Чорнобильці – про проблеми насущні через 30 років після аварії

Серед подій другої половини ХХ століття, якими насичена історія українського народу, Чорнобильська трагедія посідає особливе місце. Це зумовлюється різноплановим та масштабним впливом аварії на всі аспекти життя суспільства. У п’ятницю, 15 квітня, з метою вирішення проблемних питань громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС...

ДОРОГУ НА ЖИРОВА РЕМОНТУВАТИМУТЬ ЦЬОГО РОКУ

Як повідомив редакцію газети "Вісник Розділля" народний депутат України Тарас Батенко, у цьому році буде виділено необхідні кошти на завершення ремонту автодороги від м. Новий Розділ до с. Жирова, а також інших автомобільних доріг загального користування.

Апаратна нарада

На щотижневій апаратній нараді керівники відділів Новороздільської міської ради ділилися зробленим протягом тижня та радилися щодо запланованого, тим паче, що тиждень насичений – виконком, сесія.

Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри: не формальний, а реальний зміст і форма

Тепер можна собі уявити, з якою насправді метою міністр освіти України Дмитро Табачник видав 13 липня 2012 року наказ «Про затвердження положення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Найімовірніше, щоб просто імітувати цей архіважливий для майбутнього держави процес, завуальовуючи справжні наміри – дезорієнтовувати підростаюче покоління послаблювати ідейно-національні основи, щоб виховати з учнів не захисників Вітчизни, а байдужих споживачів, орієнтованих на «совкові», проросійські цінності. Та не судилося …

Незабаром День Героїв – допоможіть ветеранам ОУН-УПА

30 серпня 1990 р. у Львові за участю 132 делегатів відбулись установчі збори, які утворили Спілку політв’язнів України (СПВУ). Її очолив І. Губка, заступниками були Є. Дацюк, В. Кубів, М. Мелень. В 1991 р. організація була передана Всеукраїнському товариству репресованих, потім - "Всеукраїнське товариство політв’язнів і репресованих під керівництвом Є. Пронюка. І. Губка налагодив контакти з Я. Стецько і взявся за утворення КУНу. Обласна СПВУ їздила до політв’язнів у Литву, двічі на Всеукраїнські збори політв’язнів у Києві, контактували з організаціями сусідніх областей.

«Виховання без ляпасу або 5 мов любові до дитини»

Саме під такою назвою Новороздільський міський центр соціальних служб для сім ї, дітей та молоді та ГО «Рух Життя» провели навчальний захід для батьків і вихователів у всіх дошкільних закладах м. Новий Розділ. Даний захід проводився з метою впровадження змін — навчання батьків, як виховувати дітей без ляпасів. Часто батьки думають, що їм не потрібно нічому вчитися, адже вони дивилися на своїх батьків, винесли з дому зразки поведінки, переконання, способи поведінки.

Пільговиків і надалі возитимуть безкоштовно, – меморандум між владою та перевізниками

У середу, 20 квітня, обласна влада та перевізники підписали меморандум, який дозволить впорядкувати питання пільгових перевезень на приміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування у Львівській області. Свої підписи у документі поставили голова облдержадміністрації Олег Синютка, голова облради Олександр Ганущин та голова обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України Юрій Кривенко.

Браво, Маестро!

Попри печаль і журбу у вінок визнання і вшанування геніального піаніста за неповний рік здійснено чимало поважних справ – за клопотанням колективу міської дитячої школи мистецтв сесія міської ради ухвалила рішення про надання навчальному закладу імені Олега Рудницького, на фасаді школи встановлено меморіальну дошку, через мережу Інтернет ініційовано петицію

Три свічі тернового вінка України

Вечір-реквієм «Біль між небом і землею. Запалим три свічі», який відбувся 17 квітня у бібліотеці-філії по вул. Л.Українки, не лише запалив свічі пам’яті, але й щирою молитвою та сумними спогадами підняв пласти пам’яті болю, який випав на долю України.

Іван ГРИМА – писанковий майстер

Насичене життя міських бібліотек, які, окрім популяризації читання, активно провадять цікаві зустрічі, виставки, майстер-класи і т.п., стають місцем старту нових починань та відкривають нові імена нашого міста, приємно тішать численними запрошеннями на все нові заходи. Зауважмо, кожен з них – креативний та неповторний, кожному слід віддати належне.

Школярі і дошкільнята спільно «мандрували» Україною

Рідний край! Дорога серцю земля батьків та прадідів наших. Оспівані в піснях народних безмежні степи, зелені ліси й долини, високі блакитні небеса! Хіба є що на світі краще за це миле серцю привілля? Хіба є що на світі дорожче за Вітчизну?

Не будьмо байдужими – підтримуймо одне одного і в радості, і в скрутну хвилину. І світ стане кращим

Ми мріємо, що «буде день, коли людство і людяність стануть єдиним поняттям, коли для людини право на життя стане священним, коли щезне зухвалість, нахабність, цинічний раціоналізм, жорстокість, підлість, егоїзм, байдужість, а добрі справи допоможуть нам у цьому».

З читацької пошти

Вони вартують подяки

Наближається велике християнське свято – Великдень! І з цієї нагоди ми, жителі Нового Роздолу, висловлюємо велику подяку за роботу на благо міста, на благо людей, які в ньому живуть, працівникам колективу ТзОВ «Енергія – Новий Розділ», керівнику цього чудового колективу п. Артимку І.М., головному інженеру п. Ільківу І. М. за тепло, світло, воду – у наших квартирах було тепло, була вода і світло без перебою, коли в інших містах України люди мерзли в квартирах, були без світла і води.

Реквізит «Акцизний податок» – обов’язковий реквізит фіскального касового чека на товари (послуги)

Про це повідомив начальник Миколаївської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Микола Ференц під час брифінгу для представників засобів масової інформації.

Звернення

Ми, члени Спілки політв’язнів і репресованих міста Новий Розділ, звертаємося до Вас з давним болючим питанням для громади міста відносно радіомовлення.

ФК «Хімік»: замість «вольової» нічиєї – прикра поразка

Принаймні, на вольову нічию заслуговувала команда ФК «Хімік» у стартовому виїзному матчі нового сезону із ФК «Фенікс - Стефано» (с. Підмонастир Перемишлянського району), який відбувся минулої неділі.

Настільний теніс: яке ставлення – такий й результат

В командних змаганнях першості міста серед навчальних закладів, що проходили 16 квітня, прийняли участь 8 команд - ЗШ №2, 3, 4, НВК «Лідер», профліцей будівництва та побуту і політехнічний коледж. Несподіванкою було те, що ЗШ №3 зуміла виступити трьома складами: це Богдан Петраш і Богдан Кучарський – I команда, Богдан Охотов і Богдан Базарко – II команда і Дмитро Польовий, Василь Лучин, Юрій Щерба - III команда.

Чемпіони та призери з бадмінтону

17 квітня у спортивному залі обласної ДЮСШ Львова відбулися фінальні змагання з бадмінтону за програмою ХХV спортивних ігор Львівщини, ІХ обласних ігор ветеранів спорту та ІІ спортивних ігор Львівщини серед людей з інвалідністю.Змагалися збірні команди районів області та міст обласного значення у двох вікових категоріях: «Дорослі» (1998 р.н. і старші) та «Ветерани» (1976 р.н. і старші).