День Матері і День пам’яті та примирення об’єднала ідея милосердя, віри, надії, любові

У ці травневі дні Україна відзначає День Матері. Символічно, але на неділю, 8 травня, припав і День пам’яті та примирення, день вшанування жертв у Другій світовій війні.

ТЕМА ТИЖНЯ

Галина КАЛІНЧУК: Зміни щодо призначення та надання субсидій зумовили Постанови КМУ, які набрали чинності 30 квітня

Зміни є і досить значні. Зокрема, для працездатних осіб (крім осіб, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах і проживають разом з батьками чи іншими членами родини; осіб, призваних на строкову військову службу), середньомісячний дохід яких протягом періоду, за який визначається сукупний дохід, менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на такий період...

ДОБРА ЗВІСТКА

Тарас Батенко: «Новороздільська громада виборола право реалізувати 3 мікропроекти та 2 соціальні об'єкти за 4,6 млн. грн.»

Основними пріоритетами Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2016 р. Львівською обласною радою визначено освіту, медицину, культуру, вуличне освітлення населених пунктів. Із 1419 заявок конкурсна рада відібрала 647 мікропроектів на загальну суму 51 млн. грн.

ПРО ГОЛОВНЕ

Володимир КРИЖАНІВСЬКИЙ: Буде індустріальний парк – будуть робочі місця і активізація економічного розвитку міста

На сторінках «Вісника Розділля» неодноразово висвітлювалися питання проекту розвитку Новороздільсьського індустріального парку. Індустріальний парк є важливим і потрібним проектом для Нового Роздолу, оскільки сприятиме створенню робочих місць і активізації економічного розвитку міста. Про те, на якому етапі зараз перебуває даний проект та про перспективи індустріального парку у Новому Роздолі ми вирішили розпитати голову Центру «Регіональний Розвиток» Володимира КРИЖАНІВСЬКОГО.

Галина БАРТКЕВИЧ: ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» проводить нарахування за послуги у відповідності до нормативно-правової бази

Чергові «листи щастя», тобто квитанції про оплату за тепло за квітень, схвилювали та обурили ціле місто: хто прийшов за поясненнями, хто голосно обурюється в громадських місцях. Ми ж звернулися за поясненнями про нарахування плати за послугу централізованого опалення до керівник відділу збуту ТзОВ «Енергія Новий Розділ» п. Галини Барткевич.

Ніхто не забутий, ніщо не забуто

Дбаємо і шануємо пам’ять полеглих героїв

Нещодавно в районі озера Барвінок, поблизу місцини, що має назву “Камінчики”, силами місцевих небайдужих людей було відновлено хрест на могилі січового стрільця.

Благодійна акція від людей доброї волі

Напередодні найбільшого християнського свята, світлого Великодня, депутати Новороздільської міської ради (фракція ВО «Батьківщина») В. Засанський, Н.Тарнавчик, Г.Гуглич в рамках благодійної акції спільно з відділом з питань гуманітарної політики та службою у справах дітей Новороздільської міської ради вручили подарункові набори кільком родинам Нового Роздолу, які потрапили у складні життєві обставини (багатодітним, де 4 і більше дітей, та дитині-сироті).

БІБЛІОТЕЧНИЙ ЗРІЗ

Чорнобиль біллю озивається...

Ці рядки 30 років тому, 2 травня 1986 р., написав поет, наш земляк Віктор Спиридонович Бойко, котрий з перших днів Чорнобильської трагедії був там фотокореспондентом. Цими словами відкрила літературну годину-реквієм, присвячену 30-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС, Пекарська А.М.

«КНИГОМАНІЯ – 2016»

Величезний світ – принадний і розмаїтий – лине до нас зі сторінок улюблених книг. Важливо читати не поспішаючи, щоб не втратити жодної краплі дорогоцінного змісту книг. Людина, що ковтає книги, схожа на мандрівника, який знайомиться із країною з вікна вагона.

ОФІЦІЙНО

4,4 млн. грн. акцизного податку надійшло до місцевого бюджету від платників Миколаївського району і м. Новий Розділ

Протягом перших чотирьох місяців 2016 року платники податків Миколаївської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, які реалізовують підакцизну продукцію, перерахували до місцевого бюджету 4,4 млн. грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів, зокрема по Миколаївському районі – 1,7 млн.грн., Тростянецькій об”єднаній територіальній громаді – 1,9 млн.грн., м.Новий Розділ – 0,8 млн.грн.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас БАТЕНКО серед народних депутатів Львівщини направив найбільше запитів, що стосуються вирішення проблем округу або області, – Громадянська мережа ОПОРА

За півтора роки роботи у Верховній Раді львівські мажоритарники подали 490 депутатських запитів. Про це під час прес-конференції у Львівському прес-клубі розповів аналітик Львівського представництва мережі ОПОРА Тарас Радь «Лідерами за кількістю запитів є Дмитро Добродомов, Ярослав Дубневич, Володимир Парасюк та Тарас Батенко.

ФК “Хімік”: третя поразка поспіль. Завдання на завтра – тільки перемога...

Саме такий дедлайн поставили перед новороздільськими футболістами керівництво та спонсори ФК “Хімік” на зборах, які відбулися на початку тижня. Додамо, що категоричність зумовлена вкрай незадовільним результатом команди у трьох стартових поєдинках – три поразки поспіль.

Новороздільський підсумок: на 5 учасників 4 перших та 1 друге місця

26-27 квітня в м. Львів відбувся турнір з боксу на призи Івана Новокшонова серед школярів 2004-2006 р.н. У турнірі брали участь 6 команд: 4 команди зі Львова і по 1-й - з Миколаєва та Нового Роздолу. Команда Нового Роздолу, яку представляли 5 спортсменів ДЮСШ (тренер – Тарас Кудляк), зчинила справжній фурор на змаганнях, оскільки за результатами змагань 4 боксери зайняли 1 місце, а ще один - 2 місце.

СПОРТ

Кікбоксер Юрій ФРАНКІВ з Нового Роздолу посів І місце у Всеукраїнському турнірі. Добре виступили й інші бійці БК “Хануман”

З 27 по 29 квітня в м. Запоріжжя проходив Всеукраїнський відбірковий турнір з кікбоксінгу, з участю найсильніших спортсменів цього виду двоборств, за підсумками якого формуватиметься збірна команда України, яка буде представляти нашу державу на Чемпіонаті Європи в Німеччині в жовтні 2016 року.

ЩЕДРІ ДАРУНКИ ДО СВЯТОГО ВОСКРЕСІННЯ

Правління Стрийської міжрайонної первинної організації Українського товариства сліпих та Стрийського територіального фонду соціального захисту і реабілітації сліпих висловлює щиру подяку організаціям, підприємствам, товариствам, приватним підприємцям за надану доброчинну допомогу продуктами харчування членам організації та фонду...

СИТУАЦІЯ

Кабелекрад продовжується. Хоча поліція вже декількох злодіїв затримала...

Це вже схоже на цілеспрямовану “кампанію” – ледь не щодня красти у Новому Роздолі кабельну продукцію Укртелекому. Минулого понеділка на апаратній нараді з вуст міського голови Андрія Мелешка навіть прозвучала версія, що окрім, звичайних злодіїв, до кабелекрадіжок можуть бути причетні конкуренти цього підприємства. Утім, це тільки одне з припущень у низці версій правоохоронців.