Сесія підтвердила: проблеми у органі місцевого самврядування існують, вирішити їх поки що не вдається. На часі - компромісні рішення

За збігом обставин редакційний матеріал про ХХІV позачергову сесію Новороздільської міської ради, яка відбулася 30 листопада, виходить саме сьогодні, 7 грудня, – у День місцевого самоврядування.

З понеділкової апаратної наради

Через затримання Держказначейством проплат проблеми накопичуються, а тут ще й засідання виконкому зривається…

Міський голова В.Туз повідомив присутніх керівників відділів міської ради про угоду між новообраними депутатами Верховної Ради від Львівщини (у новому парламенті Львівщина матиме, як ніколи, велике лобі – майже 40 депутатських мушкетів)...

РЕЗОНАНС

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ДЕПУТАТІВ НОВОРОЗДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА МІСЬКОГО ГОЛОВИ М.НОВИЙ РОЗДІЛ

З початком грудня пішов третій рік депутатської діяльності VI скликання. Однак, обранці громади, що йшли в раду з благородною метою захищати інтереси громади та кожного її мешканця, за два роки роботи так і не спромоглися затвердити повний склад виконавчого комітету, який дотепер балансував на межі голосу однієї людини.

Про наболіле

Як вдосконалити та облаштувати церковне життя...

Вибори завершились, пристрасті вляглись. Хтось з нас задоволений своїм вибором, хтось – ні. Одне слово, як завжди…

Володимир ТУЗ: «Щодо ситуації, яка склалася навколо роботи виконавчого комітету Новороздільської міської ради»

Шановні працівники бюджетних установ та мешканці міста Новий Розділ, яким не байдуже життя міста, повноцінне функціонування органів місцевого самоврядування, зокрема, виконавчого комітету Новороздільської міської ради.

РЕЗОНАНС

ФАКТИ ЗАСВІДЧУЮТЬ, ЩО НАРОСТАННЯ БОРГІВ КП «РОЗДІЛЖИТЛОСЕРВІС» БУЛО «ЗАКЛАДЕНЕ»...

Якщо точно охарактеризувати головні акценти наради, яка була зініційована директором ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» І. Артимком, то їх можна назвати намаганням «переформатувати» причини, що, власне, призвели до краху комунального підприємства, у вигідний певним особам варіант вирішення долі КП «РЖС».

Коментар

Реорганізація «швидкої»: причин для хвилювань немає – принцип обслуговування викликів не зміниться

З 1 січня 2013 року набирає чинності Закон України «Про екстрену медичну допомогу». Прикінцевим положенням цього Закону є реорганізація існуючих підрозділів служби швидкої медичної допомоги з метою забезпечення міських і сільських мешканців більш якісною, доступною, спеціалізованою екстреною (невідкладною) медичною допомогою.

Коментар

Нові сторінки «Меморіалу»

Тридцять третій “Меморіал” вітав гостей і учасників нещодавно у Новороздільському професійному ліцеї. Його організатори – керівник фізвиховання В. П. Кужільний і гостинна директор ліцею М.І.Хомин доклали максимум зусиль, щоб гості почували себе наче вдома.

ОФІЦІЙНО

Підвищення пенсій з 1 грудня 2012 року

Статтею 12 Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" від 22.12.2011 № 4282-У з 01.12.2012 року встановлено прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність — 884,00 грн.

Про результати контрольно-ревізійної роботи за 9 місяців 2012 року

Сектором інспектування у Миколаївському районі та м. Новому Роздолі Пустомитівської об’єднаної державної фінансової інспекції протягом 9 місяців 2012 року проведено 11 контрольних заходів (8 - на території Миколаївського району та 4 – у Новому Роздолі). З охоплених контролем 11 об’єктів контролю фінансові порушення виявлено на 9, що складає 82 % до загальної кількості обревізованих об’єктів.

Резонанс

Про золотозбагачувальну фабрику на теренах Нового Роздолу

Як стало відомо громаді міста, у Новому Роздолі на базі сірчаного виробництва запропоновано реалізувати інвестиційний проект зі збагачення привозної золотовмісної руди.

Проблема доступності – не лише для виборів

Громадська організація “Фундація прав людини” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні здійснила проект “Підсилення захисту виборчих прав людей з інвалідністю під час виборів депутатів Верховної Ради України 2012 р.”...