Позиція Нового Роздолу чітка – категорично проти розміщення сміттєпереробного заводу на землях колишнього сірчаного комбінату

Наступного ж дня після приголомшливої новини, яку новороздільці дізналися з теле- і радіоновин, міські обранці – влада і депутати зініціювали позачергову сесію Новороздільської міської ради з одним питанням порядку денного – «Про заяву щодо недопущення розміщення на порушених гірничо-хімічною промисловістю землях біля міста Новий Розділ сміттєпереробного комплексу». Зрештою, реакцію місцевих обранців не складно було передбачити: звісно, усі були обурені такими голосними заявами обласної верхівки.

Заява щодо недопущення розміщення на порушених гірничо-хімічною промисловістю землях біля міста Новий Розділ сміттєпереробного заводу

Ми, депутати Новороздільської міської ради, глибоко обурені заявою голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, зробленою ним під час брифінгу 10 листопада 2016 року, щодо наявності трьох земельних ділянок для можливого розміщення сміттєпереробних заводів, в тому числі на території Миколаївського району біля Нового Роздолу на землях порушених гірничо-хімічною промисловістю, площею 15 гектарів.

Міський голова про коригування тарифів: процедура витримана у законодавчому руслі

Одним з дискусійних питань на останньому виконкомі 15 листопада стало питання про коригування тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій. Отож коментар з даного питання кореспонденту надав міський голова А.Р.Мелешко.

ЗАЯВА ФРАКЦІЇ «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» ЩОДО ЗБІЛЬШЕННЯ ТАРИФІВ У НОВОМУ РОЗДОЛІ

15 листопада виконком Новороздільської міської ради прийняв рішення «Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».

Про зухвальство посадових осіб міської ради по відношенню до депутатів

Минулого тижня моя депутатська фракція поширила заяву про те, як перші посадові особи міста намагаються налаштувати працівників бюджетної сфери проти «Конкретних справ». Коротко нагадаю, що я подав на ім’я міського голови депутатське звернення, яким просив надати інформацію про розміри заробітної плати та інші виплати працівникам бюджетної сфери.

Про продовження терміну розгляду депутатського звернення

На Ваше депутатське звернення від 31.10.16 р. щодо надання інформації про розміри нарахованих виплат працівникам бюджетної сфери протягом січня-жовтня 2016 року за кожен місяць окремо з розшифровкою, а також отримані за мінусом відрахувань і податків, інформуємо наступне.

ТРИБУНА ДЕПУТАТА

Шановні мешканці Нового Роздолу!

Вчора на прес-конференції очільника Львівської обласної державної адміністрації озвучено наміри щодо розміщення земельних ділянок для будівництва сміттєпереробного заводу на території Миколаївського району біля міста Новий Розділ площею 15 га.

Потік добрих справ не міліє: подяка міського осередку Спілки політв’язнів України

Йдучи берегом моря, серед простої гальки можна знайти кілька яскравих або й навіть напівцінних камінців. Так само, йдучи життєвим ланом, серед маси пересічних, байдужих людей, а часом і зловмисників, ще трапляються небайдужі, чуйні до чужої біди, багаті та щедрі душею люди.

ЖИТЛОВО-ПОБУТОВИЙ СЕКТОР

Перший зимовий екзамен здали

На щотижневій понеділковій нараді темою номер один була снігова негода, яку принесли вихідні дні. До честі новороздільських комунальників, вони поспівали чистити снігові замети, що зауважив головний лікар міськлікарні А.П.Ципук, який щойно прибув з Миколаєва і мав можливість порівняти. Між іншим, як повідомили на нараді, новороздільські «надзвичайники» виїжджали визволяти із снігових заметів транспорт у сусідні Берездівці.

ВИЇЗДИ ПІДРОЗДІЛІВ ДСНС ДЛЯ РЕАГУВАННЯ В СКЛАДНИХ ПОГОДНИХ УМОВАХ

Всього для моніторингу та координації дій служб по забезпеченню проїзу по автодорогах Львівської області від Головного управління ДСНС України було залучено 5 мобільних оперативних груп.

ІСТОРІЯ РІДНОГО КРАЮ

Яскраві постаті земляків

Виявляється, наш край багатий талантами маловідомими, незнаними. І це стало відкриттям. У 1876 році в селі Гірське (Горуцькім, як офіційно називалося воно тоді і неофіційно називають його зараз) Миколаївського району народився Олександр Козловський. Молодий юнак, якому відміряно було на цім світі лише 21 рік, проте він зумів привернути увагу великого Каменяра.

Краєзнавство – минуле і сучасне свого краю

Де б не була людина, вона завжди згадує свою домівку, де минуло дитинство, зберігаючи при цьому любов до неї на все життя. «Краєзнавчий принцип навчання у викладанні географії в школі» - тема семінару-практикуму вчителів географії, який було організовано та проведено педагогами Новороздільського НВК ім. Володимира Труша.

МІНІСТЕРСЬКІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Субсидія: треба зробити кілька кроків

Соціальна складова сучасного складного життя для багатьох українців стає чи не останнім шансом вийти з матеріальної скрути. Отож питання щодо соціального захисту населення, захисту від недосконалості законодавства і безкарності чиновників і т.п. хвилюють багатьох, їх переадресовують і Міністру юстиції Павлу Петренку. Відповіді міністра пропонуємо і нашим читачам.

Міський ринок: конкуренція по-новороздільськи

Міський ринок є чи не центром міського життя: тут і придбати можна як продуктові, так і промислові чи сільськогосподарські товари, і міські новини дізнатися (щоправда, переважно на рівні чуток та емоцій), і відчути атмосферу та ставлення громади до тих чи інших подій в Україні.

УМХ Нового Роздолу відзначила 22-річчя

Християнська молодь м. Новий Розділ відзначала 22 річницю діяльності. Святкування 22-річчя організації відбулось в затишній, душевній атмосфері. Християнська молодь зібралась великою дружньою УМХівською родиною, переглянули старі фотографії, поспівали всіма улюблених пісень.

Настільний теніс: зміна лідера

Шумно розпочався день 5 листопада в спортивному залі МБК «Молодість», де проходили змагання першості міста серед навчальних закладів з настільного тенісу.