ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ІЗ КОМУНАЛЬНИМ ПРИСМАКОМ

За браком часу (саме верстався черговий номер газети) журналісти редакції не мали змоги бути присутніми на пленарному засіданні сесії, яке відбувалося минулого четвера, тож прокоментувати перебіг сесійного дня ми попросили Ярину Яценко, депутата від Об’єднання Самопоміч. Отже, подаємо інформацію про пленарне засідання очима депутата.

Резонанс

Народний депутат Тарас Батенко спільно з депутатами Львівської обласної ради направили депутатські запити щодо припинення незаконного та варварського винищення лісів, що завдає значної шкоди екології регіону Розділля

Особисто переконавшись в масштабах варварського винищення лісів біля міста Новий Розділ та с. Бориничі Тарас Батенко спільно з депутатом Львівської обласної ради Галиною Сич направили депутатські запити у Прокуратуру, щоб не допустити вирубку лісу без погодження з територіальними громадами

Нічне святотатство: невідомі пограбували три новороздільські храми

Що й казати, Новий Розділ у криміногенному відношенні – одне, з так би мовити, передових міст на Львівщині. За неофіційною статистикою, на 30 тисяч населення у місті загалом проживає декілька тисяч городян, які у різний час побували, як казав капітан Жеглов з культового кінофільму “Місце зустрічі змінити не можна”, “ у місцях не надто віддалених”.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ

Вивезення сміття після ТзОВ «ДВ-ЕКОСВІТ Н. Розділ»: нові деталі

Відповідно до рішення виконавчого комітету Новороздільської міської ради №40 від 03.03.2016р. комунальне підприємство “Розділжитлосервіс” Новороздільської міської ради визнано надавачем послуг з вивезення побутових відходів у м. Новий Розділ.

Порядок розвитку подій, які призвели до припинення діяльності ТзОВ «ДВ-ЕКОСВІТ Н.Розділ»

Вже три випуски поспіль у “Віснику Розділля” висвітлюється резонансна тема, пов’язана із рішенням виконавчого комітету міської ради №40 від 3 березня про одностороннє розірвання Договору №01/12 від 06.12.2013р. про надання послуг з вивезення побутових відходів на території м. Новий Розділ...

Позиція

ДЕПУТАТИ РОЗПОДІЛИЛИ ЗАЛИШКИ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ: вітаю мешканців «будинку №41 з тріщиною»! Щодо інших пропозицій – поспіх добрий лише при ловлі бліх!

Кожного року депутати заслуховують звіт фінансового управління про виконання бюджету за попередній рік і пізніше здійснюють розподіл залишків коштів, які не вдалося використати. Винятком не став і цей рік. 26 лютого ми затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2015 рік, дізналися суму залишків.

ІНІЦІАТИВА

«Круглий стіл» на актуальну тему

У вівторок,15 березня, у залі засідань міської ради з ініціативи Новороздільської Спілки інвалідів з дитинства та інших інвалідів “Промінь життя” та Новороздільської міської ради відбувся “круглий стіл” на тему...

СОРОКОВИНИ

Не стало дружини бандуриста

4 лютого ц.р. мистецька громадськість зазнала втарти - у Львові відійшла у вічність знана бандуристка Жеплинська (Ваврик) Віра-Єфімія Андріївна. Все її життя, як і життя кожної людини, було сповнене яскравими сторінками, радощами, тривогами, переживаннями.

ІНІЦІАТИВА

Музейна педагогіка – інноваційна педагогічна технологія

«Музейна педагогіка: формування особистості правдою і красою довкілля» - такою була тема семінару-практикуму методичного об’єднання вчителів біології і хімії. Цей виїзний семінар було організовано вчителями хімії та біології Новороздільського НВК «Лідер».

Кубок Мікльоша: ФК «Хімік» має шанс пройти у наступний етап

Новороздільський “Хімік” сповна використовує турніри, які традиційно відбуваються під егідою ФФУ Львівщини напередодні чергового сезону обласного чемпіонату з футболу.

Наші волейболістки знову перші в області!

10-12 березня 2016 року у місті Новий Розділ на базі СШ №4 відбулися обласні змагання з волейболу серед дівчат 1999-2000р.н.

СПОРТ

Обласні фінальні змагання допризовної молоді

1 березня на спортивній базі Новороздільського коледжу відбулися відбіркові змагання допризовної молоді серед навчальних закладів міста юнаків 1999-2001 р.н. для участі збірної команди Нового Роздолу у обласних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

ОСВІТЯНСЬКИЙ ЗРІЗ

День відкритих дверей у міському коледжі – дороговказ у виборі майбутньої професії

Непомітно минає рік. З наближенням весни вищі навчальні заклади різного рівня акредитації розпочинають все активнішу підготовку до прийому молодого поповнення у новому навчальному році.

Новороздільський політехнічний коледж на шляху до реформування. Проблеми і перспективи

Українська освіта – один з найбільших секторів суспільства, у якому працюють і здобувають освіту близько 9 млн. осіб. Україна успадкувала від СРСР потужну розгалужену освітню систему з передовою на той час інфраструктурою.