Леся МАГЕРА: «Виконуємо ремонт лише на відрізку дороги від повороту на «Сірку» і до «старої автобусної» – саме на такий обсяг у 2016 році виділено з обласного бюджету фінансування на даний об’єкт»

Минулого тижня на відрізку головної дороги, починаючи від повороту на сірчане підприємство і включно до «старої автобусної станції» по вулиці Ходорівській, швидкими темпами розпочався ремонт дорожнього покриття: невідомі працівники вправно виконували свою роботу, безперервно і монотонно “трудилося” з десяток одиниць спеціальної техніки: 4 катки, асфальтоукладач, грейдер, автонавантажувач, декілька вантажівок машин.

Андрій МЕЛЕШКО: «Чужих», а тим більше «грибовицьких» побутових відходів не приймаємо. З якою метою хтось ширить такі чутки, мені невідомо»

Минулої п’ятниці міський голова Андрій Мелешко у редакційному інтерв’ю “Чутки про завезення на наше сміттєзвалище відходів з Грибович – безпідставні” надав вичерпну інформацію стосовно ситуації, суть якої подана у заголовку публікації. Поміж тим, цього ж дня міські активісти провели мітинг під стінами “мерії” проти завезення у місто сміття зі Львова, на якому Андрій Романович знову заперечив таку можливість.

Тарас БАТЕНКО: «Важливо не допустити несанкціонований ввіз сміття у Новий Розділ, щоб не сталося екологічного лиха»

Велику кількість людей зачепила трагічна загибель рятувальників на Грибовицькому сміттєзвалищі. Подія, яка стрепенула не тільки Львів, але й усю Україну. І зараз нагадала про себе болісна проблема поводження із побутовими відходами.

Мирослав ЛЕПКИЙ: Запропоновані заходи – це своєрідний протокол про наміри для вирішення освітянських проблем

Напередодні позавчорашньої позачергової сесії Новороздільської міської ради, на якій депутатам пропонувалося до розгляду і прийняття рішення з дуже актуального питання - “Про вжиття заходів щодо економії бюджетних коштів та розвитку освітньої галузі”, але до цього так і не дійшло, оскільки забракло голосів за поданий порядок денний, репортер “Вісника Розділля” зустрівся з освітянським куратором - першим заступником міського голови Мирославом ЛЕПКИМ...

Перспективи і виклики, які стоятимуть перед об’єднаною громадою Розділля, та шляхи їх вирішення

В газеті "Вісник Розділля" від 20 травня ц.р. було опубліковано інтерв’ю з міським головою Нового Роздолу Андрієм Мелешком під заголовком "Ми повинні використати Закон про об'єднання територіальних громад так, щоб мешканцям було зручніше і доступніше отримувати всі види послуг".

Хоча питання «Про вжиття заходів щодо економії бюджетних коштів та розвитку освітньої галузі» і не включили у порядок денний, зате обговорили у «Різному»

Сьома позачергова сесія Новороздільської міської ради була освітянська – і за кількістю присутніх на її засіданні міських педагогів. Численні чутки про закриття міських навчальних закладів, невідомість і нагнітання ситуації, тому й зібралися у великому залі МБК «Молодість», щоб розібратися, що до чого. Зрештою, особливо у чомусь розібратися не вийшло, як у примовці, говорили-балакали…

Добре діло «Вогонь пам'яті єднає»

У квітні цього року у Новому Роздолі відбувся перший міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), у завзятій боротьбі перемогу здобув рій "Козацька воля" НВК "Лідер".

Доброта починається з дитинства

Мудрець сказав: «Краса врятує світ!». Але уже впродовж століть панує істина проста «Наш світ врятує доброта!»

У «польській школі» ми не тільки отримали знання, а й збагатилися культурно і духовно. Щиро дякуємо нашим шановним наставникам

Ось і настало довгожданне літо – пора канікул. Учні усіх п’яти шкіл Нового Роздолу попрощалися із цікавим, пізнавальним, але часом і виснажливим навчальним роком. Багато учнів стояли на порозі рідної школи останній раз, бо стали випускниками.

