Мирослав ЛЕПКИЙ: Наша робота – це щоденні господарські питання, яких не бачить загал. Про додаткову групу у ДНЗ «Голубок», продаж кінотеатру «Україна», оприлюднення зарплат міської ради скажу докладніше...

Офіційне урочисте відкриття групи у ДНЗ «Голубок» - приємна і довгоочікувана подія. У виступах лише побіжно згадали про труднощі. Тому і розмова з першим заступником міського голови М.П.Лепким, який курує питання освіти у місті, була далеко не святковою і суттєво вийшла за рамки події.

Резонанс

Як хотіли налаштувати працівників бюджетної сфери проти «КОНКРЕТНИХ СПРАВ», або Шито-крито: а ось і перші факти

Ми, представники команди «КОНКРЕТНИХ СПРАВ», прочитали статтю «За все треба відповідати. Усім…» і хочемо подякувати її автору, Івану Басарабу за справедливі повчальні слова. Критику в свою сторону сприйняли позитивно і зробили певні висновки щодо подальших наших дій. Зокрема, будемо доносити до громади відтепер лише ті факти, щодо яких маємо вагомі докази.

Депутатське звернення

Керуючись законами України «Про статус депутатів місцевих рад» та «Про доступ до публічної інформації», прошу надати інформацію про нараховані виплати нижчепереліченим працівникам бюджетної сфери протягом січня-жовтня 2016 року за кожен місяць окремо, а саме вказати розміри.

Про надання інформації про заробітну плату

У зв’язку із депутатським зверненням депутата Новороздільської міської ради Бендаса Л. М. (фракція «Конкретних справ») вих. №3 від 31.10.16 р., просимо в термін до 9.11.16 р. подати до виконавчого комітету міської ради письмову інформацію про нараховані виплати (заробітну плату) в розрізі усіх складових (окремо оклади, надбавки, допомоги і т.п.) усім працівникам бюджетних установ та закладів міста Новий Розділ, які фінансуються з бюджету за період січня-жовтня 2016 року.

Чи доцільно міняти профіль кінотеатру «Україна»?

Як мені стало відомо, наша міська влада хоче продати кінотеатр «Україна». Ціну вже не вперше знижують. Тепер вона становить навіть не два з половиною мільйони гривень. Чи не занизька ціна за місце, розташоване в географічному центрі міста?

Діяльність влади має бути прозорою

Прочитавши в останніх номерах «Вісника Розділля» матеріали різних авторів, зокрема, директора НВК імені Володимира Труша Євгенії Чернюх, депутата міської ради Ірини Кравець, помічника депутата, члена виконкому, голови НМО ПП «Конкретних справ» Степана Семерака – людей публічних і знаних у нашому місті, людей, які, на відміну від пересічних новороздільців, за родом своєї діяльності набагато більше знають про, якщо так можна висловитися, підводні камені, політичну чи господарську «кухню» нашого міста, зауважив, що жоден із цих авторів бодай одним добрим словом не висловився на адресу нашої міської влади.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Народний депутат Тарас БАТЕНКО залучив 6,5 мільйонів гривень з Державного бюджету на об’єкти соціально-економічного розвитку округу

Плани надходжень місцевих бюджетів перевиконуються і нещодавно, за результатами піврічної та звітності за 9 місяців 2016 року, на місцевому рівні були внесені зміни до місцевих бюджетів. Але коштів на вирішення важливих та масштабних проблем не вистачає. Серед переліку таких проблем - ремонт, реконструкція або будівництво об’єктів соціальної інфраструктури (школи, садочки, лікарні, поліклініки) та транспортної (дороги, закупівля транспорту)...

Відкритий лист Голови політичної ради партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Тараса Батенка Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману

Враховуючи суспільний резонанс, який викликав поданий до Верховної Ради проект Державного бюджету України на 2017 рік, звертаюся до Вас з пропозицією забезпечити усунення в ньому соціальних перекосів та віднайти можливість передбачити належне фінансування галузей, що є критично важливими для розвитку України та добробуту громадян.

У ПАРТІЯХ

Громадська приймальня та депутати від «Батьківщини»: і надалі працюємо для людей та міста. Рада VІІ каденції працює ефективніше, ніж попередні. Хоча є і окремі недоліки…

Якщо не помиляюся, у приміщенні МБК «Молодість», як мовиться, «квартирують» три громадські приймальні – народного депутата та міських парторганізацій. І, схоже, що найчастіше городяни прямують за порадою чи сприянням саме до офісу міського осередку «Батьківщини»…

Про вічний і незмінний маніфест культпрацівника...

9 листопада разом із Днем української писемності та мови відзначають Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Сьогодні бути працівником культури - важка і дуже важлива місія. Це, ніби підтримувати в душах людей той життєдайний вогонь, без якого людство зануриться у пітьму і хаос.

Кривава ціна миру у минулому і сьогоденні: з погляду історії та християнської етики

Ще кілька років назад нам здавалося, що живемо в цивілізованому світі, де немає місця ні насиллю, ні грабункам, ні тим паче війні. Події ж 2014 року – дуже потужний сигнал Україні і всій Європі прокинутися. Відбувається повернення історії. Водночас абсолютні кальки минулого неможливі, бо гравці міняються. Війна знецінює людське життя, створюючи для цього все нові й нові ідеології

Бойові стрільби: до занять з юнаками долучилися бійці 8-го окремого батальйону «Аратта»

Бойові стрільби з автомата АК-74 на стрільбищі військової частини у с. Завадів Стрийського району для новороздільських школярів стало уже утвердженою традицією.

II пленарне засідання XI сесії міськради: копіткий і дискусійний процес прийняття складних рішень

Друге пленарне засідання 11 сесії, незважаючи на невелику кількість нерозглянутих питань, все ж розтягнулося як у часі, так і в проблематиці порушених питань.

Інноваційні технології у педагогічному процесі

Стан освітньої системи сучасності характеризується активним впровадженням інноваційних технологій у педагогічний процес. Зміни, які відбуваються сьогодні, ставлять все більш високі вимоги не тільки до професійних знань, умінь та навичок учителя, але й до його особистого рівня саморозвитку. Педагогові потрібно чимало мужності та сил, аби щоденно з посмішкою заходити до класу, обіймати поглядом усіх своїх неповторних «чомучок» і дарувати їм любов та мудрість.

Люби і пізнай свій рідний край

Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Восени красиво. Листя на деревах постійно змінює колір, а згодом і зовсім опадає на землю, вистилаючи її м’яким килимом. Треба вміти спостерігати, як вона хазяйновито, як та швачка, перевдягає нашу землю…

Нова група ДНЗ «Голубок» – урочисте відкриття напередодні ювілею

8 листопада група «Сонечко» дитячого садочку «Голубок « (№5) вітала теплом і барвистими кульками, співом та новими меблями, шампанським та благословення отця Романа Штігера (до речі, колишнього випускника садочку).

Ліцеїсти відзначили День української писемності та мови

Щорічно цікаво і урочисто відзначається День української писемності та мови у Новороздільському професійному ліцеї будівництва та побуту. Цього року святкування розпочав директор ліцею. Б.І. Токар привітав ліцеїстів із святом і коротко розповів історію встановлення Дня української писемності та мови саме 9 листопада, адже цього дня церква вшановує пам'ять Преподобного Нестора-літописця.