Галина ПАНЧИШИН: «Через неузгодженість документації НВК «Лідер» батьки і діти виявилися заручниками ситуації. Але ми зобов’язані діяти, як гласить закон»

На долю нового начальника міського відділу освіти (Г.Ю.Панчишин призначена начальником відділу освіти виконкому Новороздільської міської ради 12 серпня ц.р.) припав час змін та реорганізацій у міській освіті, яка сколихнула освітянську громаду непорозуміннями, незадоволенням і спротивом.

Як витівка директора НВК «Лідер» поставила під загрозу виплату зарплати усього педколективу

Мабуть, ця дивна історія була відома, як кажуть, тільки посвяченим, з моменту її виникнення, тобто з 15 вересня, однак озвучена була тільки минулого вівторка на апаратній нараді міського голови Андрія Мелешка. Причому, як наголосив градоначальник, піддана гласності виключно під тиском поважної обставини – саме цього дня о 12.00 год. спливав останній термін подання для затвердження начальником міського відділу освіти Галиною Панчишин тарифікаційного списку НВК «Лідер» ім. В. Труша (початкової ланки), від якого залежала вчасна виплата заробітної плати педагогічного колективу.

Із засідання міськвиконкому

Доповідаючи з питання «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік», начальник фінансово – господарського відділу, головний бухгалтер міської ради Наталія Колінко, зазначила, що приводом для «перекроювання» бюджету стала Постанова НКРЕ від 1 березня 2016 року, згідно з якою збільшено більш ніж удвічі попередньо діючий нічний тариф за спожиту електроенергію вуличного освітлення. Зокрема, якщо до цього він становив 25 відсотків денного тарифу, то після березневої Постанови, відповідно, 0,6%.

Профспілка: бути чи не бути

Минулого тижня у ЗШ №5 педагогічний колектив мав зустріч з головою Новороздільської міської організації профспілок працівників освіти і науки України А.А.Верес та заступником голови Львівської обласної профспілкової організації М.М.Калином.

Кого поважаєш того й привітаєш…

Маю таку думку, що кожній людині приємно, коли її вітають з якоюсь життєво важливою датою, наприклад, з днем народження чи з іменинами, або з професійним святом.

Тарас БАТЕНКО: «Закликаю Уряд та Верховну Раду доопрацювати бюджет, врахувати інтереси громадян, а не певних «осіб» та органів влади»

21 вересня народний депутат України Тарас Батенко з трибуни парламенту виступив зі своєю позицією щодо необхідності дотримання інтересів суспільства в процесі ухвалення державного бюджету на 2017 рік.

Микола Ференц: «Надходження акцизного податку до місцевого бюджету зросли майже на 4,3 мільйони гривень»

З початку року платники податків Миколаївського району та м.Новий Розділ, які реалізовують підакцизну продукцію, перерахували до місцевого бюджету 10572,6 тис. грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів, зокрема по Миколаївському району – 4,2 млн.грн., Тростянецькій об’єднаній територіальній громаді – 4,4 млн.грн., м.Новий Розділ – 1,9 млн.грн.

Беремо приклад з таких небайдужих, дбайливих людей

Не раз доводиться пройти біля будинку №18, що на вулиці В. Чорновола, і не можу не зупинитись на деякий час, щоб налюбуватись красою різнобарв’я квітів, які тут вирощують, напевно, всі мешканці цього будинку. Здавалось би, що може так гарно рости з північної сторони будинку: сонячних променів обмаль, і тепла не так багато, але попри все тут ростуть найдивовижніші квіти.

До понад 160 спортивних майданчиків Фонду Кличко додасться ще 20

Протягом вересня-жовтня у різних куточках України Фондом Кличко буде встановлено 20 спортивних майданчиків у загальноосвітніх школах. Таким чином загальна кількість майданчиків сягне 180-ти. Майданчики з’являться на подвір’ях шкіл-переможниць конкурсу «Клич друзів – граймо разом!»

Село гуртує

І цього разу він став своєрідним модератором зібрання, а допомагали йому в організації депутат районної ради від горішненців і долішненців Ігор Дяків та Петро Дащак. Віддавши шану Кобзареві, гурт односельців попрямував до фігури Матері Божої.

СВЯТО СТУДЕНТСЬКОГО СПОРТУ В КОЛЕДЖІ

Студентська спільнота міського політехнічного коледжу за активної організаційної підготовки викладачів фізичного виховання та захисту Вітчизни на спортивному майданчику 19 вересня відзначила міжнародний день студентського спорту.

Волейболістки – чемпіони ХХV спортивних ігор Львівщини

17-18 вересня ц.р. в місті Броди в спортивних залах відбулися змагання з волейболу за Програмою ХХV спортивних ігор Львівщини серед міст і районів Львівщини. В змаганнях прийняло участь 9 жіночих та 15 чоловічих команд.

Новороздільські боксери – призери Всеукраїнського турніру

17-18 вересня в смт. Брошнів-Осада Івано-Франківської області проводився Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений Дню працівників лісу. В турнірі приймали участь 207 боксерів з різних міст України.

Биті шиби зупинки викликали обурення городян

Оце так зараз виглядає модерна зупинка, що на проспекті Шевченка побіля декоративного озера. Яких лишень обурливих відгуків не прочитали в інтернет-мережах. Як з’ясувала редакція, в суботу ввечері студентська молодь міста, як кажуть, вар’ювала біля нової модерної скляної зупинки і ненароком хлопці розбили шиби.