Олег Тягнибок: "Жодної “тушки” зі Львівщини у парламенті не буде...”

Як зазначив лідер "Свободи", з приходом чинної влади в Україні зруйновано ключові засади соціальної справедливості. Соціально-економічна політика в державі здійснюється в інтересах олігархів, а не народу.

Левко Лук’яненко: «Тарас Батенко – мій послідовник і наступник!»

Днями Львівщину відвідала легендарна постать, багаторічний політв’язень, голова Української республіканської партії, автор Акту проголошення незалежності України, Герой України Левко Лук’яненко. Життєвий шлях цієї людини заслуговує на глибоку пошану і дає натхнення його послідовникам.

ЛЕВКО ЛУК’ЯНЕНКО СТАВ ПОЧЕСНИМ ГРОМАДЯНИНОМ МІСТА ГЛИНЯНИ

Цими вихідними у місті Глиняни відбулося відкриття пам’ятної дошки Герою України Левку Лук’яненку на будівлі Глинянської міської ради.

Михайло СІРКІВ: “Треба, щоб до влади прийшли Люди з Совістю»

З Божого керівництва та народної ініціативи правника, будівельника, творчу особистість Михайла Сірківа висунули кандидатом до Верховної Ради по мажоритарному виборчому округові № 123. Неформальність цього кроку громади стала не лише прецедентом в Україні, а й засвідчила ще один крок до розвитку громадянського суспільства молодої держави.

Провокація у Миколаєві - справа рук заїжджих гастролерів

На народному віче у Миколаєві, де був присутній Герой України Левко Лук’яненко, невідомі молодики, які швидше за все були привезені до Миколаєва зі Львова або іншого міста, вирішили спровокувати конфлікт.

РЕЗОНАНС

Що потрібно людям – дороги чи амбіції?

Усім відомо, наскільки складною і важливою є господарка у будь-якому населеному пункті. Однією з найболючіших проблем була і є проблема доріг, як центральних, так і внутрішньоквартальних, тротуарів і пішохідних доріжок.

Поряд з традиційними чинниками, які впливають на успіхи, новороздільські освітяни застосовують і новації. В умовах оптимізації мережі це дає результат

Освітянська еліта міста – педагоги, керівники, щедрі душею, нескорені духом, романтики і фанати учительської професії зібралися, щоб з благословення отця-декана М.Міджака розпочати свіжий поступ у новий навчальний рік...

Першовересневе

«Добрий початок - половина всього» (Піфагор). Саме таким виявилося відзначення Дня Знань у навчальних закладах міста. Так тримати, освітяни!

Суботнього дня заквітчаний Першовересень, голосно калатаючи шкільним дзвоником, загостював у міських школах. Попри заспане небажання деяких школярів повертатись з літніх канікул за парти, попри схвильованих урочистістю події першачків та випускників, попри розігріту сонцем і розморену відпочинком шкільну братію...

НОВЕ У НОВОМУ РОЗДОЛІ

Капличка імені Віри, Надії, Любові та їх матері Софії у ЗШ №3 – духовна криниця у храмі науки

Як прийнято у галичан, кожне починання, зокрема, і новий навчальний рік розпочинається з Божого благословення. Традиційно вже – священослужитель на лінійці з нагоди Дня знань, спільна молитва, напутнє слово.

Новороздільці – срібні призери змагань

27 серпня 2012 року в місті Стрий відбувся футбольний турнір присвячений до Дня незалежності України. Честь нашого міста захищали юні футболісти 2002 року народження, вихованці тренера Новороздільської ДЮСШ п Поливка В М...

ФК «Хімік»: одна поразка, одна нічия у рідних стінах. Пора задуматися…

Минулої неділі новороздільський «Хімік» після двох поспіль виграшних матчів на виїзді приймав на домашньому полі одноосібного лідера першості – футбольний клуб із Демні.

Пожежники відреагували оперативно

У ніч з неділі на понеділок, з 2 на 3 вересня, а точніше – о 3 год.51 хв відділення 11-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Новий Розділ Головного територіального управління МНС...

Володимир ЗАСАНСЬКИЙ: «Досягнення наших освітян – одні з кращих у області, а матеріально-технічна база відстає...»

Насамперед, для мене Перший дзвоник – особливо близьке свято, тому що я, як і всі дорослі, колись був учнем, з допомогою вчителів пройшов «шкільну науку», за що їм назавжди вдячний.

Ліда КОТЕЛЯК: «Вплив освіти і мови на уми людей важко переоцінити...»

Власне, така оцінка особливо й не дивує - виборча кампанія ж. Проте на цей "піар" уваги не звертаю, тому що проблеми освітянської галузі для мене як члена ВО "Батьківщина" не пусті слова...

НАВКОЛО ВИБОРІВ

Народне віче не стало народним...

Рішуче "ні" висловили представники всеукраїнського об’єднання "Свобода" та "Батьківщина" кандидату в депутати Тарасові Батенку в межах народного віче.