьми на руках, і людям похилого віку з болючими ногами доводиться підпирати стіни та сутужно нарікати на недбалість і неповагу медиків до хворих).

«Батьківщина» – лідер за кількістю обраних місцевих депутатів та голів об’єднаних громад

11 та 18 грудня в Україні відбулися перші місцеві вибори в 184 об’єднаних територіальних громадах. Кандидати від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» за результатами голосування отримали найбільшу підтримку серед виборців. Зокрема, на місцевих виборах «Батьківщина» здобула понад 600 депутатських мандатів з числа кандидатів, які йшли від партій, що складає 33% голосів виборців.

ПОРАДИ ЛІКАРЯ

З приходом зими до нас прийшов і грип!

Грип – це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. В Україні спостерігається значне підвищення рівня захворюваності на грип, близьке до епідемічного. Епідемічний сезон грипу триває орієнтовно з жовтня-листопада по березень-квітень кожного року. Заразитися вірусом грипу можна від іншої хворої людини повітряно-краплинним, повітряно-пиловим шляхом (вірусні частки з повітрям переносяться від хворої людини до здорової під час розмови, кашлю, чхання), при тісному контакті (знаходження на відстані близько 2-х метрів).

Наші волонтери відвідали Ходорівський інтернат

У грудні довгі ночі і такі короткі дні, але час у передсвятковій метушні летить дуже швидко. Не встигли оглянутись - як уже і Миколая ! А це особливе свято і для малих, і для дорослих. Його однаково чекають як діти всіх країн, так і особи з особливими потребами нашого Центру "Тавор" та за його межами і двох інтернатів – Ходорівського психоневрологічного (с.Жирова) та Роздільського дитячого будинку-інтернату, бо усім так хочеться відчути таємничий прихід Святого Чудотворця.

Олександр ПРИДАТКО: «І в цьому році новороздільські змагуни – одні з кращих в області. Якщо ж хоча б частково відновиться міська спортивна інфраструктура, то вони стануть ще вагомішими»

Минулого тижня відбулося засідання колегії Управління з питань фізкультури та спорту і обласного відділення Національного Олімпійського комітету ЛОДА, на яких підбито підсумки спортивного 2016 року. Традиційно новороздільські змагуни були відзначені як кращі у всіх видах змагань. Докладніше – у інтерв’ю з начальником відділу фізичної культури та спорту Новороздільської міської ради Олександром ПРИДАТКОМ.

Всеукраїнський турнір

Після подарунків від «Святого Миколая» дзюдоїсти боролися з особливим настроєм

Наприкінці року ентузіасти популяризації дзюдо ініціювали проведення Всеукраїнського відкритого турніру з цього японського виду єдиноборств, присвяченого Миколаю Чудотворцю, який 17 грудня відбувся у Львівському спортивному товаристві “Гарт”. Перед відкриттям змагань відбулася тематична виставка, звичайно, з участю “ Святого Миколая”, який обдарував усіх маленьких учасників 2007,2008 та 2009 років народження подарунками із солодощами.