День захисника України у Новому Роздолі: без зайвої патетики, але змістовно і душевно, із сльозами на очах...

На урочистому вечорі з нагоди Дня захисника України та 74-ої річниці створення УПА, який відбувся минулої п’ятниці у МБК “Молодість”, міський голова Андрій Мелешко, відкриваючи торжество, згадав полеглих земляків поіменно, відзначивши, що їхня жертва свята, а пам’ять про них житиме вічно. Мимоволі в уяві поряд із трьома Володимирами зринув образ ще одного новороздільця (щоправда, у останні роки він жив із сім’єю у сусідній Березині, звідки родом і де побудувався) Андрія Марунчака, який своїм подвигом відкрив відлік земляків-героїв.

Об’єднана Новороздільська територіальна громада – основна мета сьогодення

Процес реформування місцевого самоврядування в Україні поступово набирає обертів і насамперед вимагає ухвалення нових законів та змін до вже існуючих, найважливіші серед них: Закон України «Про місцеве самоврядування», «Про адміністративно – територіальний устрій», «Про місцеві державні адміністрації» та інші загальні, галузеві та закони, що пояснюватимуть участь громадян – насамперед Закон України «Про вибори до органів місцевого самоврядування».

Ірина КРАВЕЦЬ: Пригадуючи, яка деструктивна робота була в попередній каденції через постійні конфлікти секретаря ради з міським головою, я не хочу повторювати їхню історію.

На вівторковій апаратній нараді кинулася у вічі відсутність секретаря ради Ірини Кравець. Утім, це й не видалося дивиною, оскільки з поважних причин не з’явитися на “апаратку” може будь-хто. Вже по завершенні наради репортеру “ВР” знайомі підказали, що у фейсбуці цього ж дня Ірина Дмитрівна подала інформацію, що полишає посаду і йде у декретну відпустку. Власне, це повідомлення вже сприйнялося як “тривожний сигнал” про те, що у міській раді, імовірно, відбувається якась поки що незрозуміла колізія.

Знову про групи короткотривалого перебування дітей 5-річного віку

Відкриття груп короткотривалого перебування дітей 5-річного віку передбачено рішенням №964 сесії міської ради від 26.08.2010р. Це дало місту велику економію, оскільки коштувало лише 1 ставку вихователя на дві групи з мінімальною зарплатою і забезпечувало обов'язкову дошкільну освіту . На той час катастрофічно бракувало місць у ДНЗ.

Єпископ-помічник Стрийської єпархії УГКЦ Владика Богдан Манишин привітав вояків із Днем захисника України на передовій у Широкиному

14 жовтня вранці на передових позиціях у Широкиному, які захищають від російсько-сепаратистських банд бійці 8-го окремого батальйону Української добровольчої армії “Аратта”, очолюваного уродженцем нашого міста Андрієм Гергертом на псевдо “Червень” (та у значній мірі укомплектованого новороздільцями), морські піхотинці та спецпризначенці ЗСУ, відбулося урочисте Богослужіння з нагоди Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України

Школа – сучасний осередок активного стилю життя

У середу, 12 жовтня, у спортивному залі Новороздільської СШ №4 зібралися учні, батьки, громадськість міста, гості з Києва. На жаль, через несприятливі погодні умови свято, яке відкрив отець-декан Микола Міджак, відбувалося у приміщенні навчального закладу, відтак освятили спортивний майданчик біля школи.

Інформаційна сесія для медиків від Бюро правової допомоги

10 жовтня в актовому залі Новороздільської міської лікарні медики і працівники лікувального закладу зібралися послухати інформаційну сесію на тему "Законодавство про працю в медичній сфері".

Дорожче всіх титулів – добре серце

Щирий поціновувач театрального мистецтва, меценат дитячого колективу «Маска» Новороздільського Будинку дитячої та юнацької творчості п. Степан Семерак посприяв юним акторам побувати в царині професійного театру. 11 жовтня вони відвідали виставу Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва «Dogs».

