АКТУАЛЬНА ТЕМА

Що змінилося і залишилося без змін у оформленні субсидій на новий сезон

Управління соціального захисту населення, розташоване в будинку по вул. В.Чорновола, 7, тішить привабливо і з любов’ю оформленим працівниками управління газоном з альпійською гіркою та красивими зеленими насадженнями. Це зауважують і відвідувачі, мовляв, про ставлення до роботи свідчить навіть увага до робочих кабінетів і навколишньої території.

ІНІЦІАТИВА

Ірина КРАВЕЦЬ: «Толоку» біля пам’ятника Шевченка зініціював Степан Семерак. Команда «Конкретних справ» підтримала, люди оцінили…»

Минулої суботи вранці праворуч від пам’ятника Тараса Шевченка кипіла робота: група людей зосереджено, проте із настроєм та бажанням, фарбувала лавки, які віддавна облюбували собі для відпочинку та зустрічей і поважні, і середнього та молодого віку новороздільці, усякі друзі, приятелі та закохані а, напевно, найбільше - матері, татусі, бабусі і дідусі з діточками: і немовлятами у візочках, і більшенькою галасливою та непосидючою малечею.

МІСЬКА ХРОНІКА

Сумної слави «крапка» згорнула свою … діяльність

Нехай не ображається добродій - підприємець, але саме такої репутації набула його, так би мовити, «крапка», розташована побіля верхніх воріт входу на міський стадіон «Хімік», що по вул. Чорновола.

ЖИВІМО БЕЗПЕЧНО!

З творчого простору - у безпечний світ! У середу 3 серпня у приміщенні бібліотеки-філії на «бамі» стала центром спілкування із спеціалістами Новороздільського центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді, якими був розроблений маршрут для безпечного життя дітей.

Новорозділець Павло РИЗВАНЮК – лауреат літературного конкурсу-фестивалю у Львові

Нещодавно у Львові відбувся 2-й конкурс-фестиваль Якова Бузинного "Збережемо сім’ю" Спілки християнських письменників України (СХПУ). На фінальний тур прибули письменники з Києва, Одеси та сусідніх областей – всього 25 чоловік.

ЛИСТ З ПРИВОДУ

Випадкова зустріч з добродієм і … дитячий майданчик

Розпочнемо лист з того, що облаштування дитячого майданчика на нашому кварталі, який віднедавна тішить зір охайністю, а галаслива малеча знову тут залюбки бавиться у свої нехитрі ігри (на фото), почалося, можна сказати, із випадкової зустрічі мешканців будинку по вул. Чорновола, 18-а із молодого віку добродієм зо три тижні тому. Почувши, що ми нарікаємо на занедбаність дитячого майданчика, він сам підійшов і зацікавився розмовою.

Знай наших!

Ігор Соболевський – бронзовий призер Чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів

Ще донедавна І. Соболевський був багаторічним керівником міського відділу освіти, але у зв’язку з досягненням пенсійного віку та приватними обставинами з цьогорічного червня Ігор Орестович пішов на заслужений відпочинок. Утім, навіть входження у лави категорії осіб поважного стану не завадило колишньому освітянському очільнику не тільки продовжувати активно займатися спортом, а й здобувати високі нагороди у престижних змаганнях.