ВОНИ ВОЮЮТЬ ЗА УКРАЇНУ

ШИРОКИНЕ – звитяга і чин бійців легендарного 8-го окремого батальйону Української добровольчої армії «Аратта»

Минулого тижня мені і редактору Жидачівської районної газети «Новий час» Андрію Данильцю почергово зателефонував командир батальйону Андрій Гергерт на псевдо «Червень» і сповістив, що наше прохання відвідати найбільш небезпечну ділянку фронту неоголошеної українсько – російської війни – Широкине -, де воюють бійці армії Дмитра Яроша, розглянуто позитивно. Делікатно, але рішуче, перервавши слова вдячності, комбат назвав час і місце виїзду і побажав щасливої дороги…

РЕЗОНАНС

Степан Семерак: «Ну-ну – і хто кого обманює?»

У «Віснику Розділля» за 2 грудня 2016р. прочитав цікаву статтю: « Нова міська влада: позитив помітний, але роботи ще чимало...». Повністю згоден з автором статті І. Грицуляк, а особливо у тому, де автор пише ось про таке, цитую: «Було б добре, якби голова міської ради хоч раз на місяць давав відповідь у газету «Вісник Розділля» на поставлені питання мешканців міста. Але бажано не загальну відписку, а конкретно факти і що було зроблено після зауваження!» Пані Грицуляк влучно зауважила: «але бажано не загальну відписку, а конкретно факти». А тому підтримую пані Грицуляк і прошу від міського голови і його заступників доносити до людей правду.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ

Минулого тижня «новороздільського» лебедя доправлено у «Лімпопо» на зимівлю

У останніх номерах “Вісника Розділля” докладно описувалася епопея із порятунком пораненого білого лебедя, який, відбившись від зграї, оселився на міському декоративному озері. Згадувалося, що пернатого, якому надав тимчасовий притулок новороздільський підприємець і активний городянин Степан Семерак, от-от мають доправити у зоопарк “Лімпопо”, що у Меденичах Дрогобицького району. Оскільки співвласник зоопарку Сергій Костів несподівано захворів, то переїзд лебедя відклався на півтора тижні і тільки 8 грудня “Роздільчанин” – так назвали величну птаху внуки Степана Васильовича – прибув у “Лімпопо”.

ЧИТАЧ ПОРУШУЄ ПРОБЛЕМУ

Дійти до «парадного» входу у Центр зайнятості здоров’я нема, тож ходимо напоперек. Де вихід?...

Мабуть, як кажуть «даїшники», городяни, які добираються до міського Центру зайнятості населення напоперек повз пам’ятник Тарасу Шевченку, є порушниками правил, проте, шановна владо, спробуй і нас зрозуміти, чому так чинимо. От, наприклад, мені «під шістдесят», букет недуг чималий, тож «намотати» ногами величеньке коло (а живу у старій частині міста на вул. Грушевського), аби зайти на територію Центру з «парадного входу», повірте, здоров’я немає. А таких у місті живе чимало. Та і де була логіка проектантів модернової «біржі», коли вони планували такий маршрут до приміщення?

ЗМІНИМО КРАЇНУ РАЗОМ

Ірина Чумак-Луганська: «Нам нав’язують стереотипи окремішності, але насправді ми єдині. І мета освітян спільна – фахово навчати»

Для Ірини Віталіївни усе бачене і чуте було навдивовижу нове, подекуди незвичне, а подекуди, навпаки, рідне і близьке, захоплююче і цікаве, отож не приховувала ні своїх розбурханих вражень, ні емоційного переповнення, ні чисто людської зацікавленості.

Андріївські вечорниці у Таворі

12 грудня, напередодні свята Андрія Первозваного, у Центр «Тавор» завітали учні 4-8 класів НВК ім. Володимира Труша. Дійство супроводжувалося веселими співами, традиційними обрядами нашого етносу, історією виникнення свята.

Конкурс малюнків: у країні закону, права і таланту

Талановитими школярами гордяться і їх батьки та вчителі, навчальний заклад і місто, а талановитими громадянами пишатиметься країна. Зрештою, саме вони, відповідальні, законослухняні молоді люди і покликані створити країну нову – європейську, правову, з якої би не хотілося виїжджати. Дві мети – знання законів і художній талант – зумів поєднати у собі оголошений відділом Cтрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги конкурс на кращий малюнок «У країні закону і права».

Країна, якої немає на карті

Бібліотека – давня і вічно юна оселя людського розуму, храм добра і знань, до якого приходять ледь навчившись читати. Так сталось, що на перехресті доль поєднались дві давні професії – вчитель і бібліотекар. Обидві покликані дібрати ключик до кожного дитячого серця і бути поводирем у храмі людського духу.

ЧИТАЧ ПОРУШУЄ ПРОБЛЕМУ

Розвадівський напрям: підказка обласному та народному депутатам

Як новорозділець і пенсіонер зі стажем, можу з певністю стверджувати, що чимало городян мого статусу доїжджають у справах до Львова “електричкою” із залізничної станції, що у Розвадові. З одного боку, наче і клопітно, бо і час на пересадку з новороздільського автобуса у цьому селищі витрачається, а з іншого – і вигідно, бо ж потягом до столиці Галичини їхати дешевше, а пенсіонерам безкоштовно.

З ЧИТАЦЬКОЇ ПОШТИ

Наші двірники М. Дідух і Л. Гордишиньска з випробуванням негодою впоралися

Зимова негода щораз пильніше примушує нас зважати на роботу комунальників, бо , що там говорити, від цього залежить і можливість спокійно дійти до роботи чи за покупками, і певною мірою наше здоров’я, якому зимової пори загрожує падіння, і відповідно, настрій. От лишень минулого тижня читали у вашій газеті, що місто знову не готове до зими. Але людський фактор, що не кажіть, має велике значення. От біля нашого будинку – по вул. Шашкевича, 5 - якраз тих позаминулих вихідних, коли мело-не переставало, було прибрано, почищено, посипано.

СПОРТ

Два боксери з Нового Роздолу вибороли призові місця

7-10 грудня ц.р. у Трускавці проходив відкритий Всеукраїнський турнір з боксу «За мир та єдність України» серед юнаків 2003-2004 р.н. В турнірі приймали участь 150 боксерів з Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Львівської областей України.

СПОРТ

Вітаємо тенісистів!

6-7 грудня ц.р. відбулися обласні змагання з настільного тенісу серед вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації, у яких приймали участь студенти 32 коледжів Львівщини. Команда Новороздільського політехнічного коледжу була представлена трьома юнаками – Штойко Роман, Кліндухов Дмитро, Слободзян Максим. Наші тенісисти успішно пройшли попередню та півфінальну стадію змагань.