Вердикт громадських слухань: Генеральний план Нового Роздолу вимагає суттєвих якісних доповнень та доопрацювань

10 липня у малому залі МБК «Юність» за головування міського голови Андрія Мелешка відбулись громадські слухання на тему «Розгляд проекту «Генеральний план м. Новий Розділ Львівської області». Дані слухання можна означити як попередні, метою яких було...

Богдан ТОКАР: «Новий погляд на професійну освіту в ракурсі європейського досвіду та ініціативи ТОВ «ДМЗ «Карпати»

Її передісторія доволі коротка, але багатообіцяюча – на запрошення директора ДМЗ «Карпати» Григорія Бевза та директора НПЛБП (№6) Богдана Токара та за сприяння Торгово-промислової палати України до Нового Роздолу був запрошений один з керівників Німецького національного союзу зварювання Ганс Гросс.

Проблему перерахунку пенсій розглянуть у Верховній Раді

Народний депутат України Тарас Батенко зареєстрував депутатський запит, що стосується, без перебільшення, добробуту більше двох тисяч сімей Миколаївського району та міста обласного значення Новий Розділ.

Служба за контрактом: більше інформаційно-роз’яснювальної та індивідуальної роботи

Участь у спільному засіданні узяли заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Віктор Козоглодюк, головний спеціаліст мобілізаційної роботи Миколаївської райдержадміністрації Андрій Тупис, начальник відділення комплектування Миколаївського РВК Олег Труш, а також міський голова міста Новий Розділ Андрій Мелешко, начальник управління соціального захисту населення Новороздільської міської ради Галина Калінчук, директор Новороздільського міського центру зайнятості Петро Козак, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, правоохоронної та оборонно-мобілізаційної роботи Володимир Щепний, начальник відділу з питань гуманітарної політики Оксана Єсауленко, секретар ради Ірина Кравець.

Зауваження та пропозиції до проекту «Генеральний план м. Новий Розділ Львівської області» (витяги)

1. Порушений взаємозв‘язок та спадкоємність з діючим генпланом міста. Повністю проігнорований проект забудови громадського центру міста, в складі новобудов, так званий «БАМ». Проігнороване наявне містобудівне обґрунтування розміщення міської Ратуші на площі за пам’ятником Т. Шевченка.

Хрест у серцевині старого бука

Ліворуч від Царських воріт у старенькій церкві Воздвиження Чесного Хреста села Ілова з’явилася незвична реліквія, якої не має, мабуть, жоден інший храм в Україні. Це – розколоте навпіл поліно старого бука, на обох внутрішніх поверхнях якого лісоруби побачили… православний хрест.

«Батьківщина» на Львівщині впевнено утримує лідерські позиції

Якби парламентські вибори відбулися наступної неділі, то у Львівській області 5-відсотковий бар’єр подолали б шість політичних партій. При цьому одним з лідерів виборчих перегонів стала б ВО «Батьківщина». Про це свідчать дані дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг».

СБУ ІНФОРМУЄ

Слідчим відділом Управління СБ України у Львівській області відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість) за фактом пожежі на Львівському полігоні переробки твердих побутових відходів у селі Грибовичі.

Виховання – це творчість

Діти - це квіти у саду суспільного життя, і ми, дорослі, дуже хочемо, щоб вони зростали привабливими і милими для будь-якого ока. А для цього потрібен дбайливий догляд і любов.

Психолог – не лікар, а друг

Психолог школи – це спеціаліст, який працює з учнями, їх батьками, педагогічними працівниками, допомагає у створенні сприятливих умов для розвитку і соціалізації учнів та формуванні психологічного комфорту в школі.

А над світом мистецтво цвіте

Народне мистецтво, яке передавалося з покоління в покоління, століттями завжди було і є ґрунтом для спілкування людей, джерелом пізнання історії, культури і звідти йдуть витоки творчості. Із далекого минулого прийшло до нас рукоділля – рук діло. І виникло воно з любові до рідної землі і батьківської оселі, зі спілкування із навколишнім світом та потреби не тільки бачити красу, а й творити своїми руками.

Кружляють пари в ритмі вальсу…

Кружляють пари в ритмі вальсу, лунає ритмічне ча-ча-ча, і подих захоплює від аргентинського танго! Всі ці кадри не з бразильського карнавалу чи закордонного фільму, а зі звітного концерту клубу спортивного танцю «Фоловей», який відбувся 25 травня в приміщенні ЗШ № 5.

У звичаях і традиціях ти душу України пізнай

У травні учні 8-Б класі разом із класним керівником Зінченко М.І. провели свято «У звичаях і традиціях ти душу України пізнай». Захід був проведений у формі ярмарку, метою якого було поглибити знання учнів про звичаї та традиції українців, формувати навички культури поведінки та спілкування, розвивати особистісні творчі здібності дітей, виховувати цілісне ставлення до традицій минулого.

А ми переможці!..

У 2015-16 навчальному році усі школи міста продовжили естафету спортивних змагань між навчальними закладами - XIІ спартакіаду школярів з фізичної культури. Загалом учні ЗШ № 5 брали участь в 11 змаганнях. Майстерність, характер, командний дух, жага до перемоги спостерігалась у кожній грі, у кожній спортивній сутичці. Кожне втрачене очко приводило до розчарування, суму, іноді навіть до сліз. Але підводити підсумки спартакіади для нашої школи приємно: І-х місць - 5, ІІ-х місць - 3, ІІІ-х місць - 3.

Екскурсійна мандрівка стежками Закарпаття

Нещодавно учні 8-х класів разом з класними керівникаим Андрусик Жанною Павлівною та Цибульською Надією Михайлівною здійснили екскурсію історичними місцями Закарпаття. Цей чарівний і неповторний край з гірськими схилами і затишними долинами вабить кожного, хто хоч раз завітає сюди.

Театр, що ім’я йому – «Життя»

Для кожного з нас час є дорогоцінним, до того ж, коли ми проводимо його з користю, то маємо радіти, адже саморозвиваємось, вивчаємо щось нове та просто не витрачаємо його даремно.

Настільний теніс для працівників «ОДВ-Електрик»

24 червня проведено перший турнір з настільного тенісу між працівниками «ОДВ-Електрик» в спортзалі Новороздільського політехнічного коледжу. Організатором змагань є профспілка «ОДВ-Електрик». Висловлюємо подяку директору коледжу Барабану М.М. за сприяння в проведенні заходу та викладачу фізкультури Іватю В.І. за допомогу в організації та прекрасне суддівство.

На воді – будьте обережні!

Незважаючи на неодноразові застереження рятувальників щодо дотримання громадянами правил безпечної поведінки під час перебування на водних об’єктах, в області мають місце трагічні випадки загибелі людей на воді. Як свідчить статистика, з початку року на водоймах Львівщини потонуло 22 мешканці краю. Така ситуація викликає у всіх рятувальників Львівщини неабияку стурбованість й потребує вжиття ефективних запобіжних заходів.

Як вберегтися від спеки

В літній період значно зростає температура повітря . Як наслідок –підвищується ризик отримання сонячного та теплового ударів. Тому необхідно дотримуватись елементарних правил поведінки під час перебування на вулиці та в приміщеннях.