Воїни-афганці були у перших лавах Революції Гідності, а тепер їх досвід у війні з Росією безцінний. Держава перед ними – в боргу

На вечорі вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав «Час і досі не загоїв рани…», який проходив минулої неділі в міському Будинку культури «Молодість», вшановували тих українців, яким у мирний час випало брати участь у бойових діях за межами Батьківщини, хто виконував інтернаціональний обов'язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В'єтнамі, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших "гарячих точках».

Ім’я новітнього Героя України Володимира Труша носитиме його рідна школа – НВК «Лідер»

Така пропозиція прозвучала від педагогічного коллективу НВК «Лідер». Відповідно до вимог Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», з метою залучення учасників навчально-виховного процесу...

Просимо переглянути позицію щодо об’єднання початкової школи із старшими класами НВК «Лідер», бо це суперечить низці вимог

Звертаються до Вас батьки учнів НВК «Лідер». Ми володіємо інформацією щодо об’єднання початкової школи з старшими класами НВК «Лідер», а також перенесення молодших класів до основного корпусу. Ми надзвичайно обурені і категорично проти.

Звернення

Колектив Новороздільського НВК «Лідер» просить обрати членом виконкому Федорик Лесю Ігорівну, вчителя початкових класів, «спеціаліста вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель», голову методоб’єднання учителів початкових класів.

Фракція ВО «Батьківщина» підтримує кандидатуру профспілкового лідера освітян Нового Роздолу Аллу СЕРАФИН до складу міськвиконкому

Ми, депутати Новороздільської міської ради від фракції ВО “Батьківщина”, підтримуємо кандидатуру голови Новороздільської міської організації профспілки працівників науки та освіти А. А. Серафин для докооптування у члени виконкому Новороздільської міської ради.

Звернення мешканців міста щодо висунення кандидатури представника освітян до складу виконкому

Протягом останніх місяців новороздільці спостерігають за процесом формування персонального складу виконкому Новороздільської міської ради.

Алея Героїв: громадське обговорення поданий проект оцінило позитивно

Громадське обговорення проекту по облаштуванню Алеї Героїв у нашому місті минулої неділі було доволі чисельним. Фото і навіть відеопрезентацію побачили усі присутні, чимало ж новороздільців ознайомилися з ними у соціальних мережах.

Новороздільська лікарня у дзеркалі показників роботи за звітний період: наявний позитив

Відбулася 9 лютого щорічна медична рада Новороздільської міськлікарні. Говорили здебільшого про рік минулий: що зроблено і чого не вспіли, як оцінили роботу міської медицини у загальнообласному рейтингу.

Новий Розділ у рейтингу міст: маємо і перші, і останні місця...

Департамент економічної політики Львівської ОДА подав рейтинг міст та районів Львівської області – на своїй сторінці у Facebook. У графіках та діаграмах насамперед вишукувала Новий Розділ. Інформація цікава, навіть несподівана. Зрештою, наше місто якимось дивом одночасно посідає і перші, і останні місця. Коротко ознайомимо читачів із рейтингом Нового Роздолу.

«Людям в потребі» від парафії міста Альтдорф

В січні 2016 року була вручена фінансова допомога потребуючим особам з особливими потребами у місті Новий Розділ. Це вже втретє впродовж трьох років.

Свято із «домашнім завданням» до Дня Валентина

14 лютого у Новому Роздолі з ініціативи спілки інвалідів «Промінь життя» відбулося свято для дітей (до 18 років) з інвалідністю.

Славетні імена нашого краю

Хто ж такі поети? Поети — це не просто люди, які займаються римуванням, вони незвичайні люди. Талановиті, з багатобарвним сприйняттям світу, з очима, відкритими для всього прекрасного, а поезія — це стан їхньої душі.

Перший військовий навчальний заклад на західноукраїнських землях оголошує набір на навчання!

На сьогоднішній день Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного є одним з провідних військових навчальних закладів України. Хоча його історія починається 1 жовтня 1899 року, коли у Львові було відкрито австрійську школу кадетів піхоти, а вже сьогодні зі стін престижного навчального закладу виходять молоді, освічені, рішуче налаштовані професіонали військової справи.

Над вертепом звізда ясна засіяла

Різдвяні свята – одні з небагатьох у християнському календарі, в яких тісно переплітаються церковні і народні традиції святкування Різдва Христового. Нині все частіше за гучними святкуваннями Різдва забуваються давні звичаї цього дня, які передавалися з покоління в покоління.

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів: довгий шлях позитивних змін

Зовні міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, який орендує приміщення в управління соціального захисту населення, змінився до невпізнання. Зрештою, всередині – тим паче. Адже що являла собою друга половина будівлі по вул. Чорновола, 7 ще декілька років тому, розповідати мешканцям не обов’язково – суцільна руїна, без вікон, дверей.

Підсумки роботи та обговорення актуальних питань щодо наповнення бюджету позитивні

Відкриваючи зустріч з представниками ЗМІ Миколаївського району і Нового Роздолу - В. Власюк («Вісник Розділля»), С.Семенюк («Миколаївські Вісті»), Т.Клименко (Миколаївська радіоредакція) та представниками бізнесу, Микола Ференц наголосив, що робота в податковій спрямована на відкритий конструктивний діалог з бізнесом, як один із важливих напрямків роботи фіскальної служби, а представники засобів масової інформації є та ланка, яка будує і підтримує такі відносини.

На Львівщині запрацювала поліція швидкого реагування

11 лютого урочисто представили громадськості та журналістам групи швидкого реагування нової поліції. В урочистостях взяли участь керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе, перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин, перший заступник голови обласної адміністрації Ростислав Замлинський, міський голова Львова Андрій Садовий, т.в.о. керівника поліції Львівщини Дмитро Загарія.

На Львівщині СБУ затримала хабарників

У Львівській області Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримали на хабарі двох працівників карного розшуку одного з райвідділів поліції. Здирники вимагали від мешканця Дрогобиччини дванадцять тисяч гривень за непритягнення до кримінальної відповідальності сина.

Переможна серія продовжується: наші волейболістки знову перші в області!

11-13 лютого у місті Новий Розділ на базі СШ №4 відбулися обласні змагання з волейболу серед дівчат 2000-2001р.н. за програмою V Спортивних ігор школярів України 2016р.

«Титан-спорт» – нові перемоги

У Новояворівську 13 лютого відбувся обласний турнір з боротьби дзюдо серед юнаків і дівчат 2001-2008 р.н. Змагання проходили в спортивному комплексі. Боротьба відбувалася на двох «татамі».