Про початок опалювального сезону 2016-2017 років в м. Новий Розділ

У зв’язку із різким зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря, відповідно до п. 5 Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Мінжитлокомунгоспу від 10.12. № 620/378 та п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”

Ірина КРАВЕЦЬ: До якої межі мешканці Нового Роздолу готові обмежити своє право на самоврядування заради хибного відчуття захищеності у мешканців сусідніх сіл?

Маю можливість порівняти громадське обговорення, яке відбулося в Новому Роздолі, зі слуханнями, які відбувалися в сусідніх селах, оскільки ми з колегами по фракції «Конкретних Справ» відвідували всі ці слухання.

Україна de facto

Цьогоріч ми відзначили 25-ту річницю незалежності нашої держави, а сьогодні – величне свято Покрови – День Захисника України. Ми, українці, пройшли довгий і нелегкий шлях. Тому вартувало б згадати, як усе відбувалось, як творилась наша державність, як у нелегкій боротьбі протягом століть славні герої нашого народу виборювали право жити у вільній державі і яким нелегким був цей крок.

Депутати – «укропівці» категорично за відновлення доїзду «маршруток» новороздільського, миколаївського та інших напрямів до приміського вокзалу

11 жовтня депутат Львівської обласної ради від фракції "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Галина Сич зачитала з трибуни депутатський запит скерований до керівників області щодо відновлення доїзду маршрутів новороздільського, миколаївського, стрийського, жидачівського до Приміського залізничного вокзалу міста Львова.

Щодо достовірності надрукованого у № 37 від 07.10.2016р.

У повідомленні «У кожної школи - свої здобутки…» п. Іван Риба подав недостовірну інформацію, зокрема у частині таблиці.

Сказане слово, випущена з лука стріла і літа, що минули, ніколи не повертаються...

За понад 20 років роботи у «Віснику Розділля» спостеріг, що автори публікацій у міській газеті, які за фахом представляли (представляють) « освітянський цех», відзначалися (відзначаються) навдивовижу «подібністю» текстів. Насамперед - чіткістю у висвітленні події, точністю у формулюванні порушеної проблеми, розмаїтістю, проте толерантністю, у застосуванні мовно – стилістичних засобів та поміркованістю у оціночних судженнях.

Вікторія Юрко – лауреат Всеукраїнського фестивалю

7-9 жовтня у місті Львові відбувся Всеукраїнський фестиваль - конкурс "Зірка української сцени". Вихованиця вокально-естрадної студії "Гармонія" Новороздільського БДЮТ Вікторія ЮРКО (керівник - І. М.Чернова - Кузик) була нагороджена дипломом лауреата ІІ-ого ступеня.

Інформація про правову допомогу – з перших уст

Новороздільське бюро правової допомоги, яке працює у нашому місті з 1 вересня ц.р., не лише справно та вчасно виконує свої обов’язки, надаючи правову допомогу мешканцям міста, але й пішло, як мовиться, «в люди». Тобто його працівники активно рекламують та пропагують свої послуги серед новороздолян. Зокрема, лише останнього місяця Бюро правової допомоги провело дві такі зустрічі «на виїзді».

Спадковість поколінь

Втретє за свою новітню історію українці на державному рівні відзначають День захисника України. Чому саме цьому дню Президент України П. Порошенко надав перевагу для остаточного обривання пуповини від спільного святкування Дня захисника Вітчизни (23 лютого) з країною-агресором і чи випадковий він?

Горнусь до тебе, Україно

Минулого тижня учні 6-Б та 7-В класу Новороздільської СШ І-ІІІ ст. №4 були запрошені у дитячу міську бібліотеку на літературно-музичну годину «Ми всі одне, одна родина-дорослі, діти, Україна», яка була присвячена 25-річниці Незалежності України. Зі вступним словом із нагоди свята до гостей звернулася А.М.Пекарська. а провела цей захід Г.Т.Пікула.

Микола ФЕРЕНЦ: «Робимо усе необхідне, щоб платники податків були задоволені нашими послугами. Зокрема, і електронними сервісами»

Інтерв'ю із заступником начальника-начальником Миколаївського відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Миколою ФЕРЕНЦОМ.

Психологічне насилля в сім’ї

Психологічне насилля над дитиною створює не мало проблем для розвитку обдарованої особистості та повноцінного члена суспільства. Більшість людей не усвідомлюють що психологічне насилля є нормою нашого життя. Психологічне насилля не завжди можна зафіксувати, зареєструвати, а тим більше, підтвердити, якщо справа дійде до суду.

Мораторій на продаж землі – спільна перемога ВО «Батьківщина» та аграріїв

Верховна Рада прийняла в цілому законопроект щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель до 1 січня 2018 року.

28-30 вересня у м. Новий Розділ, смт. Розділ та м. Миколаїв відбувся традиційний ІІI Всеукраїнський дитячий турнір з футболу пам’яті заслуженого майстра спорту Андрія Баля

Цього року учасниками змагань стали 12 команд, а саме: група А – Новороздільська ДЮСШ, ДЮСШ м. Червоноград, ФК «Верес» м. Рівне, ФК «Галичина» м. Львів;група Б - Роздільська ЗОШ, ДЮСШ м. Дубно, ДЮСШ м. Дрогобич, ДЮСШ м. Новояворівськ; група В - Миколаївська ДЮСШ, ДЮСШ №4 м. Львів, ДЮСШ «Нива» м. Миколаїв, ФК«Лицар»м. Львів.