«Щаслива родина» Нового Роздолу

Парад «Щасливих родин» від пам’ятника Т. Шевченкові вирушив до центру, збираючи по дорозі все нових прихильників. Звісно, далеко не всі щасливі родини приєдналися, адже багато з них ще й сором’язливі. Та сподіваємося , що з кожним роком колона новороздільців більшатиме. Розпочалось святкування Міжнародного дня сім’ї у Новому Роздолі минулої неділі на центральній площі Героїв Майдану із пісні Оксани Мосур «Заспівай, родино». А тоді новороздільську родину привітав міський голова Андрій Мелешко.

ПРО ГОЛОВНЕ

Андрій МЕЛЕШКО: Ми повинні використати Закон про об’єднання територіальних громад так, щоб мешканцям було зручніше і доступніше отримувати усі види послуг

По нетривалій паузі після першого етапу знову активізувалося питання необхідності продовження децентралізації, тобто швидшій реалізації Закону про добровільне об’єднання територіальних громад. Про те, чим це зумовлено, і розпочалася розмова репортера «Вісника Розділля» із міським головою Нового Роздолу Андрієм МЕЛЕШКОМ. Отож – інтерв’ю на головну тему.

Коли верстався газетний номер

До ремонту аварійного «41-го будинку» вже ближче…

Затяжна епопея із пошуком алгоритму та засобів, необхідних для ремонту будинку №41 по проспекту Шевченка, який через похибку чи то проектантів, чи то будівельників (бо ж вони «перекидають» провину один на одного), вже тривалий час знаходиться в аварійному стані і тримає в емоційній напрузі та щоденній тривозі мешканців, наближається до чергового етапу вирішення надскладної ситуації. Коли верстався газетний номер, заступник міського голови Андрій ЦЮРА надав редакції найсвіжішу інформацію щодо цього дражливого питання. Отже – пряма мова.

Ніхто не забутий, ніщо не забуто

Повстанці дали останній бій «енкавеесівським» облавцям. В бою загинув сотенний “Явір” та 10 оунівців

Цього року минає дев’ять років, як в лісовому масиві поблизу Ілова на роздоріжжі трьох шляхів було втілено у життя оригінальний проект скульптора, миколаївчанина Андрія Величка. Зведену святиню - капличку шатроподібної трикутної форми оглавлено повстанським хрестом.

Життя прожити...

Павліна СОРОКМАНЮК: 102 роки доброти

Йдучи на зустріч з іменинницею, якій минулої неділі виповнилося … 102 роки, зізнаюся, дещо хвилювалася: яким же буде спілкування? Тому дещо несподівано було побачитися з бабусею, обличчя якої, всіяне дрібними зморшками, випромінювало таку щиру лагідність й добро.

Національний рух «ДІЯ» Новий Розділ - діє!

Активісти Національного рух "ДІЯ" Новий Розділ спільно з учнями Новороздільського професійного ліцею будівництва та побуту долучились до акції по збору макулатуру для потреб військових. За зібраних спільними зусиллями 311 кг макулатури (на фото) вдалось виручити близько 750 грн, які підуть на потреби 8-ого окремого батальйону УДА "Аратта".

Цивільно-правовий договір і нещасний випадок

Останнім часом на відміну від трудового договору досить поширеною формою трудових відносин між роботодавцем та працівником став цивільно-правовий договір (ЦПД), коли відносини регулюються нормами гл.61 Цивільного Кодексу України. Громадянин (виконавець) зобов'язується виконати певну роботу, замовник зобов'язується прийняти та оплатити виконану роботу, зазначається конкретний вид роботи та її кінцевий результат за кількістю та за якістю, строк виконання робіт зазначається сторонами, підсумок оформляється актом здавання-приймання виконаних робіт і т.п.

Таланти твої, Новий Роздоле!

У святковий вінок рідному місту вплітають свої успіхи, досягнення, мистецькі таланти учні та викладачі школи мистецтв ім. О. Рудницького.