Благодійний ярмарок

А чи задумувались ви над тим, що таке доброта? Добросердечність? Чуйність? Благодійність? Справді, різні люди є на світі, з різними характерами, натурами, інтересами і смаками. А все ж хочеться вірити, що більше хороших людей.

Світ поезій Івана Франка

Іван Франко – усебічно обдарований, енциклопедично освічений, надзвичайно працьовитий. Нерідко його називають титаном праці. Іван франко проявив себе в багатьох сферах. Він був найвідомішим поетом свого часу, прозаїком, драматургом, перекладачем, фольклористом, літературознавцем, видавцем, громадським діячем.

ПОВСТАНСЬКИЙ ЛІКАР «ЯРКО» З КАМ’ЯНОГО

Весь цей час син Володимир проживає у своєї тітки Анни, названої матері. Самій Олені було вкрай необхідно знайти безпечне місце проживання, адже приближався час її пологів, тому з допомогою місцевого підпілля її було перевезено на Ходорівщину. 28 березня 1946 року Олена перебувала в с. Підгірці у родині Коцовських, де народила другу дитину – сина, якого батьки нарекли Ярослав, проте всі рідні протягом життя звали його Ярком.

Осінній турнір 4-ох «Дружба»-2016

Проведення сьомого за рахунком футбольного турніру 4-ох , ініційованого Богданом Качарабою, не примусило довго чекати: 15 жовтня, незважаючи на похмуру дощову, прохолодну погоду, за свистком арбітра Івана Андрусіва та його помічника Ігоря Королевича на футбольному майданчику з штучним покриттям ЗШ № 5 знову відбулася безкомпромісна футбольна баталія.

Депутату міської ради Семераку О. С.

На Ваше звернення від 28.09.2016 р. вх. № С-838 повідомляємо, що у виконавчому комітеті Новороздільської міської ради відсутні будь-які дозвільні документи на будівництво (реконструкцію) гаражу, про який згадується в газеті «Вісник Розділля» №34 та на виділення земельної ділянки для його розміщення.

Добрий приклад Богдана КАЧАРАБИ

Настала осінь. Похолоднішало. На такому похмурому погодному тлі днями з’явилася ще одна світла радість….Зокрема, вранці, прокинувшись, почула гамір знадвору, з цікавості виглянула через вікно квартири і побачила метушню людей біля свого під’їзду будинку по проспекту Шевченка, 32 .

Новороздільські шахісти – чемпіони обласних змагань

1-2 жовтня 2016 року у м. Новояворівськ відбулися змагання з шахів за Програмою ХХV спортивних ігор Львівщини, ІХ обласних ігор ветеранів спорту та ІІ спортивних ігор для людей з інвалідністю серед збірних команд районів області та міст обласного значення.

Новороздільські шашкісти – чемпіони та призери обласних змагань

8-9 жовтня 2016 року у м. Новий Розділ на базі Професійного ліцею відбулися змагання з шашок за Програмою ХХV спортивних ігор Львівщини, ІХ обласних ігор ветеранів спорту та ІІ спортивних ігор для людей з інвалідністю. У змаганнях взяли участь 13 команд серед дорослих, де вік учасників 18 років та старші, 10 команд серед ветеранів спорту, де вік учасників 40 років та старші та 4 команди серед людей з інвалідністю, де вік учасників 16 років та старші. Змагання проводилися в 7 турів за правилами швидких шашок. Контроль часу — 25 хв. кожному з учасників на партію.

Кращі тенісисти міста - учні СШ №3

Перші обласні змагання цього навчального року з настільного тенісу, присвячені Дню захисника України та утворення УПА, пройшли 14 жовтня в Жовкві і у них прийняли участь 14 команд Львівщини, в тому числі і наша ДЮСШ. Захищали честь нашого міста кращі тенісисти трьох вікових груп, до речі, всі – учні СШ №3. Це Богдан Петраш, Богдан Кучарський, Богдан Охотов, Богдан Базарко, Дмитро Польовий і Давид Гриб. Відзначу, що основна нагрузка випала на хлопців зі старшої групи Богдана Петраша та Богдана Кучарського.