Йосип КУЗЯК: «Через сваволю керівника «Сірки» пана Венчака під загрозою діяльність не тільки нашого підприємства, а й інших виробництв будіндустрії. Хто зупинить його протизаконні дії?»

Вранці, 7 липня, на Івана Купала до редакції зателефонував директор ТзОВ “Галгіпс” Йосип Кузяк і, помітно стримуючи хвилювання, повідомив, що за вказівкою директора “Сірки” Володимира Венчака працівники 5-го посту заблокували доступ вантажного транспорту на територію його підприємства, яке розташоване у корпусах колишнього цеху високомодульного кріоліту ( за адресою - вул.Технологічна, 79).

Тарас БАТЕНКО: Новороздільський політехнічний коледж отримає 3,5 млн. грн.

Неодноразово народний депутат України Тарас Батенко з трибуни Верховної Ради України піднімав питання щодо фінансування профтехосвіти за кошт Державного бюджету України, оскільки місцеві бюджети, на яких скинули цей тягар, не спроможні профінансувати. Більше 6 місяців дане питання піднімали і представники влади міста, проте їх ніхто не хотів чути.

УКРОП впевнено переміг на проміжних виборах до Верховної Ради України

За аналізом результатів виборів до Верховної Ради України і рівня підтримки виборцями кандидатів партія "Українське об’єднання патріотів – УКРОП" займає перше місце, випередивши навіть парламентські партії.

Деякі зауваги до публікації Т. Подвірного «Закон про звільнення від оподаткування пенсій прийнято»

Шановна редакціє «Вісника Розділля»! Нещодавно, у № 24 «Вісник Розділля» від 8 липня ц.р. на першій сторінці було опубліковано матеріал Т. Подвірного «Закон про звільнення від оподаткування пенсій прийнято».

Зустріч з платниками податків Миколаївського району

15 липня начальник Миколаївського відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Микола Ференц провів зустріч з підприємцями району по питаннях надходження до бюджету акцизного податку, легалізації заробітної плати та підвищення її рівня .

Мрії про казковий відпочинок збуваються!

Коли закінчується навчальний рік, для нас починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести усі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. Адже літо – це найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – час, коли ми маємо можливість відпочити від шкільних клопотів, зміцнити своє здоров`я.

Чудовий відпочинок учнів НВК «Лідер»: батьки вдячні

Літо – це маленьке життя. Саме тому, щоб це життя було незабутнім, колектив вчителів гімназії Новороздільського НВК «Лідер» організував для кращих учнів поїздку на відпочинок до Польщі на ласкаве запрошення пана Владислава Дякуна, бурмістра гміни Поліце.

Пільги при оподаткуванні нерухомості

Відповідно до пп.266.4.1 п.264.4 ст.264 Податкового кодексу пільги зі сплати податку на нерухоме майно надаються у вигляді зменшення бази оподаткування об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи - платника податку.

Зміни в оподаткуванні пенсій з 1 липня 2016

1 липня 2016 року набув чинності Закон України від 02.06.2016 р. №1411-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій».

Вдячні за допомогу

Правління Стрийської міжрайонної організації Українського товариства сліпих та Стрийського територіального фонду соціального захисту і реабілітації сліпих висловлює щиру подяку організаціям, підприємствам, приватним підприємцям за надану доброчинну допомогу коштами, промислово-господарськими товарами членам організації та фонду, інвалідам 1, 2 груп по зору м. Новий Розділ протягом червня місяця ц.р.