У Березині відбувся масштабний фестиваль активного відпочинку

Впродовж трьох днів мешканці Львівської області та гості зі всієї України й закордону активно проводили своє дозвілля на фестивалі "Небу-ХАЙ!" у с. Березина, на березі річки Дністер.

Хай вогонь в душі палає, а пожеж хай не буває

Під таким гаслом в міській бібліотеці для дітей пройшла година-попередження. В бібліотеці йшла розмова про вогонь, котрий може все – людей годує, обігріває, а при необережному поводженні з ним може принести велике лихо – спалити цілі села, ліси, будинки, а головне – забрати життя людей, дуже часто – дітей.

Оригінальний, особливий «Колобок» викликав захоплення глядачів

На виставу - старий добрий «Колобок» - запросили до БДЮТ. Зважаючи, що режисер і постановник – креативний керівник театрального гуртка «Маска» Будинку дитячої та юнацької творчості Лілія Томащук, а актори - вихованці центру «Тавор», діти, чиї емоції завжди відкриті і безпосередні, очікувала незвичайного. І не помилилася - «Колобок» був не традиційний, а особливий.

Персональна облікова картка застрахованої особи загальноообов’язкового державного соціального страхування

Що таке персональна облікова картка застрахованої особи? І кого можна вважати застрахованими особами?

Легалізація зайнятості населення та заробітної плати

Важливою проблемою сьогодні є нелегальні трудові відносини між роботодавцем та найманими працівниками, заняття підприємницькою діяльністю без відповідних документів та несплата податків до бюджету. Прийнявши рішення займатися підприємницькою діяльністю, роботодавці взяли на себе відповідальність перед людьми, працю яких використовують.

Миколаївська ОДПІ інформує

За січень-травень 2016 року Миколаївською ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області мобілізовано до Зведеного бюджету України 138793,5 тис.гривень. Зокрема, протягом січня-травня 2016 року підприємства, які перебувають на обліку в інспекції, сплатили до загального фонду Державного бюджету 76667,6 тис.гривень. Визначальними джерелами наповнення державної казни є податок на додану вартість, якого сплачено 17038,3 тис. гривень, податок на прибуток підприємств 8277,8 тис. гривень.

Срібні призери з пляжного волейболу

4-5 червня на спортивних майданчиках м. Стрий з нагоди відзначення Міжнародного Олімпійського дня відбулися фінальні обласні змагання з пляжного волейболу за Програмою ХХV спортивних ігор Львівщини.

ФК «Хімік» переміг «Цукровика». Та ще й у Ходорові. Браво!

...Та ще й з рахунком 2:0. Та ще й...Утім, мабуть, слід завершувати цей ейфорійний ряд з нагоди яскравої перемоги нашого "Хіміка" у Ходорові (відзначилися Андрій Гарапцьо у середині 1 тайму та Роман Крехтяк за 10 хвилин до завершення матчу), бо у багатьох епізодах напруженого поєдинку новороздільці демонстрували настільки потужну та винахідливу гру, що слова захоплення можна було б продовжувати і продовжувати.

ОСТАННІЙ РАЗ ОДЯГНЕШ ФОРМУ І ЗАПЛАЧЕШ...

Одинадцять років учні мріяли одягнути стрічку “Випускник”, а зараз мріють повернутись у 1 клас, щоб пережити всі ті надзвичайні емоції ще раз. І ось 31 травня настав такий день, коли кожен із нас піднявся на вищу сходинку у своєму житті. Звичайно, це важко усвідомити, що один із найдовших та найкращих періодів закінчився, але не потрібно засмучуватися, адже попереду нас чекає багато нового та яскравого.

З газети дізнаємося про усі події та процеси, що відбуваються. Віримо, що у місті все зміниться на краще

Добрий день, шановна редакціє! Хочу вам подякувати за те, що Ви прислухаєтеся до думок мешканців Нового Роздолу!