Міжнародне співробітництво

Представники субрегіону розробляють деталі проектів

Чергова, уже третя зустріч представників трьох міст – Нового Роздолу, Жидачева, Миколаєва, які є учасниками українсько-канадського проекту...

Щоб забезпечити виплату зарплати бюджетникам, депутати проголосували одностайно. А голови 2-х фракцій порушили тему "подвійних стандартів"

Несподівана звістка про вівторкову позачергову сесію міської ради, яку цього ж дня повідомив репортеру "ВР" по телефону знайомий депутат, спочатку сприйнялася як жарт напередодні 1 квітня. Тим більше, що вже було відомо, що позачергова сесія стосовно ситуації із харчуванням дітей у школах запланована на 29 березня.

ЗНАЙ НАШИХ!

Нам потрібні такі українці!

З 22 по 25 березня під патронатом міністра культури М.А. Кулиняка був проведений ІІІ-й Всеукраїнський конкурс виконавців на музичних інструментах ім. А. Онуфрієнка в м.Дрогобич...

Точка зору

Янукович повторив обіцянки дворічної давнини

Влада розпочала підготовку до парламентських виборів-2012. Прем’єр-міністр нахвалює свої «досягнення», а Президент, як і два роки тому, пообіцяв «покращення життя вже сьогодні».

Освітянський зріз

Мовні барви тижня іноземних мов

Тиждень іноземних мов у гімназії – НВК “Лідер”, де вивчають, окрім англійської, ще й французьку мову та латинь – був насичений подіями і цікавими заходами, які проводили вчителі кафедри іноземних мов (відповідальною за проведення тижня була завкафедрою Л.П.Опришко).

Друзі менші 1-А

Такий урок, як провела Л.І.Федорик у своєму 1-А у початковій школі НВК “Лідер”, вважаю, взагалі повинен стати частиною навчальної програми. Адже з любові до домашніх пухнасто-пернастих улюбленців, з уміння доглядати за тими, кого приручив...

АКТУАЛЬНО: ЖИТЛОВО-ПОБУТОВИЙ СЕКТОР

Комунальне господарство – розмінна монета у відношеннях між деякими політиками і виборцями

Такого висновку дійшов керуючий комунального підприємства "Розділжитлосервіс" І. В. Сагайдак за час керування комунальною установою міста. Роботу працівників цієї служби кожен мешканець нашого міста може оцінити навіть біля свого будинку, як-от прибирання під'їздів чи прибудинкової території, вивіз сміття.

Спільними діями громади і міської влади треба наводити порядок в місті

В минулому номері „Вісника Розділля” була опублікована стаття п. Н. Шатковської „Треба не тільки подавати „комунальні” публікації, а й спільно думати, як зробити тарифи прийнятними”.

Першими дбати за стан довкілля розпочали місцеві рибалки та мисливці

Зрештою, члени міської первинної організації УТМР у цьому відношенні завжди стартують першими, адже за місцевими мисливцями та рибалками закріплена прибережна територія озера Барвінок.

Добровільна участь членів фермерських та особистих селянських господарств у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування

Сьогодні відповідальність за формування майбутніх пенсій несе не тільки держава та роботодавець, але і сам робітник. Для багатьох вже зрозуміло, що пенсію необхідно заробити, а для цього необхідно не лише працювати, а й щомісячно сплачувати внески до Пенсійного фонду.

ОФІЦІЙНО

До уваги платників екологічного податку, плати за користування надрами, збору за спец використання поверхневих та підземних вод

ДПІ у Миколаївському районі повідомляє суб’єктів господарської діяльності, що з 13 січня 2012 року введений в дію Закон України від 22 грудня 2011 року № 4235-VI ”Про внесення змін до Податкового кодексу України...

У сусідів

Проблема очистки канави в селі Берездівцях вирішена за допомогою керівника РДГХП «Сірка» Володимира Венчака

В селі Берездівцях найпоширеніша проблема – це підтоплення присадибних ділянок. В стороні ставків-відстійників, які обслуговує РДГХП Сірка (директор Венчак В.В.), була замулена канава, яка проходила біля наших присадибних ділянок.

ЧИТАЧ ПОРУШУЄ ПРОБЛЕМУ

Дороги і доріжки нашого міста – давайте разом пройдемося

Отримавши розрахункові квитанції комунальних послуг за січень 2012 року, ми вже вкотре переконались, що наші «доблесні» комунальники у Новому Роздолі приготували нам «приємний сюрприз».

Кому вигідний безлад в місті? Або у що перетворюються передвиборчі обіцянки?

В одному із попередніх номерів «Вісника Розділля» була опублікована моя стаття «Бути чи не бути, або Бездіяльність – це теж відповідальність», в якій я запитував «Буде чи не буде у місті прозора, демократична влада та дієва громада? Та влада, яка діє відповідно до закону та в інтересах своєї громади».

ВІСТІ З ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Олег Панькевич провів нараду щодо пільгового перевезення учасників визвольних змагань, репресованих та реабілітованих

Як зазначив Олег Панькевич, на жаль, рішення сесії Львівської обласної ради, які стосуються пільгового перевезення зазначених категорій громадян, не повністю виконуються.

РЕЗОНАНС

На Ваше депутатське звернення від 21.03.2012 р. за № С- 357 виконавчий комітет Новороздільської міської ради інформує, що приватні підприємці об’єкта, який розташований біля колишньої автобази (так звана «Ресора») договір на вивезення твердих побутових відходів з КП «Розділжитлосервіс» не укладали.

«Олімпійське лелеченя-2012» у Новому Роздолі

У святковій та по-справжньому спортивній атмосфері з ініціативи відділення НОК України у Львівській області й за активної підтримки міського відділу освіти та відділу з питань фізичної культури та спорту в місті Новий Розділ...

Вітаємо призерів обласного фестивалю «Тато, мама і я – спортивна сім’я»

24 березня в м. Сокаль відбулися обласні змагання спортивних сімей «Тато, мама і я – спортивна сім’я» серед міст і районів області за Програмою XXІ спортивних ігор Львівщини. В змаганнях взяли участь 13 команд Львівщини.