«Таворяни» святкували День матері

Мама …Рідна і прекрасна, оспівана поетами, увічнена художниками. В усіх народів, в усі віки жінка-матір була уособленням святості, ніжності і любові. Її мудрість поважали в сім’ї, прислухалися до порад, в яких знаходили спокій і надію. У житті кожного з нас мама займає особливе місце. Перше, що ми бачимо, з’явившись на світ – це мамині ласкаві очі, чуємо – мамин лагідний голос. Слово, яке вперше вимовляємо – мама…

Дбаємо про здоров’я дітей, дбаємо про майбутнє

Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Проте з кожним роком збільшується кількість факторів, що негативно впливають на її життя і здоров’я. Діти – найменш захищена частина суспільства. Тому навчання дітей основним правилам поведінки під час надзвичайних ситуацій, вмінню діяти в екстремальних ситуаціях є важливою умовою для забезпечення здорового розвитку дитини.

ОСВІТЯНСЬКИЙ ЗРІЗ

Майбутнє країни будувати молодим

Ми, студенти групи МЕЕП-43 (спеціальність – монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд) Новороздільського державного політехнічного коледжу, закінчуємо навчання у цьому закладі. Навіть у найважчі часи в економіці будь-якої країни енергетика залишається основною та базовою галуззю. Запасів багатьох енергоносіїв в Україні, як і в цілому світі, вистачить на не тривалий час.

ПОЗИЦІЯ

Тарас Чолій: «Децентралізація чи …?»

Будуємо Україну – починаємо з Галичини. Саме з таким гаслом під час місцевих виборів минулого року на політичну арену вийшла Українська Галицька Партія. За сто днів роботи у Львівській міській раді найменша фракція з чотирьох депутатів зуміла стати найуспішнішою та найефективнішою за оцінками експертів, опитування яких провели Рух «Чесно» та Комітет виборців України.

Настільний теніс: перемоги – фінансування

Понад 70 спортсменів-тенісистів різних вікових груп з 12 міст Львівщини з'їхались на особисто-командний турнір в Миколаїв, адже до завершення навчально-тренувального року залишилося трохи більше місяця. Тому кожен із тренерів ДЮСШ Львівщини на ці змагання привіз кращих тенісистів, щоб показати здобутки своєї роботи за 2015-2016 навчальний рік.

Успішні виступи гирьовиків Нового Роздолу

15 травня в спортивному комплексі Національного Університету «Львівська політехніка» відбувся Чемпіонат Львівщини з гирьового спорту, в якому новороздільці досягли вагомих результатів: кандидат у майстри спорту Євген Чванкін посів перше місце у ваговій категорії до 73 кг.

Про культуру ставлення до Пам’яті

Людина живе доти, доки про неї пам’ятають. Традиції доглядати за могилами рідних і близьких - одні з найлюдяніших та найзмістовніших з усіх існуючих. Наші предки вважали, що рід нас захищає, допомагає, керує нашими вчинками - аби ми виконували свою місію в житті і не збивалися з дороги. В місцях спокою, біля могил ми задумуємося, що ми - тільки частина великого дерева роду, видима частина.

Читач порушує проблему

Щоб народити, вже й кредити майбутні мами беруть...

Це питання турбує, мабуть, кожну молоду сім’ю, але ніхто не бажає відкрито про це писати. Чому? Та тому, що бояться реакції з боку ескулапів – людей в білих халатах, які за свою, нехай і важливу й відповідальну роботу приймають від пацієнтів великі “подяки”. Кажуть, що і розмір гонорарів самі встановлюють...

СПОРТ

Срібні призери з баскетболу «3х3»

14 травня на спортивному майданчику спортивно-оздоровчого комплексу "Ювілейний" у м. Миколаїв відбулися фінальні змагання з баскетболу 3х3 серед чоловічих команд за Програмою ХХV спортивних ігор Львівщини.

ФК “Хімік” здобуває першу перемогу і отримує шанс надолужити прогаяне

Без перебільшення, результат матчу новороздільського “Хіміка” із ФК “Черляни”, який відбувся минулої неділі на міському стадіоні, мав для нашої команди вирішальне значення. Головно – в сенсі подальших шансів щодо амбітних намірів клубу посісти найвищі місця у групі “Б” Чемпіонату Львівщини.

Спогади бандуристи

Навідуючись до мами, а вже зараз на могили батьків, завжди, як тільки є змога, купуємо газету «Вісник Розділля», щоб дізнатись, як живуть новороздільці. В останньому із квітневих номерів кинулась в очі знайома фотографія.